Janúrčatá 2007. Pridajte sa

vavka33
25. apr 2008

Otvaram novu temu na ziadost adminky Zuz 11 😀
Sup sem vsetci a vsetky 😉

zgurkaa
13. dec 2009

Vsetko najlepsie Luciaaaaaaaaam 🙂

andrea.m
13. dec 2009

luckám, lucinkám a luciám všetko najlepšie 😅

som po katastrofálnej službe a ešte aj mrchu som počas nej dostala 😠 takže som K.O a ideme do mesta na punč. len dopijem kafe aby som nezaspala na pol ceste.

zgurkaa
13. dec 2009

Je Andy tak punc by som si dala aj ja, tak si to uzi. 🙂

petusko
13. dec 2009

aj mna vsetci provokuju s puncom, tak som si uvarila doma. a takyyy fajnyyy 😝 😀

tonicka
13. dec 2009

Ahojte.Luckam vsetko najsamlepsie 😵 😵 😵

andrea.m
14. dec 2009

joj zgurka bars bol fajny. a hlavne teplý v tej kose 🙂

petusko
14. dec 2009

ahojte 🙂
sme bez sadry, zato s atb ☹ takze je po besiedke ☹

andrea.m
14. dec 2009

nikde nikto 😕 všetci darčeky kupuju 😀

petusko
14. dec 2009

andy, nekupuju, uz mame vsetko 😀 len € nie 😀

andrea.m
14. dec 2009

nápodobne. tento mesiac som výplatu minula bleskovou rýchlosťou. ☹

zgurkaa
14. dec 2009

Petusko to mi je luto. Tak prajem rychle uzdravenie. Andy no som rada, ze chutil 😉 Ja tiez este nemam vsetko kupene a ani neviem kedy to postiham...

maryn
14. dec 2009

ahojte 🙂
petusko tak petik je hrdina ze to s tou ruckou tak pekne vsetko zvladol a ty tiez 😉 je mi luto ze mate atb 😒 prajem rychle uzdravenie a neboj besiedky este budu 😉
ja som punc este nikdy nepila 😅 petusko daj recept ako sa to vari 🙂
andy tak to je riadna nadielka ked ti je na prd a zakonite sa na to este nieco nabali 😒 , ale aspon si si to vynahradila tym puncom 😉
mne este treba zopar darcekov dokupit, ale uz si s tym moc stresy nerobim, okna mam umyte toho roku som zas vynimka, vy ste sa teraz na to vsetky vybodli, ja som sa na to vybodla minuleho roku a vy ste mali vtedy vsetky umyte 😀
aj ja scem sneh ☹ paska ked bude u vas snezit tak to presmeruj do RV, tu snezi malokedy 😔 😀
dnes aspon krasne svieti slniecko, ked drobci vstane tak ich pojdem vyvetrat trochu

maryn
14. dec 2009

a kedze som sa tu vcera nedostala, tak dnes srdecne blahozelam vsetkym Luckam k vcerajsim meninkam, hodne zdravicka a lasky prajem 😵 😵 😵

radoslava
14. dec 2009

Ahojte
a všetkymi Luckám všetko naj naj najlepšie k meninám

petusko
14. dec 2009

maryn, si mi pripomenula, ze ja som ani vlani neumyvala okna, sak aj ja som bola bruskata 😲 😀 nuz co, ja mam tradiciu, ze na Vianoce okna neumyvam! 😀
moje decka prave spia uz druhy krat akoze obedny spanok 😕
no a punc, ja ti ani neviem, ci je to ozaj punc, to je moj vymysleny recept 😅 pomarancovy dzus, do toho klinceky, celu skoricu, vanilku, nechat zovriet, dat cervene vino a trochu rumu a ked sa speni, odstavit a hotovo. a este davam kusky pomaranca 😉

paska
14. dec 2009

😝 😝 😝 😝 nerooooooooooob jak by som si dala 😅 😀
ja som umyvala okna v oktobri tak sa vari nebudem trhať 😀 potom zas až na jar
maryn ale to mi nejde do hlavy že by v rv nesnežilo? 😕 šak to už taky lyžiarsky kraj 😕 či to už asi aj jedno pri tom globalnom oteplovani 😅 😔

