• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Janúrčatá 2007. Pridajte sa

22. júna 2010 
autor
Druha
10. máj 2008 o 07:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no urcite, ja som tu uz 20 minut, len sa mi neste pisat :grinning:
10. máj 2008 o 07:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
toto tu je strasna rychlost, idem ja radsej chudaka maleho konecne prebalit
10. máj 2008 o 07:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aj jatu už od šiestej len sami nechce písať :grinning: aby ste si nemysleli že som závislá :sweat_smile:
10. máj 2008 o 07:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
daj pusku babatku za mna :dizzy_face: som šiši ked chcem ešte jeno? :zipper_mouth:
10. máj 2008 o 07:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
neni :grinning: , ja maleho furt nucham, voniam...
10. máj 2008 o 07:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:dizzy_face: aj andrejko ešte stale vonia ako babatko a sisa tiež kým mi nešlohne voňavku :angry: potom smrdi jak kufrík sociálnej pracovníčky
10. máj 2008 o 07:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jéj až teraz som si kukla tvoj albumik aky su zlatí súrodenci :slight_smile: vikoš je riadne velký chlap pri martinkovi
a kočárek sa mi lubi taký kúpim pre to tretié :grinning:
10. máj 2008 o 07:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mam ti odlozit? :grinning:
ja ked som prisla z porodnice, nevedela som si na vikiho zvyknut, strasne obrovsky sa mi zdal, v podstate to trvalo 3 tyzdne :sweat_smile:
10. máj 2008 o 07:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ranko co dnes robyte?
10. máj 2008 o 08:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
odlož :grinning:
10. máj 2008 o 08:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zeny kolko meraju vasi drobci?
10. máj 2008 o 08:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nepoviem :grinning:
10. máj 2008 o 08:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
paska nepovedz aj tak by som nepocula :grinning: ale napisat mozes :grinning:
10. máj 2008 o 08:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
caute :wink:
som sa potesila jak som vas citala, vy ste podarene :slight_smile:
ja asi tiez mozem predat kocik :unamused: sa nam nedari otehotniet :frowning2: vam sa druhe podarilo hned ked ste chceli? :confused:
dnes som dostala taku silnu mrchu, ze ma boli cely clovek a je mi zle aj hlava sa mi kruti, to som nikdy nezvykla mat :unamused: idem si dat ibalgin
ale pri vas je mi hned lepsie :slight_smile:
my sa snazime ucit na nocnik aj sa sem tam podari vypiskat, ale pytanie este nehrozi a ked kaka tak sa vzdy niekde schova a cupne si :sweat_smile:
mory neviem kolko meria ale nosime oblecko 92 prevazne, ale ma este aj 86 niektore, ale co stretavame vonku detvaky zhruba vo vikiho veku tak bol zatial najnizsi :unamused:
10. máj 2008 o 11:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
marynka ja som na prve mimi čakala 14mesiacov druhe sa podarilo hned a treti 14rokov :grinning:
10. máj 2008 o 11:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kati si ma ukludnila :grinning: tak to este mam cas :grinning:
10. máj 2008 o 11:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
marynka predaj, zakon schvalnosti - podari sa :wink:
nam viki tiez trval cca 7 mesiacov, matko hned
10. máj 2008 o 11:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
musim sa pochvalit uz vieme povedat bager aj auto a po madarsky ho svokrovci naucili dere/poď/ a adide /daj, podaj/ ja sice po madarsky neviem, ale nebude mu to na skodu ked bude vediet
a vedia uz vase deticky chodit po schodoch? vcera sme stretli jedno 16mesacne divcatko a to behalo po schodoch jedna radost, viki este nevie len za rucky
10. máj 2008 o 11:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mory Lucka ma 83cm marynka ja som predala kočik a už som ten mesiac mrchu nedostala .Lucka stale chce po schodoch sama ešte nevie
10. máj 2008 o 11:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kde ste kukulienky? :grinning:
uz mi zabrala tabletka, uz viem existovat :sweat_smile:
chodivate sa niektora bicyklovat s drobcom? ja by som chcela, ale musime kupit novy bike aj cyklosedacku a drobec musi mat aj prilbu vsak? uz su na to dost velky nie?
10. máj 2008 o 12:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
vavi ozaj a budu leuske tie tricka? vyzera byt fakt velka na tych fotkach, lebo ja som ich prikladala k vikimu a on mal este aj rezervu :sweat_smile:
10. máj 2008 o 12:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
maryn nam sa andrejko zadaril ani sme sa nesnažili :grinning: ale zato siska bola vysnažená statočne
10. máj 2008 o 12:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
maryn kde maš album?
10. máj 2008 o 13:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
treba mi ho poprerabat a dat nove foto, len teraz akosi na to neni casu :sweat_smile:
ved nam sa tiez viki tak zadaril, skusili sme to jedinky raz bez a bolo :grinning: a teraz sa snazime a snazime :sweat_smile:
10. máj 2008 o 13:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
trochu vás zanedbávam, ale raz nemám čas, potom mi blbne net... :unamused:

nám sa Petík podaril asi na tretí mesiac:slight_smile:

maryn, my sme začali bicyklovať tento týždeň, ale bez prilby :confused: ved my žiadne veľké výjazdy nerobíme a ani sa nechystáme a na okružnú jazdu dedinou nám hádam netreba :sweat_smile:

a práve dnes sme zistili, že Peťko už vyjde po schodoch, aj zíde dolu normál "po dvoch" :astonished: :fearful: ale našťastie ho to veľmi neláka, dúfam, že mu to ostane :sweat_smile:
10. máj 2008 o 14:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a ešte som zabudla, čerti, tá fotka Vikiho a Maťka je krásna :dizzy_face:
10. máj 2008 o 15:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte
my sme u mojich rodičov. Je tu pekne počasie nam vyšlo tak sme skoro stale vonku. Chodime na zahradku malej sa tam velmi pači. Uz si stihla aj zadret triesku do ručičky.
A dnes si odrala noštek :grinning: padla :grinning:
10. máj 2008 o 16:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
Marynka,budu jej tie tricenka,neboj.Su jej akurat,ani male ani velke :wink: trafila si.
Maryn,nemala som kramy s tebou min.mesiac?Este furt neviem ten datum :grinning: Ale bradavocky ma uz nebolia.Bolo to ovulkou,ako kazdy mesiac.
Lela vie ist po schodoch,le drzim ju za jeden palcek,ak by nieco :grinning:
10. máj 2008 o 17:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
OZi,ake mate pre deti autosedacky?chcem malej kupit uz tu do 36kg,ale neviem aku.Chcem aby bola polohovatelna a bola pohodlna,bezpecna a mala dobry potah,aby sa tam nepotila
10. máj 2008 o 17:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok