Janúrčatá 2007. Pridajte sa

vavka33
25. apr 2008

Otvaram novu temu na ziadost adminky Zuz 11 😀
Sup sem vsetci a vsetky 😉

lubica69
10. okt 2009

Ahojte
Ďakujem za privítanie 😀
No ja fakt stále nechápem prečo som Vás nevidela A to som ako ešte tehu zakladala tému v Regiónoch 😅
No počko dnes fakt na figu
Zgurkaa sa tu vyhráža nejakými dobrotami 🙂 Juj hneď by sme si dali Ale skôr by sa mi zišli nejaké kilečká dole ako klobáska 😅
Petusko a akú máte diétku?

petusko
10. okt 2009

lubi, maly mal crevnu virozu zo stredy do stvrtka v noci 😒 tak len take lahke sa mu snazim davat, ale uz mi ho je luto, stale chodi a zobroni o jogurt a sunku 😅
zajtra mu uz dovolim sa napratat, aj dnes uz miesa kadeco, tak uvidime, ci mu nebude zle.
si priamo z BB?

zgurkaa
10. okt 2009

No ja pomaly vyrazam za tymi dobrotami 😀
Inak vitaj lubica. Toni ja mozem hodit stretko v utorok, hihi. V stredu mam skolenie v BA. Teda aj so mnou mozete ratat....dufam ze stretko vyjde.
Tak sa tu zatial majte, ja sa zas ozvem zajtra, ked vsetko dobre dopadne 😉

petusko
10. okt 2009

zgurka u vas neprsi? tu je seriozna burka, hromy, blesky, dazd, zima...idem zakurit do krbu.
a daj si aj za mna jednu klobasecku 😀

paska
10. okt 2009

brý deň 😔 spím ..... depkové počasie fuuuuuj 😝 kde je moje leeeeeetoooooo ??? ☹ mory sťahujem sa k tebe !!! 😎

lubica vitaj neviem kde si sa dívala, volakedy sme boli ostrosledovaná populárna téma hlavne s jedným regiónom 😅 😀

tonička aj mňa si zapíš 2kusy + 2polokusy 😀

zrurka 😀 😀 😀 škoda že si neni bližšie ja by som ti táááááááááááák rada s tým burčiakom pomohla 😀 aj so zeleným 😉

tonicka
10. okt 2009

ssuper, tak zatia sme 3rodinky na vikend a 1 rodinka na 1 den 🙂

tonicka
10. okt 2009

kočky a sli by ste uz v piatok, ci len sobota a nedela? 😉

paska
10. okt 2009

toni podla toho kde by sa šlo, ak to pre mňa nebude Ďaleko tak aj piatok bo môžem ísť len poobede kedže Sisa je v škole 😉

radoslava
10. okt 2009

Ahojte
zdravim Lubicu vitaj
Tak stretko sa chysta. Ja neviem nič neslubujem , zavisi to hlavne od mojej polovičky a toho kde to bude.
No kuk by som rada prišla

lubica69
10. okt 2009

Ahojte
Paska no neviem neviem kam som kukala keď som Vás nenašla 😅
Petusko áno som priamo z BB ale už druhý rok bývame kus mimo cca 25 km od BB na dedine sme kúpili domček tak trochu čerstvého vzduch aj pre malého 😀
Zgurka už neprovokuj s tými dobrotkami 😝
Radka ďakujem aj tebe za privítanie
Ste tu taká zohraná partička 😀
A to sa aj takto stretávate keď ste každá z opačného konca ? 😉

andrea.m
11. okt 2009

toni ja teda prídem a je mi jedno kde to bude ked bude nocľah za rozumnú cenu. čiže hlásim ako paska 2 kusy a 2 polokusy 😀 no a počet dní závisí od toho ako budu rozpísane služby takže mi do konca oktobra dajte pevný datum aby som si vedela pýtať voľno.ale skôr by sme prišli v piatok večer. a odišli v nedeľu naobed.

andrea.m
11. okt 2009

lubica vitaj 😀

zgurkaa
11. okt 2009

U nas bolo vcera kraaaaaaasne pocasie, cely den nezaprsalo. Rodina co prisla vcera z Ciech vravela, ze celu cestu im prsalo a ked prisli do Sturova akoby utalo, ale my uz sme tu zvyknuti, ze nad Sturovom je uplne ine pocasie, preto sme asi dovolenkova destinacia 😀 Ved aj dnes, v noci o 23.15 sa rozprsalo a o 8.30 prestalo, aby sme si mohli uzit posledny den jarmoku, no nie? 😉 A este foto s klobaskou. Kuk do albumu.... 😀

radoslava
11. okt 2009

Jej Zgurka hned by som si dala .
Mnam mnam
Inak hlasim že choroba prišla aj k nam , od piatkovej noci sme chory. Zajtra ideme k doktorke

tonicka
11. okt 2009

andrejka platí 😀 Aj my pojdeme v piatok a do nedele 🙂 takze tak počítaj,ze chces volno od 27 do 29.11 🙂

tonicka
11. okt 2009

Kočky, považská Bystrica môže byť? teda kusok od nej 😉

andrea.m
11. okt 2009

môže byť len idem kuk kde to je? 😀

lubica69
11. okt 2009

Ahojte
Andrejka ďakujem za privítanie 😉
Radka tak Sabinke skoré uzdravenie 🙂
A Petusko ako?Už dobre?

lubica69
11. okt 2009

A zgurkaa mňam Klobáska vyzará lákavo Hádam tak aj chutila 😀 😀 😀

zgurkaa
11. okt 2009

Toni a cca kedy by to bolo? Lubica ano chutila 😝 Sabinka rychlo sa uzdrav 😉

radoslava
11. okt 2009

Dakujeme budeme sa liecit , prave som jej dala panadol stupla jej teplota. Sopli ale este nekašle. Tak odsavame.
Ale živa je dost a chut do jedla tiež ma 😀

paska
11. okt 2009

😀 zguri čítaj vyžšie
radi možno len nejake mierne nachladnutie

radoslava
11. okt 2009

Paska bodajby to tak bolo. Ved uvidime čo povie naša doktorka i ked ta nas do minutky vybavi.
Ale varovanie už ma na cely tyzden tak bude asi doma.

tonicka
11. okt 2009

Zgurka a ty nečítaš? 😠 😀 Tak d tretice bude to 27 až 29.11(novembra) 😀 😀

tonicka
11. okt 2009

Lubica, samozrejme sa mozes pridaj aj ty s rodinkou 😉 Aspon ta spoznáme 😎 😀

tonicka
11. okt 2009

Tam ma ujo oslavu, a myslim,ze ceny by boli ok 🙂

maryn
12. okt 2009

dobre ranko 🙂
tak hlasim ze nelka to zatial nelapla, tak marodi len viki, ale uz je tiez celkom ok, lebo vymysla somarinky 😅
paska presne tak sme to vyriesili, do 1.marca mame odklad, aj kvoli nelke,predsa uz bude mat rok, tak ked aj bude brat nejake tie atb tak to uz nebude az taka drama.viki mal medzi jednotlivymi atb prestavku max 5 dni, tak kvoli tomu sme sa tak rozhodli.
lubiii vitaj 😵
petusko dufam ze uz je vsetunko ok a ze uz papkate fajnotky 😉
zgurka zrurka robis tu riadne chuteeeeeeeee 😝
toni ja sa neviem do predu nahlasit lebo moj manzel ma tak blbu pracu ze neviem co bude zajtra a nie ze v novembri, je to na porazenie lebo si nic nemozeme nikdy naplanovat, ale chcenie by urcite bolo, tak si s otaznikom pis aj u nas 2 cele a 2 polovicne 🙂
radka drzim palce, aby ste boli ok

paska
12. okt 2009

ránečko 🙂 kávičkujem, ofénujem a padám do robotky

maryn no super 😉 tak nech je ešte s maminkou ved tri roky má až v januári a potom šups do školky 🙂

petusko
12. okt 2009

ahojte 🙂 vcera som tu nebola, lebo som stravila sobotnu noc celu neelu s marcelikom v nemocnici ☹ tiez chytil tie grcacky, nastastie to malo trochu lahsi priebeh ako s petkom, ale kedze bola sobota, noc a je este velmi maly, tak si nas nechali na pozorovanie. nic s nim nerobili, ani infuzku nemal, lebo tam uz vobec nevracal, tak nas vcera vecer pustili domov. ale baby, dufam, ze uz to nezazijem ☹ 🙄 😔
petik je este dnes doma, ale zajtra uz dufam nastupi, lebo uz nevladzem, stale niekto nieco ma. dnes je aj mne zle, ale neviem ci nie skor z toho, ze od soboty som mala iba dve kavy z automatu, neviem do seba nic dostat. 😒
tesim sa na stretko, ja nenahlasujem kusy ani polokusy, kedze prideme len na jeden den. 🙂

radoslava
12. okt 2009

Ahojte
Petusko tak to mi je luto vy ste riadny virus chytili. Chudatko Marcelko a aj teba fukam. Chudučka si a ked počujem že len kavu si cely den pila je mi s toho smutno.
My ideme dnes k doktorke , prši tu ako skazené. Strasny dažd akoby niekto z krhly lial.
Sabinka ma kašel taky až s toho grckala.
Tak poobede ideme lebo doobeda ma poradnu dokina.