Janúrčatá 2007. Pridajte sa

vavka33
25. apr 2008

Otvaram novu temu na ziadost adminky Zuz 11 😀
Sup sem vsetci a vsetky 😉

paska
28. máj 2008

asi nie 🙄

petusko
28. máj 2008

čoby nie 😀

paska
28. máj 2008

a kde si sa flakala doteraz? 😠

petusko
28. máj 2008

no flákala ako flákala 😀
čo tu nové? nesledujem veľmi... 🤐

ivka33
28. máj 2008

ahojte, tak bazén je už napustený, Samko sa v tom ľade aj kúpal. Zajtra si ho veľmi neužijeme, ideme na to očkovanie proti pneumokokom.

vavka33
autor
29. máj 2008

Dobre ranko.
Ivka,aky mate bazen?aj ja chcem nejaky velky a nevieme sa rozhodnut,porad.

radoslava
29. máj 2008

Dobré ránko prajem
Dnes bude zase hic. Ale velmi sa tešim idem na pedikúru tak dufam ze si oddýchnem a Sabinka tam bude dobra. Musim jej pobrat čo ju bavi i ked mi je jasne ze to tam tete rozoberie.

bubi7
29. máj 2008

ahojte Martin ma zapal ucha .8. mame birmovku teda Martin tak mam kopu roboty

zgurkaa
29. máj 2008

Kati, Martinovi skore uzdravenie.
My sme mali hroznu noc.......Miska mala skoro 40 stupnove horucky ☹ A vonku je tak krasne.

bubi7
29. máj 2008

zgurkaa aj vam skore uzdravenie

maryn
29. máj 2008

ahojte 😎
zgurka, bubi, velmi ma to mrzi, nech sa vam deticky rychlo vyliecia 😉
aj my chceme kupit bazen, ale nevieme ci len taky maly pre drobca, alebo uz taky velky 😒

zgurkaa
29. máj 2008

diky katka, marynka. My mame bazen u nasich....na dvor zatial neplanujeme. Asi az ked pojdem do prace a bude viac peniazkov. 😒

vavka33
autor
29. máj 2008

Rychlo sa uzdravte babulky a aj bubkin chlapisko 😉
Tu je teraz chladno a zamracene,konecne,aspon na chvilu bez slnka,musim si od neho oddychnut,vsetko ma stipe 😅 😀

maryn
29. máj 2008

tu nadherne svieti slniecko 😎 a je jasna obloha, vcera bolo pod mrakom cely den, dnes sa chystame do mesta na nakupy, drobec nema ziadne kratasky take do piesku a na dvor a este idem na nejake ovocie a zeleninku na trh, ten moj ovocno-zeleninkovy chlapec ma obrovsku spotrebu 😅

ivka33
29. máj 2008

vavi, malý mi teraz zaspal, tak prídeme až poobede. neviem, čo sa mu stalo, lebo už spáva iba cez obed, asi cíti, že sa bude očkovať. veď ten obchod je potom otvorený od 14.30-17.00, ak si dobre pamatám.
Ten bazén máme veľký okrúhly, ten, čo sa okraj nafúkne a keď sa napúšťa voda, tak sa to dvíha. Máme ho už tretí alebo dokonca štvrtý rok (nepamatám si presne) a sme s ním veľmi spokojní. Moji chlapi sa kúpu hneď ráno, ako sa zobudia a končia až tesne pred spaním, v lete v noci naholo 😀

drobec.z
29. máj 2008

ahojte, tak my sme mali vcera dobry dnik, normalne sa dalo pri malom nakupovat, taky bol dobry a za odmenu dostal lehatko do vody, to bude mat na dovolenku, aby sa mohol clapkat vo vodicke, ked uz nemam ten bazen 😉

maryn
29. máj 2008

uz sme spat z mesta, uf to je upeka, kupili sme si hrasok na trhu a aj vselijaku zeleninku mnam a malemu som nakupila v detskom sekaci nejke vecicky, bola som tam prvy krat, ale super som velmi spokojna, same next a george vecicky tam maju a skoro ako nove 🙂

maryn
29. máj 2008

asi vsetky papkate, vsak? tak dobru chut, mne maly akurat spinka, nejak ho zmohlo to mesto, tak mam veget 😀

vavka33
autor
29. máj 2008

Ivka ano,je to tak otvorene.prid ak budes moct,som doma,pojdeme tam spolu

maryn
29. máj 2008

vavka aj viki je ostrihany so strojcekom, mam dvoch kopaskov 😀 ale on sa velmi tesil ked sme ho ostrihali a teraz sa absolutne nepoti 🙂
vavka keby sme tu mali taky super obchod jak tam mate tak ho asi vykupim 😅

vavka33
autor
29. máj 2008

bola u nas Ivka s jakubkom,hodim fotos 😉

andrea.m
29. máj 2008

ahojte. bola som dnes v jednom sekači a za 58,50 som kúpila tamarke 3 tričká 2 body a tepláky, filipkovi 4 tričká 2 sviatočné košele a kraťasy a sebe tričko a nohavice vyšlo ma to na 4,20sk za kus 😀

certica
29. máj 2008

andy, to chce zapis do guinessovky 😲 . toto sa mne stat nemoze 😀

andrea.m
29. máj 2008

tu hej je tu jeden sekáč kde davaju oblečko na kila. mala som 1,40kg

andrea.m
29. máj 2008

hej a kilo stojí 40sk

mory
29. máj 2008

andy super dufam ze bude aj 2 mwsiace taky sekac pojdeme spolu na nakupy 😀
ja tu za tolko ani jednu ponozku nekupim 🙄 ja zboznujem lacne veci hlavne deckam aj tak z toho rychlo rastu a este rychlejsie vsetko zaspinia a znicia tak naco vyhadzovat peniaze radsej to investovat do inych veci 😉

petusko
29. máj 2008

dobrý večer 😀
andyyy, to si dobráááááá 😲 ja v sekáči za ten svet neviem nakupovať, prídem tam, postavím sa a neviem čo dalej 😅 ešteže mám sestru, čo to má ako hobby, takže mám tiež veci za pár korún a kvalitnejšie ako od made in china 😀 ale takýto úlovok sa jej teda ešte nepodaril 😨
čertula čaves, ako sa máte ty tvoji chlapi? 🙂

petusko
29. máj 2008

mory prídete na tvoju rodnú hruď?

mory
29. máj 2008

coooooooooo?

mory
29. máj 2008

petusko jaku hrud? 😕