• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Janúrčatá 2007. Pridajte sa

22. júna 2010 
ahojte...neda sa mi nereagovat...sa tu na tebe smejem petusko.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
no to som zvedava ako zareaguje, ked zbada rok narodenia a das mu info o sebe... matka dvoch deti.... :grinning: :grinning: :grinning:
10. aug 2009 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caf zuzu, vies jak mne bolo smiesne, som sa potom vo vytahu smiala ako trafena. som zvedava, ako sa potom zatvari :grinning: ale zas tak, lepsie radsej vyzerat o 10 rokov mladsie ako starsie :grinning:
len tak mmch, nechystate sa do hradku?
10. aug 2009 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petusko, nechystame sa ...momentalne su aj tak na dovolenke a nam z MT zrusili vsetky spoje do ZM...takze ak by sme aj isli, tak cestujeme busom 7 hodin a 3 x prestupujeme...tak na to nemam chut :grinning: :grinning: :grinning:
11. aug 2009 o 07:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzu, k meninkam vsetko najlepsieeee! :dizzy_face: :wink: Nech si zdrava, stastna, usmiata, bohata a vzdy optimisticky naladena :slight_smile:
no tak teda by som sa asi cudovala, keby si sa na taku trasu vybrala, sak to ako do Prahy :grinning: neva, ak sa tu nahodou niekedy ocitnete, ste vitani :wink:
joj, dneska leje, tak budeme len doma, aspon konecne pozehlim tu kopisko :stuck_out_tongue_closed_eyes: idem rychly obed zbuchnut, zemlovku a rajcinovu polievku a idem na to.
ale este pred tym si tu davam kafe, tak pozyvam :sunglasses:
11. aug 2009 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dobra bola kava, vdaka za spolocnost :grinning: :grinning:
idem varit, ale ostavam on-line, pridem vas kuk :wink:
11. aug 2009 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petusko, dakujem...veru skor sa dostaneme do Prahy ako do ZM :grinning: :grinning: :grinning:
ja uz mam kafe vypite i navarene...pecene kuriatko - prave som vypla ruru, ryza, vyvar s rezancami...no a o 7, 00 som uz sedele s malou v cakarni u dr. takze mame doma maroda...ma antb. u nas je strasne rozsirena nejaka herpesna angina...ci ako sa tomu nadava...
11. aug 2009 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no navarene, polievku sme si uz aj dali :stuck_out_tongue_closed_eyes:
zuzu, to ma mzi, ze le Lucik chora, skore uzdravenie.
ja som zvedava, ako to bude s chorobami u nas, ked petik zacne do skolky chodit, zatial maju dobru imunitu obaja.
tu je taky lejak, najlepsie by bolo zaliezt do postele a spat a spat a spat :pensive: :grinning:
11. aug 2009 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzkám všetko najlepšie k meninkám :grinning:

peťuško ty si teda šikula. ja ešte len rozmýšľam čo s načatým utorkom. bože jak ja sa v septembri znormalizujem netuším :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. aug 2009 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte
Zuzka všetko najlepšie k meninám prajem, vela zdravička a lásky hlavne :grinning:
11. aug 2009 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kam zmizla Paska ze tu dlho nebola
11. aug 2009 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...baby to ako mne??? :sweat_smile: dakujem :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
11. aug 2009 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hej tebe Zuzu :grinning: :grinning:
11. aug 2009 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
radka paska zrejme niekde vyletuje ked jej tu nieto :wink:
11. aug 2009 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte
tak mi mame sople, je mi to tak luto lebo Sabinka tak rada chodila do tej školky. Sme doma a pojdeme mozno aj k dokine.
Nič jej este včera nebolo, normalne mi je do plaču lebo sa tak tešila do tej školky.
12. aug 2009 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
radka bud rada. čím skôr si škôlkárske chorôbky odbije tým lepšie. :wink: skoré uzdravenie devuche malej
12. aug 2009 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, dlho som nebola, viete zaciatok mesiaca, bola som vystavena :stuck_out_tongue_closed_eyes: Od soboty ideme na dovcu na Siravu...teda aspon dufam, lebo Simka ma uz dva dni 39 stupnovu horucku, dnes s nou bol moj otec u lekara a pravdepodobne je to zapal mocovych ciest :confounded: A tak sa tesila na vodu...
12. aug 2009 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja zlatá skore uzdravenie prajem.

zgurka to je smola, zajtra odchádzam k rodičom a vátime sa ak budú deti zdravé až 23.augusta
12. aug 2009 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No to je fakt smola Andy a ja ze to uz tentoraz vyjde. My budeme uz 22.8. v PP. A odkial pochadzas?
12. aug 2009 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vysoká okres sabinov. je to hodne daleko od šíravy.
12. aug 2009 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:frowning2: NO snad nabuduce.
12. aug 2009 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute babulky.
Zgurka skore uzdravenie Simke želame. Ja pojdem so Sabinkou dnes k lekarke. Sople ma riadne žlte a aj horučku
13. aug 2009 o 06:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj Sabinke skore uzdravenie, chudatko male :frowning2:
13. aug 2009 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, chorym skore uzdravenie prajem :slight_smile:
a dovolenkujucim prijemny oddych :wink:
my sme si dnes spravili maly vylet na donovaly, boli sme kuk Habakuky :slight_smile: Zastavili sme sa aj vo Zvolene, presli sme sa po pesej, na hrad. Pocasie sice tak striedavo, aj prsalo, ale aj tak nam bolo super :sunglasses:
ked budem mat cas, dohodim foto :slight_smile:
13. aug 2009 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, chorym uzdravko. pridala som nejake foto konecne :pensive:
13. aug 2009 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeej tonicka kuk som fotocky, tak karolinka riadne vyrastal :wink:
13. aug 2009 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
videla som videlaaaa :grinning: karolik je krasna, boze, mne sa tak strasne pacia dlhovlase babiky :sweat_smile: :dizzy_face: asi jednemu z mojich chalanov necham narast dlhe vlasy :grinning:
13. aug 2009 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cafte
Petusko nenechaj. :wink:
13. aug 2009 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
radka neboj, az tak mi nesisi :grinning: :grinning: a navyse, by som sa nacakala, pri rychlosti rastu vlasov u Petka, by mal dlhe tak v dvadsiatke :grinning: :grinning:
ja si budem vase kocky obzerat :dizzy_face:
13. aug 2009 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ok suhlasim tak aj ja pridam foto :grinning:
13. aug 2009 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz viem, kam poslem mojich chlapcov na "ohlady" :grinning: :grinning:
radka, Sabinocka je ako z casopisu :slight_smile:
13. aug 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok