IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

juja
20. feb 2008

...to znamená, že na 99% je to koniec, ešte počká na HCG výsledok a ten ak bude negatívny je to jasné a ak bude ešte pozitívny, tak ho porovná s výsledkom HCG v Helíku z 14.2. a uvidí či klesá alebo nie. Ak klesá, tak opäť o týždeň prídem na krv a sono a takto to bude pokračovať až pokým to nebude na 100% jasné že to odišlo a ak nebudem krvácať a nebude ho ani viedieť a HCG bude stále rovnako vysoké, alebo aj stúpať budú ho hľadať kam sa stratilo 😀 Snáď si z toho trošku múdrejšia 🙂

kvetka2
20. feb 2008

pipka gratulujem, konečne dobré správy, posielam pohladkanie na brusko 😉

pipka
20. feb 2008

booze jujka drzim palceky a myslim na teba 😉

lenka20
20. feb 2008

pipuska asponze ty mas nieco potesujuce - gratulujem moja, to je super, si sikulka, uz sa tesim na fotecku z 3D - dufam, ze sa podelis 😉 🙂
zulka ty myslis ze je to celkom koniec 😕 jujka???? to nemoze byt snad ani pravda, som taka smutna 😢 😢 😢 jujicek tak velmi som ti to priala a teraz toto 😢 ☹ ☹
juji - mrazacikom je jedno ako dlho su v mrazaciku - ci den alebo rok, tak o ne sa nemusis bat, mas este minimalne jeden pokus... a preco taka dlha pauza ked nemas ani kyret?? jujka 😢 😢
zulik - zuzla sa neozvala, zajtra ide do heliku tak snad aspon jedna z nas bude mat pozitivnu spravu, akosi sa nam to tu zosypalo 😒 😒

kvetka2
20. feb 2008

jujka, takže všetko je vo hviezdach... držím palceky, hlavne nech si ty v poriadku

tanitta
20. feb 2008

Jemine baby.... tak toto fakt neni ani mozne ☹ .....
Jujka....zlaticko,...utesujme sa s tym ze to ide ...jaaa viem v tejto chvili nist utecha... ale ja som si to opakovala dookoloa dookola..... teraz je to hrozne tazke..... 😔 ...clovek ma z toho myslienky uplne niekde...ach jo... drzkaj sa...

kvetka2
20. feb 2008

tanittka, lenka, nič sa nedá robiť, je to na vás, musíte zlepšiť statistiky vy 😀 a po vás ideme na to aj my ostatné ketiacky- raketiacky
a som zvedavá na zuzlu 😕 snad to zlatko malé trochu podrástlo až zuzlík už nešpiní 😅

zulka29
autor
20. feb 2008

Aj mne sa zdá tá pauza dlhá, prečo až 3 mesiace pauza? Ja počítam s pauzou len jeden mesiac... 😕
Ináč aj mňa keď som brala tie kuzelne tabletky estrofem bolelo podbruško aj kríže, takže asi to je vedľajší účinok, tak sa neľakajte KETacky ak aj vás bude...
Juja a krvácaš ešte?

dracik1
20. feb 2008

juji, snad "motyka vystreli"......

tanitta
20. feb 2008

Kvetkaa.... ja to asi tiez nevytrhnem 😀 ... ale ritku mam malinku to je fakt 😎 .. zosaliem...

lenka20
20. feb 2008

aha jujka, tak uz chapem... ale nie je to o nic lepsie... jujka, nevies si predstavit ako ma taketo sklamania deptaju, potom ma vzdy chyti depka, ze to je za to, ze kafreme prirode do remesla...ale stava sa to aj zenam, ktore otehotneju prirodzene, len castokrat ani nevedia, ze boli tehotne....drz sa, s manzelikom to spolu zvladnete, spont.potraty byvaju casto zapricinene vyvoj. chybou plodu, v tom pripade je to tak lepsie - mne tento argument velmi pomohol v mojej depke v decembri.. a snad este je sanca, aj 1% je nieco 😉
kvetus - snad to vydrzim 😉
zulik - pozri na pipku, mas tu zivy priklad, ze ked je ti to sudene tak sa KET podari,aj gabika je prikladom - snehuliacka jej uz chodi doma po byte, a maajka ma tiez doma snehuliacika atd atd je ich kopec, musis verit 😉

zulka29
autor
20. feb 2008

Lenik 😔

pipka
20. feb 2008

lenulik, dakujem, jasne ze potom dam do albumu, musim tu vnasat pozitivnu naladu, aspon mojim uspesnym KETkom 😉 a samozrejme drzim palce vsetkym naslednickam 😵

lenka20
20. feb 2008

kvetka - budeme sa snazit zo vsetkych sil, vsak tanicka 😉
zulka - mozno to ujo doktor myslel akoze kvoli potratu pauza, ale pokial viem, tak len po kyrete sa odporuca taka dlha, ved v tychto vcasnych fazach este maternica nie je nijak zmenena.... alebo mozno kvoli HCG kym sa celkom vyplavi - ja neviem. mne o pauze nikto nic nevravel po potrate, praveze aby som sla cim skor na KET... ty urcite nebudes musiet pauzickovat, nebojkaj 😉
zulka tak aj teba bolelo, tak to je uz potom iste ze je to z kuzelnych... mna to ale babule boli velmi 🙄 dneska fungujem uz bez ibaca ale nic moc to nie je, ledva obsedim....bolia ma aj krize aj podbrusko a riadne ako pri MS - aj ked uz nekrvacam.... fuj, to som teda necakala 🙄

juja
20. feb 2008

Ste zlaté raKETky 🙂 Bez Vás a Vašich povzbudení a úprimných prianí a palčekov by som to fakt oveľa horšie znášala.
A vy ostatné čakateľky raKETky už aj zahnať čierne, pesimistické myšlienky a úvahy a pozitívne sa naladiť! To dostávate rozkazom! 😀 "Život je ako jazda na levovi, keď spadneš - zožerie Ťa !"
Je mi smutno, to áno, ale ja viem, že raz sa to podarí..... a nám všetkým sa to podarí 😉

Doktor navrhol 3 mes. pauzu, že si ma medzitým ešte poriadne vyšetrí a nech si telo oddýchne. Že máme skúšať aj sami, vraj možno sa teraz telo reštartovalo a pôjde to aj samé 😉 Tak to by som asi odpadla, keby sa to stalo 😀

dracik1
20. feb 2008

baby, uz musi prist zakonite druha vlna tehu , ved pamatate nas novembrovky: lucia, lumah, mirica, ja.......uz by bolo nacase...... 🙂

juja
20. feb 2008

Zulka krvácam úplne normálne ako cez menzes a nemám už ani také bolesti ako včera pred "spustením". Také silné kŕče a bolesti v podbrušku som teda ešte nemala ako včera večer. Ani zaspať som nemohla.

Zuzlík sa vôbec dnes neozvala 😖 Moje zlatko džím Ti zajtra palčeky. Už je to na tebe, aby si tu na MK vylepšila náladu 😉 Držkajte sa, budem na Vás myslieť.

zulka29
autor
20. feb 2008

Baby, ináč som teraz pozerala štatistiku.... na Január a Február boli výsledky úspešnosti len okolo 20%, v marci je to až 48% a najvyššia je v septembri 54%
Podľa mňa na tom niečo bude, že na jar a v jeseni sa najlepšie plodí...

Takže NAJ mesiace sú Marec, April, Maj a potom August, September, Oktober... aspoň podľa GF štatistík...

Tak ja si vyberám ten Marec/Apríl 😉

juja
20. feb 2008

No veru, veru Dráčik treba spustiť tehu lavínu, ja sa rada zveziem (nechám sa aj zasypať).....aj keď v máji, ale veď v Tatrách je v máji ešte sneh, nie? 😉

Baby, mám zavolať do Helíku, že zajtra neprídem, alebo to mám nechať na doktora, nech si to vybavie medzi sebou?

pipka
20. feb 2008

zulik, to mi pripomenulo, ze: Vyberam si cukrovinky cierny princ... 😀 😀 😀

kvetka2
20. feb 2008

jujka, ty si také zlaticko 🙂 teraz už vieš , ako vyzerajú dve // na testíku a nabudúce budú zase, ale už na 9 mesiacov 😀 😀 😀
inak, ja sa už normálne teším, ked vyskúšam aj také normálne aktivity na robenie bábetka, už ani neviem ako sa to robí 😀 .

dracik1
20. feb 2008

no vidite 🙂marec, april a maj to istia, zuli, ja som vedela, ze to len pride....telo je asi oblbnute po zime, malo svetla, vitaminov, optimizmu.....zuli, ty to budes mat rovno po lyzovacke, plna slniecka a endorfinov....... 😅 a jujka ty v maji, jasne ved sme kolko krat lyzovali v tatrach v maji 😀

juja
20. feb 2008

Kvetka tak to "normálne" robenie sa teší hlavne môj manžel 😀 😀 ....a že vianoce sú častejšie 😀

kvetka2
20. feb 2008

zulka, ja si teda vyberám ten máj 🙂 teda ak sa ešte zmestím 😉
jujka ja si myslím, hádam zavolaj ty, ktovie, kedy sa ozve tvoj doky

zulka29
autor
20. feb 2008

Kvetka, veď to že ani ja...je to všetko strašne obmedzujúce a vyčerpávajúce, ale čo máme robiť? 😝

Pipi, jasné, ale nie čierneho princa, ale malú princeznicku 😵

kvetka2
20. feb 2008

no, mna ten moj tiež prenasleduje, chudáčik, stále slintá. No , ale ked som mimo prevádzky 😉 musí vydržať, čo sa dá robiť. Včera som si bola po dlhom čase kúpiť pekné prádelko, len tak pre radosť, tak ho hádam pojdem testovať, ked niekedy dokrvácam a prestane ma boleť brusko😉

zulka29
autor
20. feb 2008

Dracik, a zlomím si na lyžoačke nohu, nech potom trčím doma a vylihujem s embryjkami v brušku a nechodím po koncertoch 😀 ...

lenka20
20. feb 2008

ja si vyberam marec raketky 😉
jujka - naozaj vyzeras uplne zmierena, pokojna, to je super, si naozaj velmi silne ziena a tie najkrajsie chvile v zivote ta este len cakaju 😵 hned je tu lepsia naladicka 😉 juji - asi im tam brnkni ze co sa deje.... babiky pre dnes to balim, ale vecer nakuknem, tak zatial paaaa zlaticka, zuzlik - drzim palce na zajtra potes nas prosim prosim 😵

juja
20. feb 2008

Tak a vybavené...Krajkovi som volala, poľutoval ma a že si mám oddýchnúť a zregenerovať sa a potom sa ozvať.

pipka
20. feb 2008

zulik neblaaazni 😒 😅 vylihuj, ale so zdravou nozkou 😵

kvetka, o sexe mi ani nehovorte, ja uz ani neviem kedy sme mali posledny... 😔 😅