• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

15. januára 2009 
Ahoj Elli, ako sa máš?
4. jún 2008 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Taky ahoj a pekne oddychujte. Pa :slight_smile:
4. jún 2008 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirica ďakujem za radu, ja tiež dúfam, že to je cystou, lebo ma tlačí na pravej strane presne kde ju našli
4. jún 2008 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj mapka :slight_smile: pozerám, že už picháš dekáč, tak nech to rýchlo ubehne
4. jún 2008 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Eli, dík
4. jún 2008 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elicek a co si sa dozvedela v heliku, alebo az poobede budes vidiet ci HCG kleslo :confused: :confused: :confused: moje zlatko, drz sa, je to tazke viem.....
takynka - veru pani Mc gyverova by mala dovod ziarlit na teba - viete aka bola vcera takynka kocka, pekne v modrom, len ocka jej svietili, krasa :wink: :dizzy_face:
4. jún 2008 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirica ty si pokladik, chodis nas sem utesovat, nech ti to Pan Boh na detoch odplati :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. jún 2008 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni, sliznica vyzerala byť ok. uvidíme poobede, čo povie krvička :sweat_smile:
4. jún 2008 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Elli, to by bolo super :slight_smile:
4. jún 2008 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mapka, to by teda bolo :sweat_smile:
ale po tom krvácaní si žiadne nádeje nerobím
4. jún 2008 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Eli tak dufam, ze krvicka nesklame :wink: , drzim palce.
Taky, len pekne oddychuj a bude to OK, uvidis.
Mapa tak prajem uspesnu stimulaciu s este uspesnejsim koncom :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
4. jún 2008 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kočky, ďakujem, dúfam že teraz s úspešným koncom :wink:
4. jún 2008 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mapka, jasné, že to bude len a len úspešný koniec :dizzy_face: :slight_smile:
4. jún 2008 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kočky doplnila som album, ak chcete kuknúť, je to ale fotené s fotiek ospravedlnujem sa za kvalitu, ale pre 17-rokmi neboli karty do fotákov :grinning:
4. jún 2008 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taky, pekné fotečky...
ozaj, kedy máš ďalšiu kontrolu?
4. jún 2008 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takynka to su krasne fotecky, aka si bola mladucka a tvoja dcerka je velka kocka po mame :dizzy_face: a malicke bude zas fesak po ockovi - podla toho sona mam pocit, ze to bude chalan - no dobre, tak nie podla sona, ale mam pocit :wink: :grinning:
4. jún 2008 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gabika kontrola je 11.6 ak sa nič nestane, čo sa môže stať

Lenka ja mám tiež ten pocit :grinning: ak sa niečo zlé nestane, ďakujem vám :dizzy_face:
4. jún 2008 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Fakt moc pekne fotky Taky;)... a bobacik je cela maminka :wink: ... je pekne velky... presne taky ako ma byt ... srdiecko nabuduce bude pekne tukat :slight_smile: ... ja som zaspala jak stolverka... no ale keby ste ma videli :fearful: .. keby vyndem von slnko sa schova okamzite.....
4. jún 2008 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tanit díky, uvidíme, idem ja konečne poctivo ležkať, kuknem poobede, pá
4. jún 2008 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taky,kočenka, no to si sa "pochlapila" .... sono je úžasnéééééééééééé... :dizzy_face: :dizzy_face:
tanitta, opatruj sa, aby mal bobáčik pohodu.. presne tak ako to robíš
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
4. jún 2008 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taky, krásne fotečky :slight_smile: to, že si kočka som už vedela dávno (z fotiek, aj od lenky) ale v mladosti, hmmm hotová modelka :slight_smile: a dianka sa na teda na teba poriadne podobá :wink: a maličké je nááááááááááádherné :dizzy_face:
4. jún 2008 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ste milé, ale za mlady sa dalo, teraz starneme :slight_smile: , nešiel koník,
som nešťastné s tej našej Lauritky :cry:
ja stále špiním červeným, takže obávam sa podobného scenára :confounded:
kuspitka držkaj sa pri vklade pekné embrijká úspešné aby ste mali :dizzy_face:
4. jún 2008 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Leni som sa ťa nespýtala kedy budeš vedieť výsledky tých chlamýdií
4. jún 2008 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!
Taky, strasne ti drzim palce!!!!!
ja od dnes beriem lieciky pred KET.... KET pravdepodobne 18.6.
4. jún 2008 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taky, ak špiníš krvavo, nečakaj a choď do nemocky... kamoška tam robila a hovorila, že pri krvácaní pichajú nejakú injekciu, bez ktorej by niektoré babule nemali asi šancu. tak nečakaj zbytočne dlho. ale je fakt, že niektoré krvácali silno a bábätká prežili aj tak.
taky, držkajte sa...
4. jún 2008 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj gabika.ja som si chcela dat dve embria ale doktor mi povedal ze na moju postavu nemozem si dat dve ze som mala a mam male brucho. :frowning2:
4. jún 2008 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuspitka, netráp sa... ak doktor neodporúča dať dve, asi vie prečo... ja som naopak už po liekoch (a rokoch stimulácií) pribrala, takže s týmto problém nebol.
kedy ideš na vklad? ako sa majú embryjká? neboj, aj jedno sa chytí. potom po rokoch si pôjdete po súrodenca :grinning:
4. jún 2008 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak maju sa dobre mala by som ist zajtra alebo piatok este neviem.a ty sa mas ako?
4. jún 2008 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja fajn, aj bábätká, aj malá... len tie horká mi nerobia príliš dobre, ale veď komu hej. dnes však u nás aj popršalo, tak sa mi hneď lepšie dýcha...
držkaj sa, musím sa ísť venovať malej, lebo už tu piští, že sa s ňou nehrám. tak daj vedieť, ako pokračuješ. a veeeeeeeeeeeľa šťastíčka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
taky, tu máš tiež niečo o špinení v tehu http://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThreadID=53143&vGroupOffset=0&vOffset=90
4. jún 2008 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katy :slight_smile: gratulujem ku kúzelným a držím palce aby to tentokrát vyšlo na krásne bezproblémové tehu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. jún 2008 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok