Janúrčatá 2007. Pridajte sa

Otvaram novu temu na ziadost adminky Zuz 11 😃
Sup sem vsetci a vsetky 😉
radoslava
24. aug 2008
Zdravim
uz sme doma
radoslava
24. aug 2008
Konecne som vybalila. Co je tu nove ? 😃
andrea.m
24. aug 2008
tami zaspala bez mamky 😃
janka1
24. aug 2008
kraaasne, nadherneee a rozkosneeeee supeeeer
😉 🙂 andy
radoslava
25. aug 2008
Andy to je parada gratulujem.
A inak Dobre ranko všetkym
radoslava
25. aug 2008
Idem dnes na pedikuru. Sice uz je po lete ale u nas je čakacia doba 2 mesiace a nejako som sa neskoro objednala tak som takto dopadla ale neva 😃
radoslava
25. aug 2008
Tak vas pridem kuknut az poobede s vymočenými nohami 😃
paska
25. aug 2008
ránečko 😃
radi no to maš supiš taku pedikúru ja som tam ešte nikdy nebola =-) ale asi ani nepojdem neviem si predstaviť že by mi niekto niečo robil s nohami :-N ja som strašne šteklivá 😃 😃 😃
mory
25. aug 2008
dobre rano 😉
tak mi sme doma po 3 dnovom pobyte v nemocke koli zapalu v moci ma teraz prezmenu vysoku horucku takze sa trapime dalej 😞

radi ti zavidim tu pedikuru aj ja by som potrebovala ist len si neviem najst cas :-p

paska aj ja som stekliva ale na nohach vydrzim skor je to na inych partiach tela 😃
paska
25. aug 2008
mory 😞 tak si doma?
paska
25. aug 2008
pusku posielam nech sa rýchlo uzdraví 🙂
andrejko už neteplotuje a dneska ráno už aj papal tak som rada že už ho to pomaly prechádza
mory
25. aug 2008
no som doma ]-( uz som si myslela ze bude dobre a rano ma cakalo krasne prekvapenie 39.2 😞
andrea.m
25. aug 2008
ahojte babule 😃
mory eliuške posielame bošteky celá family a prajeme veľmi veľmi rýchle uzdravenie.
mory
25. aug 2008
andy dakujeme
😉
a kukli sme fotocky ste zlaty a taminka je naherna modrooka blondinka 😎
andrea.m
25. aug 2008
mory tak teraz dakujeme my vám 😃
a kde su stratene duše ako maryn, čertica alebo zgurka napr. =-)
paska
25. aug 2008
trucuju 😃 😃
zgurkaa
25. aug 2008
tu som x-)
zgurkaa
25. aug 2008
nic nestiham, mali sme hody a navstevu........tak dojedam kacicku a nestihla som sem ani nakuknut 😃 😃 😃
andrea.m
25. aug 2008
to nič zguri hlavne že žiješ 😃 ale maryn tehula je ticho.ja jej asi zavolám len musím najprv nejako zamestanť tami 😃
zgurkaa
25. aug 2008
Marynka sa neciti dobre. Ma ranajsie nevolnosti.......asi ma co so sebou robit.... :-|
paska
25. aug 2008
brý večer 😃
pozorujem že všetci všetko vedia =-) kde chodíte na to info? 😃 tajnos agentos? 😃
janka1
25. aug 2008
paska nepoznas šž 😃 😃 😃
paska
25. aug 2008
šž? =-)
janka1
25. aug 2008
ta co si uz po zaruke paska nelepi ti? 😃
paska
25. aug 2008
jáááááááááááááááááj :-N už mi to došlo 😃 nejaka som nechapava 😃
takže ju tam pozdravujem 🙂
paska
25. aug 2008
no nelepí mi 😃 😃 až 22.9 mi bude :-S ale fest jak sekunďák
andrea.m
26. aug 2008
takže hlavne pre tie ktoré poznajú a ostali verné MK prajem dobre ránko a krásny utorok 🙂
dnes sa chystam s Filipkom na kontrolu na alergologiu a s Tami asi skočím k obvodnej lebo nejako poplakava pri pišaní aspoň ja si to myslím.cikame do plienky lebo nočník a záchod tvrdohlavo odmieta ale ja bojujem každý deň.

baby čo mate starších chalanov chcem sa spýtať kedy prejde obdobie strieľania a pištoľov a podobných bojových hračiek. ani jednu pištoľ sme mu nekupili (postarali sa príbuzní) ]-( a to večne behanie po byte a hra na vojnu mi lezie na nervy. navyše som zistila že to u neho podporuje agresívne sklony. dakujem za rady.
radoslava
26. aug 2008
Dobre ranko
Andy tak to ti nezavidim to strielanie so vsetkym čo doma najde. Minule sme boli na piesku a chlapci tam strielali s drevom akoze maju pištole. Mala potom opakovala trosku ale nastastie ju to preslo
andrea.m
26. aug 2008
radka u nás už strieľaju aj hokejky 😃 ]-(
paska
26. aug 2008
ránečko ]-( nepridáva mi príspevky

Začni písať odpoveď...

Odošli