IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

mia28
4. mar 2008

Kto má z vás také ,,dobré sedavé,, zamestnanie ako ja???
Je to veľmi ,,zdravé,, a preto sa idem prejsť a skočím cestou na obed
... odporúčam pečené kuriatko, to som si dneska odložila, dúfam, žemi ho niekto
nezhltne 🙂 🙂 🙂
Baby nezabúdajte ani vy na pravidelný obed mi sme si dali s mojim drahým záväzok,
že budeme pravidelne papať a aj to je krok dopredu 🙂

juja
4. mar 2008

Ahojte raKETky

Tak v prvom rade Britka je mi to ľúto 😔 myslela som , že sa predsa len stane ten zázrak, a embryštek dobujuje do úspešného konca...verím, že Krajko niečo vymyslí, dajte si pauzu si ešte mladá...trošku si oddýchni a potom o rok, dva, tri skúste znovu. Želám Ti veľa, veľa šťastia a síl ( skôr či neskôr) v ďalšom boji o bábätko 😉

Takynka 9 je fakt pekné číslo ...ja som mala tiež 9 oplodnených, mi sme išli rovno na istotu - ICSI. Neboj, pekne sa budú deliť a vo štvrtok šup do bruška 🙂 Držím palce 🙂

Iscare v Ružomberku šéfuje doc.Tomáš, však?

dior
4. mar 2008

ahoj mia28-vítame ťa 🙂 ,aj ja chodím do Iscaru, ale k pánovi dokonalému-doc.Války 😅 ,on toho veľa nenahovorí,všetko musím od neho vyťahovať-už je zo mňa nervózny,minule som sa ho to aj opýtala-tak sa konečne usmial-tak som mu zagratulovala 😉 ,ale bola som už u všetkých, tvoja dr.je naozaj milá

baby koľko nešťastia za poslednú dobu,asi je to naozaj pravda,že v zime je to tak,ale ide jar a to už budú len samé tehotné 😉 😵 😵 😵 , -kto sa pripojí??????

pointka
4. mar 2008

juja, myslim, ze ano.

kvetka2
4. mar 2008

ahoj tani, držím palceky na zajtra 😉
britka, je mi luto, ze drobcek nevydržal, ale asi máš pravdu, asi to je lepsie takto z kratsej cesty, ako by malo embrijko neskor odísť, ked už bude v brusku. Ja som sa tým tiež utešovala 😖 Verim ale, že sa nájde cesta ako mat babatko aj pre teba 🙂 . Som zvedavá, čo povie náš mcgajver 😉 .Hádam niečo vymyslia...
lenka, už striháš meter ? 😉 Dúfam, že brusko je nachystané 🙂
mia, ja som už strašne hladná, ale na obed idem až o 11:00. Už ani nevidím 😉 Tiež len sedím väčšinou na zadku, tak malá prechádzka bodne 🙂

kvetka2
4. mar 2008

ahoj jujka, ako sa máš - noha ešte bolí?
dior, ja sa tiež plánujem pripojiť 🙂 ale asi až v máji, prosííííííííííím zoberte ma tiež do tej plánovanej tehuvlny 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

dior
4. mar 2008

kvetka,tak to pôjdeme spolu,ja budem môcť asi až v máji tiež,aj keď robím všetko preto,aby to bolo skôr,ale hlavne nech som v poriadku 😖

juja
4. mar 2008

Kvetka ahoj....ty hladoška 😀 😀 Ja som teraz doma niečo malé zobla, lebo keď beriem tie lieky na herpes, tak mám papať ...no tak papám 5x denne...žiadny pohyb, buď sedím na zadku pri PC, alebo ležím na gauči....podľa toho budem o chvíľu aj vyzerať 😝 😠 Dnes som zostala doma, včera ma tá noha bolela nenormálne, dnes je to už o veľa lepšie a zajtra pôjdem asi do práce. Dnes mám za domácu úlohu doma urobiť aspoň jedno daňové priznanie lebo koniec mesiaca sa blíží...... 😉

Lenka taaak ešte 2 dni a konečne nám tu odštartuješ tú jarnú tehu vlnu 😵 😵 ...júúúj a v máji tu v raKETkách bude hotové tsunami 😎 😉

tanitta
4. mar 2008

Babulky.. dovolila som si skopcit od kolegyn;)... http://www.iscare.sk/kontakt/ruzomberok pre tie co mate do BA daleko...

dracik1
4. mar 2008

babule ahojky,...leni, uz sa pripravujes? dufam, ze perinka rastie 🙂
britka, velmi ma to mrzi, ze embrijko bolo zle.....vsetky sme ti velmi drzaly palce aby sa stal zazrak...mozno to chce len cas, rok, ........a budu mozno lepsie podmienky a aj tvoje telo mozno inak zareaguje...mate este jeden hradeny cyklus, veda ide milovymi krokmi dopredu......
jujka, ty mas zdravotne problemy?ze lezis?

a co takyna, citala som, ze ma 9 vajok, to je super, len aby boli vsetky tie naj....

kvetka2
4. mar 2008

jujka, tak to je dobre, že sa to zlepšuje. na mna sa za posledné 2 mesiace ničnerobenia nalepili skoro 3kg, tak sa ich musím nejako striasť. Začala som som postupne cvičiť a dnes ma bolí celý človek 😉 som plne z formy
dráčik ahoj, gratulujem k malým dráčikom chlapcekom 😉 to bude u vás pekne veselo. 😀 . Na dievcatko si budeš musieť trosku počkať 😀 😀

dudu
4. mar 2008

ahoj dracik,
britka, a preco nechcete darc. vajko, my sme na tom tak ze mame darcovske spermijky.. ved aj tak to babo budes mat v brusku, tak bude vase, nie?
sice nasim babatkam sa u mna nepaci, ale ja stale dufam alebo verim ze to raz vyjde...,
drzim nam vsetkym palceky aby sme uz konecne boli aj v teme maminy. 😲

brita
4. mar 2008

Dudu - vies, ja by som sa s tym nejako nevedela vyrovnat. Ja verim na geny a ze krv nie je voda. Chapem ludi, ktorym to nevadi, ale ja som proste taka a moj manzel tiez, nevedeli by sme to prijat. Ked nemozeme mat vlastne, tak deti mat nebudeme. Ale ako hovorim, kazdy to vnima inac. Takze asi tak. Drzim ti palceky.

dior
4. mar 2008

dráčik ajoj, 🙂 tak ti gratulujem k pánskej presile-aké je bruško? a koľko si už pribrala? o ničom neviem 😠

dracik1
4. mar 2008

diorka, ahoj, no, bude u nas zabava.....brusko rastie, pribrala som asi 8 kilo....ale vacsinou len do brucha 🙂 ....

mirusch
4. mar 2008

Ahojte babenky.
Brita, je mi to ľúto, že embrijko nezabojovalo. Ale tiež si myslím, že skúste porozmýšľať o tom treťom IVF. Veď teraz je toľko rôznych liekov, na niečo predsa musíš reagovať. A čo tak Clostyl? Maahu stopli stimulku, nereagovala, ale na Clostyl áno, tam mala niekoľko folikulov. Spýtaj sa.

Takyna, hlavu hore, sú oplodnené? Sú. Tak sa budú deliť a hotovo 😵

Dráčik, takže si dobre tušila, že chlapci 😀 😀 Ale aj tak super, nie?

dior
4. mar 2008

dráčik,tak to bude to bude zábava graduje 😀 ,veď 8kg som pribrala aj ja 😠 😠 😠 ,tak to máš ešte málo 😵 ,mne sa veľmi páčia dvojičky v zúfalých manželkách a aj v paneláku-to je taká sranda 😅

mirusch-zdravím ťa

brita
4. mar 2008

AHoj Mirusch, diky za povzbudenie. Nad clostylom som rozmyslala, spytam sa Krajkovica, co si on mysli, ale klasicku stimulaciu na IVF uz nie. Ved ja som mala Puregon, merional, dokonca aj fostimon a nepomohlo. Tak uvidime. Urcite sa ozvem, co som sa dozvedela. Dakujem vsetkym babenkam, ste zlate, velmi mi pomahate. 😉

mirusch
4. mar 2008

Ahoj Dior 😵 No, ja som pribrala počas pobytu v SR zo 2-3 kg a to tiež nie som tehu 😀 Takže Dráčik, si na tom vcelku dobre a navyše ty si štíhla, tak čo sa trápiš 😵

mysiatko
4. mar 2008

ja som po IVFku aj po KETku pribrala 2 kila ale som taka naliata akokeby som pribrala 5...vôbec sa necitim dobre som ako balonik....

kvetka2
4. mar 2008

tak to som rada, že sa neprilepilo len na mna 😉 tiež mi trčí brusko ako keby som bola tehu 😉 nevadí, takto si ponaťahujeme bruska, nech sa už chystajú na zásielku babatiek 😀 😀 ved potom budú ete väčšie

hava77
4. mar 2008

ahojte 🙂
brita je mi luto embryjka, ☹ ☹ ☹ ale este nehadz flintu do zitka a skus za par mesiacov ten treti pokus 😉 je to tak ako pisali baby ze veda ide do predu. ved pred par rokmi nevedeli v tomto smere pomoct vobec a vidis teraz 😉 verim ze sa pozbieras a potom skusite zas aj nemozne 😉

dior
4. mar 2008

baby ja už 3 deň opäť cvičím mojžišku, v nemocke mi odporučili cviky na posilnenie maternice,vraj je veľmi dôležité chodiť vystretá-čo mne nehrozí 😒 , a idem do lekárne na alchemilku-už som im všetku vykúpila 😀

mirusch
4. mar 2008

Diorka, ja rozmýšľam o posilovni - máme tu takú, kde je aj fyzioterapeut, urobí prehliadku, potom dostaneš trénera a ukáže ti čo a ako, ja potrebujem posilniť chrbtové svaly - hlavne. Bola som sa dnes informovať. A jedno cvičenie mám na ukážku zadarmo. Tak čo by som nešla.
Dnes som bola u ortopéda na akupunktúre. Teda...všetci ma presviedčali, že to nebudem cítiť, ale teda veru som cítila!!! 😠 A jedna ihla fasa bolela! Ešte 9x... 😔 Ale, keď pomôže, tak ok.

dior
4. mar 2008

mirusch-super,to je len dobre,vydrž to,verím že to pomáha-hlavne si myslím,že človek tomu musí veriť je jedno čo to bude-či cvičenie,nejaký čaj -byť v psychickej a fyzickej pohode a podarí sa to 🙂

hava77
4. mar 2008

mirusch ahoj, to kolko ihiel do teba nastopal? 😀

lenka20
4. mar 2008

jeeej, kolko nas tu zase pribudlo 🙂
jujka som rada, ze uz ti to po troske ustupuje, tak sa len pekne liec 😵
ja teraz uz necvicim, ale robilo mi to dobre na psychiku, teraz mi to aj chyba..
baby - poradte 😠 dnes som 18.DC, bola som na wecku a na papieriku som si nasla taku krvavu nitku tenucku, ako ked mas vytok s primesou krvicky, naozaj len uplne tenucka nitocka ale predsa, co to moze byt 😠 😠
este ani krpec nie je v brusku a uz toto...myslite ze je to z tych liekov alebo 😕 😕 😕 rozhodla som sa zacat s tym ascorutinom uz dnes, pre istotu...

kvetka2
4. mar 2008

dior, ja stále počúvam o tom cvičení podľa mojžišovej. O čo tam vlastne ide? Mala si aj nejakú trénerku alebo stačí kúpiť knihu? rozmýšlam, že to skúsim 😉 len, neviem ako na to...

mia28
4. mar 2008

Diorka
a čo sú to cviky mojžiška??? Ja som si vl ekárni kúpila vitamíny
babyplan, je tam kyselina listová a b-čko, a frajerovi tiež k.listovú a selezin
Tak sa dopujeme.Inak ani alchemikový čajík nepoznám
...je dobrý dá sa piť???

Je miľúto Britky,
ale súhlasím s tým ,že veda ide do predu... 🙂 ,
Určite to raz víde musíš veriť. Tiež nevien či by som sa dala na darcovské vajíčka a spermijky
Je to ťažké rozhodnutie, keď sme sa o tom s frajerom bavili tak sme zostali vlastne obidvaja nadlho
ticho a rozmýšlali sme ale neviem ani dnes...Gény sú silná vec...

Zdravím aj Kvetku ja mám bruško teda vlastne brušisko v takom stave že nosím o číslo väčšie číslo rifle po tomto celom a najviac ma dráždi to , že vlastne vyzerám jak tehotná. Už som aj cvičiť začala 🙂 🙂

kvetka2
4. mar 2008

lenka, hádam to ani nič nie je a " nitka" tam už nabudúce nebude. teoreticky to môže byť z liekov, alebo si si do niečoho brnkla ked si si dávala gulky utrošove 😕