maryn
14. dec 2009

dik petusko, uvarime si 🙂
paska neviem cim to je, ale posledne roky sa nam to snezenie nejak vyhyba, vsade okolo sneh a tu nist 😒
idem ja haji, lebo malej asi idu horne zubky tak je to vesele, viki len pred chvilou zaspal, tak dufam ze aspon on bude v noci spat kludne, papa dobru nocku

radoslava
15. dec 2009

Dobre ranečko
kavičku mam za sebou aj raňajky tak hura pracovat.
Petuškko ale ten punč by som si dala si mi urobila chute ojoooooooooooooooooooj

petusko
15. dec 2009

baby, ja vas na ten punc pozyvam 😀 dnes po pracovnej dobe okej?😀

dobre rano inak, uzasne zamrznute u nas, co ma tesi, ale asi len preto, ze nemusim ani patu vystrcit z domu 😀
Petik len teraz vstava, spal celkom o.k., vobec nekaslal ani nebol hore.

davam si teraz kavu, potom sa pustim do varenia a chcem aj linecke pecivo upiect. ak budu deti spolupracovat 😀

zgurkaa
15. dec 2009

Sa mate, vy uz vypekate, ja budem v robote trcat do 23.12. a to toho uz asi vela nestihnem 😒 No co aspon nepriberieme 😀

petusko
15. dec 2009

zgurka, ved napecies cestou z prace, skocis do cukrarne a budes mat take zakusky ako lusk 😀

petusko
16. dec 2009

dobre ranko 🙂
dnes mimoriadne skoro, nas marceli nam vzdy dava takto budicek, ale dnes som zapla pc, pretoze vam chcem oznamit, ze janke1 sa vcera vecer narodil Oliverko 🙂

maryn
16. dec 2009

dobre ranko 🙂
petusko mne zase viki rano dava budicek a nelus ta si vie pospat, joj ako by som si k nej este lazkala, do teplej postele ☹ viki buntosi uz od 6 😒

janke a oliverkovi blahozelam 🙂

radoslava
16. dec 2009

Dobre ranečko
ja už v praci zarezavam od 5,45 😀 😀 😀
A to som večer do 1,15 piekla medovníky 😀
Zguri tiež budem v praci do 23.12 a aj s malou lebo ju už nemam kam dať. V piatok ju naši dovezu a chcem aby si aj oni oddychli predsa tam bude dva tyzdne. A dnes idem za nou sa tešim 😀 😀
Janka a Oliverkovi vela zdravička zelám a Janke zo srdca gratulujem

radoslava
16. dec 2009

Inak piekla som medovníky su dobré , otvorte okna posielam vam po holúbkoch. 😉

tonicka
16. dec 2009

jéééj gratulujeme 😵 😵 😵 sa mi to zdalo skoro, ale kukam, ze jej to ukazuje 38 tt. 😉 Vela zdravicka a mliecka a nech maminke dopraje aj trosku spanku 🙂 A aspon budu na vianoce uz doma 🙂 i ked neviem, ci to nebude pre janku zbytocne zatazujuce, este aj stedrovecernu veceru chystat 😝 🙂 ale aspon budu po hromade

andrea.m
16. dec 2009

srdečne blahoželám 😉

maryn
16. dec 2009

tak decka ulozene, len neviem ako dlho budu spat, ale dufam ze aspon 10 min. budu spat spolocne 😅
u nas sneziiiiiiiii 😵 😵 😵 paska si nam to poslala?
idem si dat kafe, prida sa niekto?

petusko
16. dec 2009

maryn ja si prosim. rano som este zadriemala aj Marcel po tom, co som tu pisala a zobudil nas Petik o 8.15 a uz mam taky rozhodeny den ze az. ranajkovali sme o pol desiatej 😅 takze este ani neobedujeme, o spani mlcim, ani sa nepokusam Petika presviedcat.

maryn
16. dec 2009

petusko taketo dni poznam 😒neives co skor a co sama so sebou 😀
tak ti posielam to kafe 😀
radka ku nam sa tie perniky nedostali, asi to holuby vzdali v tom snehu 😀 alebo ich cestou pojedli 😀
prave volal mm, budeme mat zivy stromcek, ja sa tesiiiimm ako male decko 😵