IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

dracik1
13. mar 2008

palculienka, to nie ☹

takyna
13. mar 2008

palcul, vážne? tak to mi je fakt úprimne lúto ☹ 😢

zabkaevka
13. mar 2008

hmmmm tak som dúfala, že začneš tehu vlnu, a ja sa pridám v pondelok, ale teraz mám aj ja zlú náladičku ☹ budem plakať

skybaby
13. mar 2008

palculienka, dracik, zabkaevka dik za info ... som zvedava na ten spg vysledky budeme mat v stredu 😉 manzel je trochu v strese, ide prvy krat 😉 ale ved nejako bude .... placulienka drzim palceky kedy budes vediet vysledok?

tanitta
13. mar 2008

Paculienka... ☹ ... a co dalej?..mas este dalsich bojovnikov?... je mi luto 😔 ...tak sme sa tesili ze uz konecne sa to zacne..

fedra
13. mar 2008

skybaby ... na IVF nemusis nutne na laparku.
A na to skontrolovanie maternice je lepsie HSG, pretoze pri laparke ju budu vidiet len zvonku.

kika312
13. mar 2008

HCG je hormon ,ktory sa produkuje v tehu...aspon tak to viem,ale teraz mi klesol a ani nekrvacam,takze babo to asi vzdalo.V pondelok idem na krv a UZV.Na KET som bola 13.2..............PALCULIENKA to je HRUUUUUZA:sucitim s tebou,vieme urcite vsetky ako sa citis ☹ ☹ ☹ Mas zmrzlinky?

fedra
13. mar 2008

palculienka ... to vazne ???
Boze to ma fakt mrzi.

dyta
13. mar 2008

ahoj dievcata... palcul - je nam to straaasne vsetkym luto, ☹ ..
... za mesiac a pol by som mala ist prvy krat na KET, ako citam... ani to nie je 100% istota 😨

kika312
13. mar 2008

DYTA....bohuzial,ani 50% to nie je.

dyta
13. mar 2008

dracik- chcem sa spytat, otehotnela si po IVF?

dyta
13. mar 2008

kika - fak? 😕 .. ja som myslela ze je to väčšie číslo... hm...asi treba silno dúfať

kika312
13. mar 2008

Aj ja som dufala,ale marne ☹ ☹ ☹ .Ja len uvazujem podla toho co tu citam,ze nadej mam len malu.Kolko mas zmrzlinky?

dracik1
13. mar 2008

dyta, neboj sa, nasa ekonoka mala neuspesne ET a hned teraz uspesne KETko......., ja som otehotnela po IVF v novembri.......a nepozeraj na cisla...ja im aj tak neverim...minuly rok nas strasne vela bab otehotnelo po iVF , dokonca 3 cakame dvojicky...teraz je nejake blbe zimne obdobie...ale pride jar a ja verim, ze uz sa tie lady musia zlomit, strasne to babulkam prajem...

dyta
13. mar 2008

27 zmrzliniek... u mna sa uvidí v maji ... teraz v marci som bola na punkcii , ale mam hyper.syndrom, tak teraz musim cely mesiac cakat, kym sa mi to ukludni.. a zaciatkom maja by som mala ist na 1KET..
dracik- strasne je to super, ze cakas dvojicky... uz aby sme ich cakali vstky 🙂

mirica
13. mar 2008

palculienka 😢 😢 😢 je mi veľmi ľúto

dyta
13. mar 2008

kika, kolko KET mas za sebou?.. a zmzlinky ?

kika312
13. mar 2008

Dracik,bodajby sa nam to tiez postastilo 😉

kika312
13. mar 2008

Mam za sebou 1.KET,ktore mi vyslo ale hodnota hcg mi klesla takze to nevyzera dobre.Mam 8.zmrzlinky.

dracik1
13. mar 2008

dyta, ty mas 27 zmzliniek?????? to mas strasne vela...to sa ti urcite postasti ketko, nemusis sa bat 🙂 .......

dyta
13. mar 2008

kika, takze si tehotna?... 🙂

gabika24
13. mar 2008

palculienka, je mi to velmi luto. 😢

kika312
13. mar 2008

Bola som,ale hodnota mi klesla takze babo to vzdalo,ale nerozumiem preco este nemam MS?Ked klesne hodnota hcg tak to asi konci tehu.Ja neviem ako to dopadne,dufam,ze nebudem musiet ist na cistenie.Ja som z toho jelen.V pondelok budem mudrejsia.Ale tehu to uz asi nebude.

dyta
13. mar 2008

kika - ☹ Kedy si bola na KET? ... a lekar sa ti k tomu nevyjadril? .. možno to nie je až take zle..

dyta
13. mar 2008

drácik - myslis?.. aj ked ich mam tak vela, tak to nemusi znamenat, ze budem mat take stastie, ale aspon to ma tesi, ze ich mam dost, tak mozem skusat...

baby, ked sa nepodari KET na 1. krat, mozem ist hned dalsi mesiac na 2KET?

kika312
13. mar 2008

Dytuska,ale nie je to vobec ani dobre.Na KET som bola 13.2.V pondelok mam ist.

dyta
13. mar 2008

😢 tak to mi je fakt luto..

fedra
13. mar 2008

takze u nas definitivne potvrdeny negativny vysledok ☹

tanitta
13. mar 2008

Fedra...ty si bola na iui?.. je to skoda... ☹ ...budes skusat dalsie ci uz na ivf?

fedra
13. mar 2008

na IUI ... opat. Dnes uz je lepsie, robila som si doma test, tak som takyto vysledok cakala.
Este skusime IUI a vypiseme ziadost na iVF