IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

takyna
4. jún 2008

Gabika zajtra idem do Heliosu, veľká vďaka 🙂 🙂 🙂 🙂 číslo mám ozvem sa ti pá

gabika24
4. jún 2008

takynka, tak špeciálna dávka pre teba pre šťastie 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 - pekne sa vybuvajte a hlavne sa držkajte 🙂

lenka20
5. jún 2008

ahojte zlaticka, takynka - drzkaj sa dnes nech ti to dobre dopadne moja 😵
no a neviem ktore chlamydie myslis taky - tie plucne som dufam preliecila - dobrala som ATB a o dake 2 tyzdne skusim si to dat znova vysetrit ci uz tie protilatky zmizli... a tie gynekologicke som mala negativne, vysetrioli mi to velmi rychlo, takze aj ja auj manzel negativ.....
katuska drzim palce nech toto zacinajuce KET je TO uspesne 😵 😵 😵
kuspit - aj mne krajko povedal to iste a vkladali sme prvykrat dve-lebo boli take slabsie - a potom vzdy po jednom...teta embryologicka povedala,ze ked sa ma uchytit tak sa chyti aj jedno a ked nie tak mozes vlozit aj 10 naraz a nic nebude.

lenka20
5. jún 2008

kvetuska myslim na teba a drzim palce krpcekoviiiiiiiii 😵 😵 😵 😵
kukulik tak nech je dnes krvicka pozitivna-thuj thuj thuj 😵 😵 😵

lenka20
5. jún 2008

dneska som tu asi sama - neviete niekto ako dopadla lauritka - lauritecka si domka alebo v nemocke 😕 😕

tanitta
5. jún 2008

Ahojky...
No Leni uz si neni sama... pes mi robi budicek... 😠 ...
Kvetuske posielam bacilky a mc gajverovy pevnu ruku 😉 ....veru myslim ena Lauritku neozvala sa nikomu?....

lenka20
5. jún 2008

ahoj tanicka, vy vstavate s bobikom tak skoro 😕 😕 psik ta chce udrziavat v kondicii chapes, nie 😀 😝
v BT pisali aj v SPLNE, ze naozaj slo o MA, ale neviem odkial to vedia, ci to nie je len ta povodna lauritkina infoska, Katy - nevies nahodou nic 😕 😕 boze chudatko tak mi je jej luto 😢 😢 😢
tanicka tebe pribudol tt 😵 😵 😵 ides dnes k dokimu 😕 😕 ci este si sa neodhodlala 😉
takynka - ja viem, este si v MT ale ja uz to neviem vydrzat, dufam, ze ste obaja OK 😵

tanitta
5. jún 2008

Leni pojdem az zajtra na utz poobede...bobik by aj spal ale mojko nie 😀 .. ale mam vyhodu len ho vypustim a zahrada je jeho... tt by mi mal az zajtra pribudnut na 11 😉 ... dufam ze bude vsetko ok...

lenka20
5. jún 2008

jeeej, to uz budes mat skoro prvy trimester.... jaj ako to rychlo ubehlo, nedavno si testovala 😉 tak ked je uz psik vonku tak sup do postele este si pospi 😉
kvetuska tak akooooooooooooooo 😕 😕 😕 😕 😕

zuzla80
5. jún 2008

Ahojte zlatíčka, už aj ja tu trochu oxidujem 🙂
Lenik aj mne je ľúto Lauritky, myslím, že takýto koniec si nezaslúži ani jedna z nás, a obzvlásť po tom všetkom čím sme si prešli. Asi Lauritka ostala v nemocnice keďže sa neozýva, ak by bola doma určite by dala vedieť.
Tánička fakt ti tie TT pribúdajú nádherne. Ani sa mi nechce veriť, ešte len teraz si bola nešťastná z toho, že zmrzlinka sa nerozmrazila a ty už začínaš 11tt.
Kvetuška dnes na teba silno myslíme a držíme všetko čo máme 🙂
Takynka ja by som na tvojom mieste šla na pohotovosť. V Helíku ti asi urobia len utz a povedia kľudový režim, predsa v nemocnici na to majú rôzne iné možnosti. Aj tak ti dnes silno držím palce, aby tam drobček bol tfuj tfuj tfuj.

tanitta
5. jún 2008

Baby Taky mala dnes planovany utz? uz na srdiecko?
Zuzli...mne sa to tiez stale nechce verit 😉 ...mne tie tt ubiehaju pomaly ale u druhych letiaaaaaaaa 😀

lenka20
5. jún 2008

tanicka nie, takynka zacala spinit krvickou tak bezala do heliku nech ju kuknu....
ahoj zuzlinka, neboj, aj tebe coskoro zacnu pribudat tt ako tanicke a potom dame stretko s velkymi bruskami alebo kocikmi 😉

zuzla80
5. jún 2008

Tánička, Takyna išla do Helíku kvôli tomu krvácania. Pôvodne mala ísť tuším až 11.6. Baby nemáte pocit, že tie Kety v Helíku aj keď výjdu, tak sa mimčá neudržia 😒 Nemôže to byť tým, že sa nepokračuje v tabletkách na podporu sliznice. Neviem, možno už vymýšľam, len ma to tak napadlo.

zuzla80
5. jún 2008

Lenik to si píš, že sa potom všetky stretneme buď s veľkými bruškami alebo s detičkami. Dáme také celoslovenské stretko 😀

tanitta
5. jún 2008

No je pravda ze hned sa kuzelne vysadia...ktovie cim to je...mne sa nepozdava napr. ani ten estrofem.. ked vidim tie neziaduce.. no amen...a stale ho este papam zajtra by som uz prakticky mala vysadit vsetky lieky co papam....aj utros aj estrofem, prednison, anopyrin... no sak sa bojim aj na druhej strane......
no dufam ze Taky bude dobre... tie deti zvyknu nas potrapit a riadne....

lenka20
5. jún 2008

zuzlik ja si myslim, ze to s tym nic nema... skratka sa embrijko nedobre vyvija a odide.... mozno nebyt utrogestanu tak by nebolo nic.... najlepsie by bolo skusit celkom bez liekov, lebo vies, je to dvojsecna zbran... a tym, ze vacsinou mame ICSI tak sa fakt neda predpokladat ake geny ta spermia nesie a ako to bude dalej.....utrosko vie pomoct len trosicka ale ked je nieco zle tak lepsie ked to odide... tym samozrejme teraz nmyslim takynku - taky to nebude tvoj pripad, to tu len tak rozoberame vlastne skusenosti, vsak zuzlik 😉 ja si myslim, ze som raz bola tehu po IUI, ale vtedy sa ziadne lieky nedavali, skratka sa cakalo ci pride MS alebo nie... meskala mi tyzden, potom prisli silne krce, bolesti a velke krvacanie... potom mi lekar povedal, ze nad tym nemam rozmyslat....

zuzla80
5. jún 2008

Táni no možno že je to dobre, že sa estrofem berie dlhšie, aj napriek nežiadúcim, možno, že to pomôže drobčekovi sa lepšie uchytiť a lepšie pripraviť sliznicu. No neviem sú to len také dohady. Veď oni sú lekári a vedia čo robia.
Inak Táni ty si Prednison a Anopyrin brala po ET, alebo ešte skôr?

zuzla80
5. jún 2008

Lenik samozrejme, že to niebude Takynin prípad. Mňa to len tak napadlo s tým krvácaním. Asi to bolo odo mňa dosť nevhodné rozoberať to teraz. Asi to bude tak ako si písala Lenik - proste príroda je nevyspitateľná.
Taky bude mamina a basta 🙂

tanitta
5. jún 2008

Zuzla...tusim ze len estrofem som zacala par dni pred opu....v den opu som zacala potom vsetko...az do ukoncenia 10tt...ved prave Leni.. keby sme vedeli co pomoze a co nie.....

tanitta
5. jún 2008

Proč se při léčbě neplodnosti používá Anopyrin?

Studie z roku 1999 poskytla u pacientek po IVF údaje o lepším prokrvení děložní sliznice, lepším zrání embryí a o celkově vyšším přírůstek těhotenství. Není dokázáno že tyto výsledky jsou skutečně všeobecně platné. U punkce vaječníků se také nesmí zanedbat zvýšené riziko krvácení, proto smí Anopyrin užívat pouze ženy, které nemají žádné koagulační poruchy. Protože užívání nízkých dávek (100mg/denně) však nepřináší prakticky žádné vedlejší účinky a pro vznikající eventuální těhotenství nevzniká téměř žádné riziko, můžeme jej tedy doporučit poměrně velkému okruhu pacientek.

nasla som nieco o ucinkoch anopyrinu 😉

takyna
5. jún 2008

Ahojte kočky, posielala som sms-Gabike, ale som ju predbehla, vrátili sme sa s Martina, mám žalúdok ako na vode, asi budem grcať 🙄 , zatiaľ dnes som nešpinila, ale nevieš nikdy či sa to neskustí ako včera, malý bobáčik je ok, narástol na 9 mm, Krajko mi dal duphastol, na udržiavanie, a ležať tak uvidíme

zuzla80
5. jún 2008

Táni ty si tu taká odborníčka na články 🙂 😀 Možno skúsim kombináciu chilli a anopyrin 😉
Babky nieste tu niekto odborník na doplnkové poistenie? Mám len jednu otázočku.

gabika24
5. jún 2008

taky, fakt si ma predbehla, lebo kým sa dnes to naše malé rozhýbalo a vyžadovalo si moju pozornosť, nestihla som to sem napísať - babulky, prepáčte 😵
taky, tak pekne ležkať a keby čosi, utekaj do nemocky... ale už bude všetko ok (sme sa určite všetky rozhodli 😀 )
pekný deň babulky, ideme si dať neskoré raňajky...

tanitta
5. jún 2008

Taky.... to je dobra spravicka jupiii takze supom do postielky 😉 ...
Zuzla.. myslis DNP?

zuzla80
5. jún 2008

Taky tak to je supeeer. Pekne krásne oddychuj a šetri sa. Proste sme sa dohodli, že budeš druhý krát mamina a basta. 😉
Táni áno DNP, pomôžeš mi? Pošlem ti IP môžem?

tanitta
5. jún 2008

Zuzli.. skus.. mozno budem vediet.. mam ho aj ja...

maahuliena
5. jún 2008

taky, veru treba sa šetriť, len pekne ležkať 😉

lenka20
5. jún 2008

takynka no ved ja som to vedela 😵 😎 je to sikulka ten maly pokladik 😀 ze 9mm, teeeda, bude to velky chlapec 😵 neviete niekto ako kvetuska, ale tipujem, ze uz je na ceste po bobacika 😉

tinucha
5. jún 2008

Taky som rada, že to prestalo a že drobec rastie. Tak len pekne lež a oddychuj. 😉 🙂
Dnes išla na transfer Kvetka však? Tak Kvetka silno držííííím palce!
Trošku som stratila prehľad. kto ďalši v najbližšom čase KETkuje?
A Ellianka, ty si bola včera na krv? Výsledky som nikde nevidela. Tak ako?

zuzla80
5. jún 2008

No dúfajme, že Kvetuška už je niekde na ceste do Helíku za svojimi zmrzlinkami.
Ahoj Tinuš, aj tebe tie TT pekne pribúdajú. Ako sa cítiš? Už aj grckaš 😀