IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

pipka
30. jan 2008

Zulik supeeeer, taaak sa tesim, tak to budeme zapijat dvojicky minimalne 😀 samozrejme dzusikom 😉

lenka20
30. jan 2008

zulkaaaaa gratulujeeem, su to sikulky 😉 😵 😵 tesim tesiiiiim, tak zajtra uz ich budes mat so sebou, nech sa pekne opatruju do zajtra rana a dufam, ze nam napises rano 😉 🙂

pipka
30. jan 2008

Zulik a na kolku ides zajtra na KET? 😕

lenka20
30. jan 2008

pipi - o 7.45 pisala zulka 😵

lenka20
30. jan 2008

zuzlik neboj, zacali sme dobre, tak to musi dobre aj pokracovat 😵

pipka
30. jan 2008

fuuu, tak super, aby som vedela, kedy drzat palceky 😵

lenka20
30. jan 2008

pipka drz uz teraz a povedz krpcovi, ze ak chce kamoskov, tak nech drzi aj on 😉 😅

zulka29
autor
30. jan 2008

Baby dakujem vam, vecer sa ozvem, uz nie som pri PC. Cmuk, pa
Zuzlik, KVetka, drzim silno palceky!

kvetka2
30. jan 2008

zulka! to je paráda, držím palce na zajtra a nech sa zmrzlinkám v brusku páči 😉

tanitta
30. jan 2008

Zulkaa29....budu to bojovnici uvidis;)... tesimeee saaaa....paaaa
Zuzla... uz tu budem priebezne nakukat 😵 .... thuj thuj...

lenka20
30. jan 2008

kuk 😅 nic noveeee

lenka20
30. jan 2008

zuzlaaa, kvetkaaa tak akoooooo 😕 😵

lenka20
30. jan 2008

baby no tak ved ma uz trafiiiiiiiiiiiiiiii 😲 😲 😲

zuzla80
30. jan 2008

Tak nám budú musieť rozmraziť ešte ďalšie dve ☹ Rozmrazovali dve a z toho jedno by sa aj mohlo do zajtra rozvinúť a jedno je také "zakrpatené". Mám ešte volať ráno o 7.30 a uvidíme či bude transfer. Ak bude tak až okolo 12h lebo skôr do Heliosu nedorazíme.
Tak na mňa ráno myslíte.

lenka20
30. jan 2008

mna z vas vystrie 😠 za chvilku musim ist a vy stale nic, ved uz sa ozvite babulky, ja to uz nevydrziiiiiim, som tu sama ako prst a 2 nechty uz padli za obet, tak chytro hodte dobre spravy nech mozem ist spokojne domov 😵

zuzla80
30. jan 2008

Lenka mne už padli za obeť 3nechty a boh vie koľko ešte do rána padnú za obeť.

lenka20
30. jan 2008

no konecne zuzlik nebojkaj, ja ti budem straaasne drzat palceky nech je co vkladat, tfuj tfuj nech sa podariiii, pa zlaticka musim letiet, zajtra kuknem ako kvetka.

zuzla80
30. jan 2008

pa Lenka. Písnem ti ráno smsku, dobje 😉 aby ste mohli držať palčiská 😉

tanitta
30. jan 2008

Zuzla....ale no.. ti tvoji krpci to zvaldnu...mas estee "rezervu" aj ked vzdy dufame ze v zasobe cosi ostane....ale urcite je medzi nimi bojovnik.. myslim na teba.. a mooc drzim palce ... 😉 ...

zuzla80
30. jan 2008

Tanittka ďakujem 😉 musím veriť, že minimálne jeden krpček to nevzdá a zabujuje.
Kvetka, dúfam, že sa na transfere stretneme 😉 Držím palce tiež

juja
30. jan 2008

Zulka blahoželám, drobci poriadne zabojovali, tak ešte nech chvíľku vydržia a zajtra šup do teplého pelíšku 🙂

Zuzla 😖 Ale uvidíš, že predsa ešte tie zmrzlinky zabojujú a zajtra bude transfer, aj keď až poobede, ale bude!!! A potom sa tam v brušku poriadne zahryznú... 😉 Budem na teba myslieť moja a moooc držať palce. Podarí sa uvidíš! 🙂

Zulka, Zuzli aj Kvetka držím Vám veľmi mooooc všetky palce 😵... a tfuj... tfuj... tfuj Držte sa! Zajtra sa to podarí!!!

kvetka2
30. jan 2008

ahoj zuzlík, dakujem. Ja budem vedieť až ráno čo a ako, tak dúfam, že sa zadarí 😕
držííííím všetky palčeky, nech sa ešte nejaký drobec rozmrazí, aby nebolo jednému v brusku smutno. Dúfam, že sa zajtra stretneme 🙂 🙂 🙂
ahoj jujka, dakujem. My držíme palceky tebe tiež 🙂

ema112
30. jan 2008

ahojte. poradi mi niektora z vas, od ktoreho dna cyklu sa beru lieky pred KET? mam za sebou 1 neuspesne IVF z 13.januara 08 a zamrazene embrya. k lekarovi som objednana az o tyzden, lebo nemal volny termin. je mozne spravit KET hned po neuspesnom IVF?

steva
30. jan 2008

ahoj ema112.aj my sme po neuspesnom ivf,ale nam povedali ze az ked dostanem druhu ms,tak mame prist.

tanitta
30. jan 2008

ema .. beru sa zvacsa od 1DC...a je mozne zacat hned po neuspesnom ivf.... paa ...ine by bolo keby si sla zase do ivf.. ale ket je v pohode;)...

ema112
30. jan 2008

vdaka. takze tento mesiac to zrejme nestihnem, kedze som dnes dostala menzes. zrejme az buduci. najradsej by som do toho sla hned, ked som v jednom kole. da sa vobec zistit, preco nevyslo IVF?

tanitta
30. jan 2008

to je dost tazka otazka;)... je vela faktorov preco ivf nevychadzajulen ....treba zacat s vysetreniami ale je mozne ze sa nezisti vobec nic... mozno sa tym len posunies o nieco dopredu...aj ked je vsetko uplne idealne a nezadari sa(tj.od kvalitnych embrii po dobre pripravenu sliznicu) moze byt problem v imunologii,infektologii, hematologii... chce to vela trapezlivosti...pri behani po vysetreniach...bohuzial na SK je to tak ze co si sama nevybehas tak CAR neskuma...priciny...
majte sa... ja uz mam oci jak zvarac... takze pre dnesok paaaaaaaa.....

zulka29
autor
30. jan 2008

Uz ste fuc, ja uz som doma a zacinam sa nazajtrajsi den pripravovať - momentálne papám sucháre a namáčam do chilli 😎 😀 ...štípe, ale musím prekrviť tú maternicu na zajtra 😀 😀

Zuzli, nadalej drzím paleky, neboj, zajtra budes mat ET, budeme pekne všetky tri naraz testovať na Valentina!!! 😵

chruminka
30. jan 2008

ahojte mozem sa na chvilku k vam pridat? 😉

zulka29
autor
30. jan 2008

Ahoj Chruminka, ides aj ty na KET, alebo na IVF? 😉