• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Janúrčatá 2007. Pridajte sa

22. júna 2010 
vavka ja to už skušam :wink:
20. máj 2008 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Aj ja. :grinning:
20. máj 2008 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooooo aj tamarka ma zopár tirčiek na ktorých je napísane že 5-6 yers :grinning: :grinning: :grinning: ja mám chválabohu veľa vecí podedených aj pre tamarku aj pre filipka a nakupujem väčšinou v second handoch tam kúpim kvalitno a lacno.
20. máj 2008 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Baby,prave som mala kliesta.Skoro som umrela,ked som sa pozrela do zrkadla,co ma svrbi rovno na ohryzku na krku.sla som k svagrinej a ona mi ho vybrala.brrrrrrrrrrrrrrrrrrr
20. máj 2008 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andy aj moja deva nosi velke tricka to asi koli prsiam :grinning:
co nosil moriky v jej veku ona nosila na pol roka a vsetko som uz darovala a 90% veci mam podedenych po kamoskinej dcere a tiez ked nieco kupim tak na trhu za lacno inak sa ani neoplati a za par minut to aj tak vyzera jakeby z kravina vysla :grinning:
20. máj 2008 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavka ja tiež hisáčim koli klieštovi, hošie je že to nechcem chytit ani ked to ma moje dieta, kým sa premožem.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. máj 2008 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavka brrrrrrrrrrrrrrr

mory tami je veľmi vysoká na svoj vek.budto boli v minulosti devy nižšie alebo je to možno tým že ona není taká chudunka ako niektoré deti.
20. máj 2008 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andy ani moja nije chudunka a ani by som nechcela ja lubim baculky :grinning: a stehienka fajne naskladane :grinning:
20. máj 2008 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tami je taká akurát do ruky :slight_smile:
20. máj 2008 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
žeby prvá? :confused:

dobre ráno :grinning: mi kmitáme už od puatej,tami už aj spí na doobeda a idú jej zuby asi lebo je nervozna prestrašne. filipko je po včerajšom očkovaní ubolený ledva chodí takže ostáva doma a tato je na služobke...takže krásny deň pred nami :slight_smile:
21. máj 2008 o 06:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haloooooooooooooooo

to ešte všetci spíte? :astonished: aj ja by som chcela
21. máj 2008 o 07:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nieeeeeeeeeeeee :slight_smile: :wink: už je kava vypitá ,postavene na obed len vypnem bo ideme do školky :grinning: :wink:
21. máj 2008 o 07:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko
no Paska ty si šikulka odkedy kmitaš.
Andy od piatej no baby.
Inak my sme mali strašnu noc Sabinka ma horučku plačkala a volala mama mama. Tak som dala nurofen o pol noci a po hodinke zaspala.
21. máj 2008 o 07:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko . baby dnes je 20rokov čo som sa vydavala :grinning: ani sa mi verit nechce
21. máj 2008 o 07:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasne ranko :slight_smile:
kati gratulujemeeeee :dizzy_face: krasne vyrocie :wink:
nam dnes zatial neprisli majstri, tak sme este doma, u nas je uz druhy den uprsano :unamused: a teraz volal tato ze dnes nepridu
davam kafe :sunglasses:
paska joj velmiii ti drzim palceky a stale na teba myslim, ze jak to vsetko zvladas :slight_smile:
co sa tyka kliestov,ja som ich uz mala az az, aj v hlave aj na prse :sweat_smile: a to mi ho z toho prsa vyberal taky mlady doktor, som bola pubiska, ja som sa tak strasne hanbila, ze keby som mohla tak sa pod zem prepadnem :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. máj 2008 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andy a ako spala tami?

katka gartulujeme tak dufam ze si to pekne oslavite :slight_smile:

maryn a ndes by si bola rada aby si mala kliesta na prse co? :grinning:
21. máj 2008 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maryn :grinning: , to bol kliešt samec-určite
a este jedna kliestovka :grinning: este ked som chodila na vysku, tak sme mali cvicenia v lese a jeden chalan z intraku mal kliesta na pipiku, ten bol totalos zufaly a povedal ze radsej zomrie ako s tym ist k lekarovi, tak nakoniec mu ho vybral jeden spoluziak, ale bolo dost komicko - zufale :sweat_smile:
tak to bola zase samica :slight_smile:
:grinning: na vyske a sa hambil? neviem si sice predstavit keby som ho mala na suske :grinning:

zeny od rana mi v radiu pustaju pesnicky co chodili minule leto a strasne mi to pripomina slovensko :sunglasses: :frowning2:
21. máj 2008 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mory a kde na Slovensku si žila?
21. máj 2008 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mory aj dnes by som sa hanbila, ale uz menej, lebo pacas toho tehotenstva a pobytu na porodnici s malym sa zena dost navyzlieka a lekari sa dost namakuaju vsetkeho :grinning:
21. máj 2008 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moryyyy ved uz onedlho prides :wink:
21. máj 2008 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mory hambil sa, ale do dnes ostala nezodpovedana otazka ako sa mu tam mohol dostat :grinning:
21. máj 2008 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vavi moj manzelik sa zaoberal jeden čas rodokmenom. Aj ma urobenu taku vetvu dokonca sme zistili ze ma aj modru krv :grinning: Ale žiadny zamok nemame lebo dotyčna si zobrala sluhu a vydedili ju :grinning:
21. máj 2008 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
radi :grinning: :grinning:
21. máj 2008 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maryn sak hej ale vies spomienky na leto a siravu a jak fajne bolo :sunglasses:

fifa ja som z michaloviec
21. máj 2008 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka gratulujem :grinning: 20 rokov,no super výdrž :grinning:

radka tomu sa hovorí smola

paska ja som začala variť až teraz od rána sa snažím prebrať. deti sú ako mreny - tami spí jak dostala sirup a filipko len leží, bolí ho tá noha. no neviem čo budem s nimi dnes robiť. ale dúfam, že nebudú aspoň revať lebo ma šľahne.

marynka no stretnúť sa chceš ale ked máš cestu do košíc tak sa neozveš :unamused: musíš sa polepšiť
21. máj 2008 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maryn ta ty taaaaaaaaaaaak? nezajdes na kavu? :astonished:
21. máj 2008 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdrhla :grinning:
21. máj 2008 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok