Janúrčatá 2007. Pridajte sa

vavka33
25. apr 2008

Otvaram novu temu na ziadost adminky Zuz 11 😀
Sup sem vsetci a vsetky 😉

zuzu13
10. aug 2009

ahojte...neda sa mi nereagovat...sa tu na tebe smejem petusko.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
no to som zvedava ako zareaguje, ked zbada rok narodenia a das mu info o sebe... matka dvoch deti.... 😀 😀 😀

petusko
10. aug 2009

caf zuzu, vies jak mne bolo smiesne, som sa potom vo vytahu smiala ako trafena. som zvedava, ako sa potom zatvari 😀 ale zas tak, lepsie radsej vyzerat o 10 rokov mladsie ako starsie 😀
len tak mmch, nechystate sa do hradku?

zuzu13
11. aug 2009

petusko, nechystame sa ...momentalne su aj tak na dovolenke a nam z MT zrusili vsetky spoje do ZM...takze ak by sme aj isli, tak cestujeme busom 7 hodin a 3 x prestupujeme...tak na to nemam chut 😀 😀 😀

petusko
11. aug 2009

Zuzu, k meninkam vsetko najlepsieeee! 😵 😉 Nech si zdrava, stastna, usmiata, bohata a vzdy optimisticky naladena 🙂
no tak teda by som sa asi cudovala, keby si sa na taku trasu vybrala, sak to ako do Prahy 😀 neva, ak sa tu nahodou niekedy ocitnete, ste vitani 😉
joj, dneska leje, tak budeme len doma, aspon konecne pozehlim tu kopisko 😝 idem rychly obed zbuchnut, zemlovku a rajcinovu polievku a idem na to.
ale este pred tym si tu davam kafe, tak pozyvam 😎

petusko
11. aug 2009

no dobra bola kava, vdaka za spolocnost 😀 😀
idem varit, ale ostavam on-line, pridem vas kuk 😉

zuzu13
11. aug 2009

petusko, dakujem...veru skor sa dostaneme do Prahy ako do ZM 😀 😀 😀
ja uz mam kafe vypite i navarene...pecene kuriatko - prave som vypla ruru, ryza, vyvar s rezancami...no a o 7, 00 som uz sedele s malou v cakarni u dr. takze mame doma maroda...ma antb. u nas je strasne rozsirena nejaka herpesna angina...ci ako sa tomu nadava...

petusko
11. aug 2009

no navarene, polievku sme si uz aj dali 😝
zuzu, to ma mzi, ze le Lucik chora, skore uzdravenie.
ja som zvedava, ako to bude s chorobami u nas, ked petik zacne do skolky chodit, zatial maju dobru imunitu obaja.
tu je taky lejak, najlepsie by bolo zaliezt do postele a spat a spat a spat 😔 😀

andrea.m
11. aug 2009

zuzkám všetko najlepšie k meninkám 😀

peťuško ty si teda šikula. ja ešte len rozmýšľam čo s načatým utorkom. bože jak ja sa v septembri znormalizujem netuším 😝

radoslava
11. aug 2009

Ahojte
Zuzka všetko najlepšie k meninám prajem, vela zdravička a lásky hlavne 😀

radoslava
11. aug 2009

Kam zmizla Paska ze tu dlho nebola

zuzu13
11. aug 2009

...baby to ako mne??? 😅 dakujem 😉 😀 😀 😀

radoslava
11. aug 2009

Hej tebe Zuzu 😀 😀

andrea.m
11. aug 2009

radka paska zrejme niekde vyletuje ked jej tu nieto 😉

radoslava
12. aug 2009

Ahojte
tak mi mame sople, je mi to tak luto lebo Sabinka tak rada chodila do tej školky. Sme doma a pojdeme mozno aj k dokine.
Nič jej este včera nebolo, normalne mi je do plaču lebo sa tak tešila do tej školky.

andrea.m
12. aug 2009

radka bud rada. čím skôr si škôlkárske chorôbky odbije tým lepšie. 😉 skoré uzdravenie devuche malej

zgurkaa
12. aug 2009

Ahojte, dlho som nebola, viete zaciatok mesiaca, bola som vystavena 😝 Od soboty ideme na dovcu na Siravu...teda aspon dufam, lebo Simka ma uz dva dni 39 stupnovu horucku, dnes s nou bol moj otec u lekara a pravdepodobne je to zapal mocovych ciest 😖 A tak sa tesila na vodu...

andrea.m
12. aug 2009

moja zlatá skore uzdravenie prajem.

zgurka to je smola, zajtra odchádzam k rodičom a vátime sa ak budú deti zdravé až 23.augusta

zgurkaa
12. aug 2009

No to je fakt smola Andy a ja ze to uz tentoraz vyjde. My budeme uz 22.8. v PP. A odkial pochadzas?

andrea.m
12. aug 2009

vysoká okres sabinov. je to hodne daleko od šíravy.

zgurkaa
12. aug 2009

☹ NO snad nabuduce.

radoslava
13. aug 2009

Caute babulky.
Zgurka skore uzdravenie Simke želame. Ja pojdem so Sabinkou dnes k lekarke. Sople ma riadne žlte a aj horučku

zgurkaa
13. aug 2009

Aj Sabinke skore uzdravenie, chudatko male ☹

petusko
13. aug 2009

ahojte, chorym skore uzdravenie prajem 🙂
a dovolenkujucim prijemny oddych 😉
my sme si dnes spravili maly vylet na donovaly, boli sme kuk Habakuky 🙂 Zastavili sme sa aj vo Zvolene, presli sme sa po pesej, na hrad. Pocasie sice tak striedavo, aj prsalo, ale aj tak nam bolo super 😎
ked budem mat cas, dohodim foto 🙂

tonicka
13. aug 2009

ahojte, chorym uzdravko. pridala som nejake foto konecne 😔

janka1
13. aug 2009

jeej tonicka kuk som fotocky, tak karolinka riadne vyrastal 😉

petusko
13. aug 2009

videla som videlaaaa 😀 karolik je krasna, boze, mne sa tak strasne pacia dlhovlase babiky 😅 😵 asi jednemu z mojich chalanov necham narast dlhe vlasy 😀

radoslava
13. aug 2009

Cafte
Petusko nenechaj. 😉

petusko
13. aug 2009

radka neboj, az tak mi nesisi 😀 😀 a navyse, by som sa nacakala, pri rychlosti rastu vlasov u Petka, by mal dlhe tak v dvadsiatke 😀 😀
ja si budem vase kocky obzerat 😵

radoslava
13. aug 2009

Ok suhlasim tak aj ja pridam foto 😀

petusko
13. aug 2009

uz viem, kam poslem mojich chlapcov na "ohlady" 😀 😀
radka, Sabinocka je ako z casopisu 🙂