IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

tinucha
3. jún 2008

Ellianka a už je to isté, že sa drobec neudržal? 😕

lenka20
3. jún 2008

ahojte raketocky - videla som takynkino miminkooooooooooooooooo 😵 😵 😵
taky dufam, ze sa nehnevas, nemohla som to vydrzat a vyklebetila som to 🤐 😀 😀 😀

kvetka2
3. jún 2008

ellianka moc dakujem 🙂
jeeeej lenka, ty si iná klebetnica,ale takéto klebety sa dobre počúvajú 😵 . To je super,že našli drobca 😉 taky blahoželám
a čo ty lenka? kedy ideš na transfer?

kukulik30
3. jún 2008

jeeej lenka, to je krasna sprava, takych by mohlo byt viac 😉 blahozelam takyna 😵

tinucha
3. jún 2008

Aj ja sa pridávam. Taky gratulujem!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

csilla76
3. jún 2008

ahooojte kocky 😵 gratulujeeeeem takyn,to je krasnaaa spaavicka,coskoro sa aj mi pridame k tebe 😵

zuzla80
3. jún 2008

Eliček neboj rana sa zahojí a obzvlášť keď to opäť výjde. Držím ti palce.
Kvetuška, tak mi sme dve čuda 😀 😀 😀 Neboja drobčekovia sa určite rozmrazia. Vieš ako sa na teba tešia 😵
Lenik ty jedna klebetnica 😀 Ale za takúto super správičku.... Takynka gratulíííírujeme 🙂
TInka čauko 🙂

lenka20
3. jún 2008

kvetuska ja mam transfer v sobotu ak sa drobce rozmrazia....sliznica tentokrat len 7mm, som sa smiala, ze som to zakrikla 😀 😀

zuzla80
3. jún 2008

Kukulik, my sme bojovnice, len tak ľahko nás jeden neúspech nezlomí. Však baby 🙂 Kukulik vidím, že podľa testíkov, to u teba vyzerá veľmi dobre však?

kukulik30
3. jún 2008

no ano zuzik, vytesujem sa, ale zatial opatrne 😉 verim, ze moja maternica je po prvom uspechu este silnejsia a podrzi aj dalsie mimi 🙂

kvetka2
3. jún 2008

veru zuzlík, my sme čudo judo 😀
lenka, no vidíš,tá sliznica ťa chce trosku potrápiť, ale do soboty ešte dorastie- nezabudni na kúru s červeným vínkom- ja som si aj včera dala jeden pohárik- pre istotu 😎 a držím palčeky na sobotu- potom sa budeme spolu pozorovať 😅 a stresíkovať
kukulík, teda to je paráda, potichučky gratulujem 🙂

kukulik30
3. jún 2008

dakujem krasne 😵 kvetka

ellianka
3. jún 2008

tinuch, isté ☹
zuzlík, dík 😵
leni 😀 to je super klebietka a na sobotu držím silnoooooooo palce, aby si čoskoro mohla vidieť aj tých svojích drobčekov 😵 🙂
kukulík 😵 😵 😵

tinucha
3. jún 2008

Ellianka, tak to mi je ľúto. škoda. Ale neboj, nabudúce to už bude dobré. Cítim to v kostiach. 😉 🙂

Zuzlik ahoooj. 😉

gabika24
3. jún 2008

ahojte.
leni, super správička o taky 😀 a neboj, tebe sliznica ešte narastie - keď aj náhodou len o mm, tak stačí, veď aj tak sa ti uchytia drobci.
tak držím palce na sobotu.
vlastne všetkým vám držím palce... 😵

tanitta
3. jún 2008

Ahojky kukucky 😉
Leni...no takuto peknu novinu nam od Takyneoznamit? 😵 ... dalsi bobacik na ceste 😉 ... dufam kocky ze coskoro sa to tu bude hemzit samymi bobacikmi... Zuzla, Kvetka... Leniiii.....ste teraz na rade 😉
ja dnes hrozne.... ☹ ... asi mam nejaku crevnu chripku alebo co..... 😔

gabika24
3. jún 2008

tak taky, kedy sa tu ukážeš? nech môžeme gratulovať 😉

fedra
3. jún 2008

Ahojte,
prisla som na chvilku nakuknut ako sa mate.
Ja hlasim,ze vcera som uspesne ukoncila kupelnu liecbu v Luckach, dnes som dostala menstruaciu a zajtra ideme na utz a krv do Heliosu. Tak snad bude pri stimulacii vsetko OK.
Ja som tej koordinatorke vravela,ze u nas sa mrcha dostavi skor ako na 32 den ako je to v tych papieroch ... 28 a ani o den neskor,svinucha 😠

taky ... jeeeej ..... gratulujem k najdenie drobceka 😉
kukulik ... to by fakt bolo super. Nech sa drzka aj nadalej drobec 🙂

mapa73
3. jún 2008

Ahojte 🙂
To je super správička. 🙂 Takynka 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Bobáčik je bojovník. asi po mamine 😉

gabika24
3. jún 2008

takyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy.............. spíš, či oslavuješ? 😉

mapa73
3. jún 2008

taky, ozvi sa. A potvrď nám to! 🙂 🙂 🙂 nenechaj sa prosiť!

Možno si šla kúpiť tehotenské šaty. 😉

ella1111
3. jún 2008

joj holky,akurat som sa dozvedela ze na ivf zo 16tich vajiciek sa oplodnili 2,a na ICSI z 13ich 12.ale vsetky zamrazia lebo mi hrozi hyperstimulak.poplakala som si lebo tak som tuzila aby mi ho vlozili hned.bojim sa aby pri tom rozmrazovani sa neposkodili.

mapa73
3. jún 2008

ella, to je pekná úrodička. Gratulujem. 🙂
A nepočkajú, či sa ti ten hyperstimulák vyvinie? To rovno všetky zamrazia? Máš nejaké príznaky?

ella1111
3. jún 2008

praveze som myslela ze pockaju,dali mi infuziu vcera aj vo stvrtok mam prist na infuziu a myslela som ze po tom rozhodnu.nemam priznaky len som mala 32 folikulov co je fakt dost.

takyna
3. jún 2008

Ahojte lásky 🙂 , Leni samozrejme , že nevadí 🙂 , len mám aj strach stále, lebo mám cystu na lavom vaječníku zhruba 2,2 cm a zase som zašpinila, tak teraz neviem , že či to nie je aj s toho 😵

kvetka2
3. jún 2008

ahoj taky, už sme ťa vykúkali 😉 ja verím, že tvoj bobáčik zabojuje. Dúfam, že nejdeš do práce a budeš vylihovať? 🙂 a čo na to povedal krajko?

gabika24
3. jún 2008

taky, špinenie môže byť aj z cýst. nepýtala si sa na to špinenie krajka?

dyta
3. jún 2008

ahojte 😵
kvetka, tak ideš na to vo štvrtok?... ja niekedy koncom bud.tyzdna idem znovu.. no uvidíme..
taky, si tu dlho ocakávaná 😅 😅 ...
ell, neboj moja... dopadne to dobre.. mas peknu urodičku, tak sa raduj..
😉

lenka20
3. jún 2008

ahoj takynecka - no moze byt aj z toho, netrap sa, aj tanicka ma cystu a bobik je ok, aj tvoj bude 😉
ellka neplac, ved to je krasny pocet mrazacikov, nestaci ti 14 deticiek 😉 , pockas len mesiac a budu v brusku 😉 samozrejme po rozmrazeni moznoi nepreziju vsetky - ale tie co nepreziju by asi neprezili ani v brusku, tak sa netrap zbytocne, je to takto lepsie, s OHSS by ani tehu nemalo take sance vies, mozno by ti museli tahat vodu z bruska a tak, to nie je dobre pre mimi. ved kukni na takynku, lauritku, tinusku - vsetko tehulky po KET 😉
fedrik ahoj, tak thuj thuj thuj na uspesny start stimulky, ze si dostala mrchu skor to je ok, neboj, hlavne nech su hormoniky ok aby si mohla zacat produkovat vajka 🙂 😵
kvetuska ty mas ET v piatok 😕 😵

lenka20
3. jún 2008

bola som pozriet tehulky - vedeli ste, ze dracik je zas v nemocke - dufam, ze este neporodi zlatko nase 😕 😕