IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

rosienka
27. máj 2008

taky - 😉 😉 😅 😵 bodaj by! dnes ich bolo fakt viac ako prvy krat a pekne puchnu 😀 😀

fedra
27. máj 2008

Ahojte,
chcela by som sa opytat, od zajtra zacinam pichat Decapeptyl.
Musi sa pichat rano ... alebo mozem aj vecer ??? Bojim sa totiz, ak budem pichat vecer aby to potom neskreslovalo vysledky rano na kontrolach 😨

bianka30
27. máj 2008

fedri ja picham rano, s tym ze najprv mi zoberu krv a potom mi pichnu ...aj tak sa to da...

kuspitka
27. máj 2008

Ahojte.ako sa mate? 😉

takyna
27. máj 2008

Lásky takže teraz mi volali z Helíka, SOM TEHOTNÁ, teším sa strašne , ale opatrne 😀 😀 😀 pre istotu, veď viete...., v utorok 2.6. idem na ULZ a idú ho hladať 😉 tak mi to oznámili, strašne vám som vďačná za podporu, opätovne vrátim 😀 😀 😀 , LÚBIM VÁS VŚETKY 😀 😀 😀 😀 😀

bianka30
27. máj 2008

taky.... to je skveleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee velmi gratulujem

takyna
27. máj 2008

ďakujem bianka, normálne to neviem predýchať, len sa usmievam ako blázon 😀

zuzla80
27. máj 2008

Takynka no vidíš, my sme to vedeli. Supeeeeeeer a z celého srdiečka GRATULIIIIIIIIIIIIIIIRUJEM CMUKY

bianka30
27. máj 2008

to si viem predstavit... len sa usmievaj .. ved je to krasna sprava....

kvetka2
27. máj 2008

ahoj fedri. Ja som pichala vždy navečer v rovnaký čas okolo 17:00- je to plne jedno, kedy, leny aby to bol ca. v rovnakom čase.výsledky ti to neskreslí 🙂
taky tehulka gratulujem, takže čiaročka predsa len neklamala, dávaj si na seba pozor, 2.6. už určite uvidíš fliačik 😉

takyna
27. máj 2008

zuzlík ďakujem krásne 😀 😀 😀 😀 😀 dúfam, že vydrží, veď vyrastal na chilly papričkách 😀 😀 😀

veracruz
27. máj 2008

jeeej, taky, to je uzasna sprava... gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem.... prajem Ti uspesne 9-mesacne tehulkovanie 😉

takyna
27. máj 2008

very, kvetka ďakujem už aj plačem ako totálny debil..... 😀

kvetka2
27. máj 2008

tak si to krásne vychutnaj, veď si to zaslúžiš 🙂

takyna
27. máj 2008

som ani nečakala, že to oni volajú lebo z mobilu mi volali, a hodinu vopred, to som jeleň, aspoň tie stresy sú menšie 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

annaanna
27. máj 2008

ahoj taky... to ti gratulííííííírujem a nech to úspešne o 9 mesiacov ukončíš. 🙂
a pošli nám ttttttttttttttttttttttttttt

zuzla80
27. máj 2008

Taky kľudne si poplač, emócie sú silné .....naše chilli detičky budú najkrajšie na svete 😀 . A povedali ti aj výšku hcg?

fedra
27. máj 2008

Takyna ... gratulujem .... moc sa tesim s tebou 🙂

takyna
27. máj 2008

ďakujem anna, zuzlík nepovedali mi nič , iba kedy mám prísť a že ho spoločne vraj pohladáme 😀

takyna
27. máj 2008

fedra díky 🙂

katy2
27. máj 2008

taky 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
gratulujem a drzim palce 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
aj ellianke, oneskorene ale predsa 😵 😵 😵 😵 😵 😵

tanitta
27. máj 2008

Taky....moj bobik zdravi tvojho bobacika 😉 ... hlavne vsetko nech ide ukazkovo a strasne moc drzim place na utz🙂... gralulujeeeem... 😉 cmuk...

takyna
27. máj 2008

tánička ty si prišla akurát s tej nemocnice, ďakujem katy, tánička 😀 😀 😀 😀 všetky moc sa teším

veracruz
27. máj 2008

taky, ja som si bola pre vysledky krvi u mojho gyndosa a rozplakala som sa uz medzi dverami, ked mi povedali, ze to je pozitivne... kiez by vsetky slzy boli slzy radosti 😵 (to mi povedal doktor, ked ma uvidel)

takyna
27. máj 2008

very, áno máš pravdu 😀 😀 😀

kuspitka
27. máj 2008

takyna gratulujem zacinas vlnu tehu.

labutienka
27. máj 2008

ahojte, vidím, že tu máte pozitívne správy 🙂
tak aj ja gratulujem takyna, aj keď sa nepoznáme 😉

môžem trochu od veci? môžte mi napísať len tak v krátkosti ako prebieha krátky protokol? od ktorého DC sa čím stimuluje, aspoň všeobecne. dík 😉

takyna
27. máj 2008

kuspitka, labutienka, ďakujem budem vám všetkým držkať palčoke v dvojici 😉
T 🙂 T 🙂 T 🙂
malý tehuvírusík T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂

kuspitka
27. máj 2008

tak ja uz konecne idem na odber vajicok sobotu

Tak sa tesim stebov. 🙂

fcielkafcielka
27. máj 2008

takynka - jeeeeeeeeeeeeeeej tak ja neberiem ani kuzelne, ani nie som tehu a smoklim tu za PC! Moc moc tesim!!!!!!!!! 😵

tanicka - vitajte doma. Uz teraz musi byt vsetko oki, az do Silvestra! 😀