• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Janúrčatá 2007. Pridajte sa

22. júna 2010 
Andy no ani mi nehovor, ja som ju dostala dnes tiez a dve hodiny som sa este v praci davala dokopy...200-vka a 400-vka Ibalgin zabrali okolo 10.00. Vystupenie mame za sebou...zajtra este Simonkine a mame to.
13. máj 2009 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj mne len ibalgin zachránil život :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. máj 2009 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky moje tak to fukam fukam mne tiez prvy den byva na nič
Zguri no a čo ako bolo ?
13. máj 2009 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko prajem
upršané :grinning:
14. máj 2009 o 07:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
radka u nas svieti slnieckoooo :wink:
a mimochodom dobree ranecko :dizzy_face:
14. máj 2009 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko.
Radka dobre bolo, dobre....Miska mala suknu viac vytiahnutu nad pas ako normalne :grinning: ...stale si ju zmolila v rukach...tak sme mali aj kulturnu vlozku. :grinning: A zvladla aj jednu pesnicku s detmi zaspievat, ale inak len stala a pozerala co sa deje...buduci rok to uz snad bude lepsie
14. máj 2009 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no zguri. tak už viem čo s darom pre učky na koniec roka. skladačka po 5€ každa dostane po 1 ruži od každého dieťaťa čiže každa bude mať 25 ruží. riaditeľke dame uviť kytičku z cca 5-7 ruži a učiteľkam kupima na pamiatku nejakú šaločku na kavu.
14. máj 2009 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No teda. My davame kazdej kyticku po 6,6 €, teda dvom + riaditelka a kupili sme kazdej okrasne sviecky aj s krasnym tanierikom ci ako sa to vola pod sviecky. My sa skladame siesti. :wink:
14. máj 2009 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
šiesti???? :astonished: to ich je tak málo v trede? ináč pekné fotky, simonka je kočica.
14. máj 2009 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ránečko :sunglasses:
kto si dá so mnou kafe?
ja sa vám musím pochváliť, konečne aj moje dieťa prvorodené napadlo, že plienky sú nanič a je lepšie bez nich. včera ráno z ničoho nič si plienku dal dole a celý deň okrem spania bol bez :sunglasses: trikrát sa vycikal do wecka, ostatne išlo do gatí, al nevadí, dufam sa to zlepší :slight_smile:
aj teraz sme už boli pekne cikať na wecku :slight_smile:
15. máj 2009 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peťuško blahoželám...to je super,petik sa pochlapil :slight_smile:
15. máj 2009 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Petkovi zelam vela zdaru pri oducani :wink: Andy su tam 4 velkacske triedy. Dokopy z celej skolky je 36 prvakov. Z nasej len 6. :frowning2:
15. máj 2009 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petusko super :slight_smile: aj mi sme dnes boli cele popoludnie bez plienky ale ani raz necikla :unamused: zajtra pokracujeme aj v jasliach spolupracuju a bude bez tak dufam ze sa nam to podari :wink:
15. máj 2009 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute no tu to zas žije
Petusko super gratulujeme
Sabinka je od pondelka bez plienok a pocikala sa len tri krat a pekne sa pyta. Velmi sa tešim
Dnes sme boli rano na pohotovosti ma zapalenu priedušnicu a nosne neviem čo. Mame doma milion liekov neviem co skor davat Mala chrapči dufam ze noc prezijeme v pohode. Horučka uz ustupila tak snad bude lepšie
16. máj 2009 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
radka skore uzdravenie sabínke chúdatenko moje malé :frowning2:

mory sleduješ euroviziu? máte tam krásnu pieseň vo finále. držím izraelu palce.

musím sa pochváliť ale tak ako ma Tami potrápila s chodením tak s plienkami sme na tom super. pýta sa od novembra a bez plienok cez deň je od marca. už nemá ani ked ide poobede spať a za celé dva mesiace sme mali nehodu iba 2x. neskutočne sa tomu teším.
16. máj 2009 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
radka skore uzdravenie :slight_smile:

andy supeeeeeer tami je sikulka :wink: nie nepozeram euroviziu lebo nieto casu :grinning: ani neviem aka pesnicka tam je ale hned idem zistit a poslem ti ju :wink:
17. máj 2009 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mory dakujem....už si sťahujem aj tie ostatné čo sa mi páčia :wink:
17. máj 2009 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

hlásim že v košiciach je neskutočný hic :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. máj 2009 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Radka rychlo sa uzdravte. Aj v Sturove je hic, uz rano o 6,30 bolo 18 stupnov.
18. máj 2009 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zgurka len nech vam to počasíčko vydrží dlho, dlho :grinning:
18. máj 2009 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte tak nejako nam to uzdravovanie ide pomali. Respektive pokym nespi je dobre. Akonahle zaspi dusi sa
A to je aj vankuše davam vyššie, vetram aby mala čerstvy vzduch , odsavam a davam mokre uteraky aby do izby.
Snad to čim skor prejde teraz spi hodinku bez kašlania sa chodi pozerat ci je OK
18. máj 2009 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chúdatenko sabínka nech sa skoro uzdraví :wink:
18. máj 2009 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bry vecer :slight_smile:
hlasim, ze sa nam vcelku dari bez plienok, pekne chodime na wecko :slight_smile: akurat poprosim o radu maminky chlapcov, nech mi daju navod ako ho naucit cikat aj do travy :sweat_smile: mame take male domace vazenie,lebo on inde ako do wecka necikne :sweat_smile: prechadzky mame take sprintove, aby sme neprisli domov s plnymi gatami :grinning:

sabinocke prajeme skore uzdravenie :wink:
18. máj 2009 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
vstávať,kávu vypiť a makať!! :grinning:
19. máj 2009 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rozkaz šéééfe :wink:
19. máj 2009 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte tak už to je lepšie noc bola OK prespali sme celu.
Petuško tiez mame ten problem cikame len doma vonku ani za svet a aj to len na šerbel.
19. máj 2009 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
radi super :wink:
ženy sa mate že vam tie decka nechcu pleny to moje zblblo :sweat_smile: a inde cikať ako do plienky nechce :rolling_eyes: sa nejako začal toho nočníka báť reve ked ho vidí tak ho nebudem týriť a necham to na neho nech si ráno vyberie.. alebo čo? :confused: mi poradte ak viete
19. máj 2009 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
paska nechaj to na neho
19. máj 2009 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
paska, nechaj to na neho. ja som neverila, ze petko sa rozhodne v podstate behom minuty a predsa :sweat_smile:
teraz robime pokus so susedou, chodia k nam a jej chlapec cika vonku, nech Petik vidi, ako na to :grinning:
dnes som bola na kontrole po sestonedeli a vraj vsetko o.k., mam prist o rok na preventivku, alebo skor, ak budem znova tehu :astonished: srandista ten moj doktor :grinning: :grinning:
19. máj 2009 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je super peti že je všetko v poriadku.

no šak mudr ti praje dievku...dobrosrdečný to chlap :grinning:
19. máj 2009 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok