Janúrčatá 2007. Pridajte sa

vavka33
25. apr 2008

Otvaram novu temu na ziadost adminky Zuz 11 😀
Sup sem vsetci a vsetky 😉

paska
18. sep 2009

prva prva 😀 mám dovolenku 😎

maryn
18. sep 2009

ahoj pasi 🙂
ako dovolenkujes?

janka1
18. sep 2009

dobre ranko 🙂
paska teba vidiet 😀 kupte si KORZAR na 3 strane je fotka a nadpis PREVRATIL SA 😖

maryn
18. sep 2009

petusko, ma byt pekne cely vikend, tak si to uzite 🙂
andy ty robis v saci? to som netusila, a pozna ma ta tvoja kolegyna? ako sa vola? neboj zabehnete si system a vsetko bude ok

paska
18. sep 2009

čafko 😀 jej ako sme sa postretali ...jani ako tehulka? 😵

maryn pracovne 😅 do pračky som naložila, letné veci zo skrine vyhadzala.......ešteže som deti zaniesla do výchovných zariadení 😀 inak by sa to robiť nedalo
a včul kávičkujem , kto si dá?

radoslava
18. sep 2009

Ahojte a dakujem za podporu babulky moje.
Dnes som s nou doma ja, naši išli domov. Je štastná urcite si myslí že už to tak bude nastálo. Marne jej hovorim ze v pondelok pojde do školky.
Andy to je velmi dobre že si v praci spokojná a kolektív je velmi doležity. Nech sa dari a škoda že si tak daleko 😀
Toni a vy kedy začínate

radoslava
18. sep 2009

Paska už som po kávičke ale dnes budem robit asi to čo ty 😀

petusko
18. sep 2009

tu nemozem chybat 😀
kavu uz mam sice vypitu, ale pobehujem tu, balim par veci (par rozumej velku cestovku 😀)
jani tehukla caf, co je v korzari?
vravite, ze ma byt pekne? to by bolo super, decka by sa vysaleli. 😎

janka1
18. sep 2009

ja no mame sa fajn 😉 zatial snad to bude az do konca take bez problemove aj ked mi uz bruchovadi strasne ci uz cez dn alebo v noci , ale co uz nie som prva ani posledna 😉

petusko fotocka ako sa vcera moj drahy prevratil ROVEROM

zuzu13
18. sep 2009

ahojte
prisla som vas pozdravit
jani, co to? ze 26 tt...ved nedavno si oznamila tehu a pomalicky si na konci...takze Timur...pekne...budete mat parik...
u nas dnes zacal jarmok...ja mam dnes volno, Lucka je v skolke, mm v praci, Vito v skole a ja idem s maminou na damsku jazdu 😀 😀 😀
pozdravujem vas vsetky a prajem pekny den 😉

janka1
18. sep 2009

zuzu bude to OLIVER 😉

petusko
18. sep 2009

jani preboha, dufam, ze je v poriadku 😕
zuzu aj my mame jarmok v ZM 😀 prave sa chystam, musim este nieco do mesta ist vybavit, tak to trochu okuknem. aj ja som mala ist s mamcou, ale nakoniec sa jej nedalo prist, tak mi bude robit spolocnost MM s Marcelim. 😅
no idem holky, neviem ci sa este stihnem ukazat, ak nie, tak pekny vikend vsetkym! 🙂

tonicka
18. sep 2009

Ahojte, a zase ste odisli, ked ja prichadzam 😖 čo už. Radka, v pondelok začíname a uz som ti pisala na skype, ze co to moje dieta dnes vypotilo, tak uvidime 😅

janka1
18. sep 2009

petusko vsetko je OK 😉

maryn
18. sep 2009

no vidim ze vsetky mate fajn program, tak si to uzite a prijemny vikend vsetkym a andy tebe dobru sluzbu v sobotu 😉

andrea.m
18. sep 2009

marynka IP

tonicka
18. sep 2009

ja sice program na vikend mam, ale ja som v lahkej depke, tak neviem 😅 ale sned do hodiny az dvoch dieta spi a pojdem kuknut nejaky filmik a spat a zajtra mi bude lepsie 😎

tonicka
19. sep 2009

Ahojte. Zelam vam krasny vikendik 🙂

andrea.m
19. sep 2009

dakujeme. ja mam pracovný a jedna šichta už za mnou 😝

maryn
19. sep 2009

ahojte 🙂
tak ja tu dneska neobvykle sovim 😀
tonicka, len ty nam nedepkuj a pekne sa usmievaj 😉 ale nie vazne, co ta dostalo do depky?
ja prajem vsetkym peknu nedele kedze tu o takom case asi nikto nie je.
andy aka bola sluzba?

paska
20. sep 2009

ahojte 🙂 davam kafčo

andy už si aj pichala?? 😀 injekciu?

paska
20. sep 2009

maryn no kde si? si 😕 si sovila dlho? ako na potvoru včera sa mi soviť nechcelo

andrea.m
20. sep 2009

samozrejme.už som davala aj infúziu aj transfuziu, aj som asistovala pri punkcii 😀 poňala som to zostra.

maryn včera bola dobre služba 🙂

paska
20. sep 2009

🙄 .

petusko
21. sep 2009

ranecko 🙂
hlasim sa po peknom vikende, bolo nam super, az na dozvuky 😖 doniesli sme si sople a kasel, takze o hodinku ideme s detmi k dr. Petko mal rano teplotu, Marceli v noci kaslal a ma plny nostek. Paradox je, ze to Petik nechytil v skolke, ale od sestrinho maleho 😒
andy, klobuk dole, ja by som nemohla robit v zdravotnicte 🤐
toni, Karolinke prajem uspesny a bezpoblemovy nastup do MS 😉 a z depky si nic nerob, ja to mavam pravidelne v septemri, meni sa pocasie a vtedy ma rozladi aj malickost. to prejde. 😉
maryn, vy ste uz zdravi?
paska, pod na kavu 😉
jani, chvalabohu, ze si to teda odniesli len plechy. aj ked sok si asi mala poriadny 😒 davaj na seba pozor.

paska
21. sep 2009

ránečko 🙂 davam kavu peťuško 😉

maryn
21. sep 2009

ahojte 🙂
😢 tak aj ja depkujem, viki sa nam zacal zajakavat, tak v stredu ideme k logopedovi, velmi sa trapim a ma strasne vycitky ze som niekde spravila chybu, ze som na neho pokricala a pod., uplne ma to nici, uz ani spavat neviem preto ☹
peti my sme uz ok, dufam ze nam to vydrzi aspon chvilku, prajem skoro uzdravenie, drzkajte sa

janka1
21. sep 2009

ahojte 😉
skore uzdravenie deturencom 😒 🙂
petusko vies, ze ani nie ja som v takychto pripadoch uplne v poho 😉 kebyze isiel na inom aute , tak snad by som to inac vnimala 😒 ale na tomto by sa ti namalo nic stat je to bezpecne auto a na plechy kaslat 😉

petusko
21. sep 2009

ahojte 🙂
tak Petik vyfasoval triffed a nurofen trikrat denne, Marceli len kvapky od kasla plus obaja kvapky do nosa.
Petulo chodi za mnou v dvojminutovych intervaloch "maminka soplik" 🙄 sa mi zda, ze to najhorsie nas este len caka. tesim sa na noc 🙄 mam premieru s dvoma chorymi detmi naraz ☹
maryn, nezlakol sa Viki niecoho? nezazil nejaky sok alebo nieco? nerob si vycitky, urcite to nie je z tvojho kriku. vsetko bude v poriadku, bude to len prechodne. mozno je to teraz kvoli skolke, ma vela novych podnetov. drzim palce.
jani, tak mne keby MM oznami, ze mal nehodu, tak mi je jedno, ci isiel na kabriolete alebo na obrnenom transporteri, ja by som mala hysaky strasne 😖 ale tak hlavne, ze je vsetko o.k. 😉
toni, tak ako to dnes u vas dopadlo?

petusko
21. sep 2009

inak u dr. bolo dnes tolko ludi, na nervy. petko uz bol nervozny a ked sme konecne prisli na rad, bol uz v takom stave, ze len reval a kaslal tolko, ze sa v ambulncii pogrcal. ledva ho dr popocuvala 😒 potom bol uz hrdina, ked vysetrovala Marcela. ako minule robil cirkus, ked ho chcela vazit, tak dnes tam skakal na vahu stale a steloval vahu pre babatka, vysvetloval sestricke, kde je nula a kde je tristo 😀
idem zvlhcovat vzduch, dam nadoby s morskou vodou, teda vodou s morskou solou 😅