• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Janúrčatá 2007. Pridajte sa

22. júna 2010 
ahojte :slight_smile:
tak vcera ma zrusili drobci
teraz mala spinka, tak som rychlo pridala nejake foto
petusko dufam ze sa maju dobre a ze to so mnou vydrzia :grinning:
23. jún 2009 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Dakujeme za pochvalu. Zajtra ma nasa Simka rozluckovu. Ratala som s trocha teplejsim pocasim, vobec neviem co jej obliect :cry:
Idem pokukat albumy
23. jún 2009 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Petusko, Marcelko je viac na teba vsak?
23. jún 2009 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maryn, Nellka je krasna babika :wink: zlati su aj s vikim. ja nemozem docielit taku spolocnu foto, petik sa marcela boji alebo co, nechce ho mat tak blizko :sweat_smile: chodi ho len cez palicky na postielke hladkat a zboznuje mu bozkavat bose nozky :confused: :grinning: este kojis? ja uz len rano a vecer :frowning2: ale aj to povazujem za uspech, petika som kojila len tri tyzdne.
zgurka, ja neviem, ale viaceri hovoria, ze sa na mna podoba :slight_smile:
tak simi sa zajtra luci so skolkou, panecku uz budes mat doma velku damu :slight_smile: vlastne aj filipko a tusim aj moriky idu do skoly v septembri vsak? joj si neviem predstavit, ze raz aj moje dieta bude cupitat s taskou na chrbte :fearful: :slight_smile:
inak to pocasie fakt na r.t, aj teraz tu leje ako z krhly :unamused:
23. jún 2009 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nelka jaká bacuľka rozkošná :slight_smile:

veru peti ani ja si to neviem predstaviť ako Filipko pocupka v septembri do školy, ale on sa teší.
23. jún 2009 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasne uprsane rano sa praje :slight_smile:
dakujeme za pochvaly :dizzy_face:
petusko aj viki sa bal, ale uz sa osmelil a zacina ju mat az prilis rad :confounded: musim davat pozor, aby ju nepricapil, ale su dni ked si ju vobec nevsima
ja som kojila presne do 3 mesiacov a som velmi stastna ze sa nam to aspon takto podarilo, tiez som ku koncu uz len takto rano a vecer a potom sa uz mala celkom odstavila :unamused:
baby to uz tolko skolakov tu bude? riadne to leti, co uz asi to tak ma byt :wink:
andy no je to moja mala buchticka, si to uzivam, lebo viki bol ako spageta :grinning:
24. jún 2009 o 07:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj tami bola taká "fajna" ale ako rastie stáva sa z nej špagetka tak si to uži kým nezačne chodiť. potom pôjdu rozkošné šunčičky ta tam. joj ja tak ľúbim bacuľaté bábätkaaaaa.

prváci v tejto teme budú tuším 3- moriky, simonka a fifko a čo si pamätám tak 2 druháčky- sisi a vanes
24. jún 2009 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zato novych skolkarov tu bude neurekom:slight_smile: :grinning:

maryn aj my tak asi skoncime :frowning2: uz aj teraz vecer nakojim a este aj dokrmim, takze to pomaly ale isto je posledne stadium :frowning2: bude mi to chybat. no co uz, robila som co sa dalo.

inak baby, este vam spavaju drobci cez obed? nas petko v poslednom case vymysla, ledva ho nazeniem do postele, stokrat ujde a nakoniec zistim, ze je uz vela hodin a uz sa mi neoplati ho dat spat :confounded:
ani dnes nespi, tak ideme von, kym neprsi. :sunglasses:
24. jún 2009 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, tak z nasej Misule sa stava suncicka teraz :grinning: Ona strasne rada papa. A aj rada spinka, takze petusko ano nasa Miska este spi cez poobedie a dokonca 2-3 hodinky :unamused:
Idem pridat fotky z oslavy, pozrite. Torta bola originalna s obrazkom nasich deti. V triede bolo len 6 skolakov. Simka je v tom pasikavom. A maju aj tablo, 3 triedy dokopy. Simka chodila do Bambi. Cela skolka je o Mackovi Pu, tak aj tablo sme dali spravit v tomto style. No vyzdobu triedy a balkona sme dnes robili asi 3 hodiny...musela som si zobrat normalne dovolenku :grinning:
24. jún 2009 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zguri krásne fotky...pozerám že ste zo simonkou menili účesy...ty máš dlhšie vlasy a ona kratšie :wink: ináč ta rozlúčka musela byť podľa fotiek bombova...je jasne že zo 6 deťmi sa d viac zorganizovať ako s 26timi. to už je masa detí. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. jún 2009 o 23:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: kukla som fotocky vsetky detulky su nadherneeeeeeee

ja nemam doma net dufam ze bude coskoro :rolling_eyes: tak som len prisla od kamosky pozdravit :wink:
25. jún 2009 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem marynka, mory. Ja uz pijem kavicku, prida sa niekto? :slight_smile:
25. jún 2009 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mory uz som ta postradala :slight_smile: drzim palceky s netom , potom sa ozvi :wink:
25. jún 2009 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky. Petusko, my spime kazdy druhy den :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ste vsetci krasny :slight_smile:
26. jún 2009 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj toni :slight_smile:
no vcera spal dve hodky a dnes asi 20 minut :rolling_eyes: sa mi zjavil za zadkom v kuchyni, skoro ma vystrelo, ako som sa naplasila :sweat_smile:
toto pocasie ma zacina riadne stvat, dnes nic nerobim len beham so susiakom, raz ho dam na slnko potom rychlo schovat, lebo prsi :angry:
26. jún 2009 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hihi. No ja som dnes chcela deti vziat do mesta k fontane a akurat zacalo prsat. Ale nevadi :confounded: Boli sme dnes prihlasit Simku na prvy kruzok...hudobnu vychovu. Zevraj ma sluch...netusim pokom. Ja to urcite nie som :grinning:
26. jún 2009 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: Ahojte babulky
som dlho nebola ale stale sa nečo sere :grinning:
V pondelok nam naburali auto pred domom
Matko ma vodu v kolene vyberali mu to. No aj tak mu to strašne opuchlo.
Tak dnes nepijem ak by som bola šofer nahodou :grinning:
Esteže Sabinka je OK. Tukam si pri tom na hlavu :grinning:
26. jún 2009 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Andy ja som s tej fotky tvojej mimo stale si myslim že je to niekto iny. Ale je dobra , vieš len som bola zvyknuta na inu :wink:
26. jún 2009 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hi hi radka tak som vyzerala v roku 2006 :grinning:
26. jún 2009 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No teda tak ty takto.
Ved počkaj najdem fotku z tabla a oskenujem a nahodim :grinning: :grinning: :grinning:
27. jún 2009 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Andy to sme boli vlastne tehu vtedy že
27. jún 2009 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vcera sme mali supi navstevu, zastavila sa u nas Andy s rodinkou :slight_smile: dala som aj par foto :wink:
obed sa robi, napapame sa a asi vybehneme k nasim, vonku zase prsi :angry: neda sa ist ani von, tak nech nam ubehne pobedie :slight_smile:
28. jún 2009 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jej super , tak ste si pokecali naživo. Krasne fotky
28. jún 2009 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petusko, ked aspon 20 min, tak si dobra, mna karolik ozuzlava hodinu a potom zahlasi "hotovo" a je po spani a mna ide slahnut :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
28. jún 2009 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko
slniečko svieti , kavičku už dopijam. Bola som u maminky varit nemusim. Mam rada pondelky
ale len do septembra potom pojdme do prace :unamused:
29. jún 2009 o 07:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko...
petuskovi prajeme vsetko najlepsie k meninam :wink:
29. jún 2009 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Andy mali ste mensi vylet? Radi aj ja som milovala pondelky, ked po vikende nastal klud, kym som nezacala pracovat :confounded: Toni este kojis?
29. jún 2009 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Petkovi vsetko najsamlepsie prajeme:slight_smile:
29. jún 2009 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vďaka za gratulacie, mlady pan dnes vstal sviatocne o deviatej :grinning: my dnes nerobime nic, len vegetime, boli sme na dvore, petikovi sme napusitli bazenik a ja s mm sme sa hompalali na hojdacke :sunglasses: :grinning: marceli spinkal v kociku pri nas. teraz je uz moc teplo, tak sme zaliezli :sunglasses:
dnes bola za mnou pani riaditelka z MS, ci by petko nemohol ist do skolky uz od septembra, ze maju malo deticiek. tak teda nastupuje :slight_smile: povodne mal ist az vo februari, dovtedy len sem-tam na hodinku-dve. no ale ved plienku nema, tak nech ide medzi rovesnikov :slight_smile:
zgurka, andy je tam blizko teba, isli do sturova na dovcu :wink:
vsetko tu spi, aj petko dokonca, asi ho voda unavila :sweat_smile: idem sa aj ja natiahnut :pensive:
29. jún 2009 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cauko
Petuškovi všetko naj k meninkam anjelikovi krasnemu.
29. jún 2009 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok