Janúrčatá 2007. Pridajte sa

vavka33
25. apr 2008

Otvaram novu temu na ziadost adminky Zuz 11 😀
Sup sem vsetci a vsetky 😉

vavka33
autor
11. jún 2008

vcera som si kupila digit.teplomer vonkajso-vnutory 😀 a teraz sledujem teplotu.je tu 32.1st.-v tieni-fuuuuj

vavka33
autor
11. jún 2008

Pasi,prejde to tak rychlo.Ja som bola nedavno s vanes 1.den v skole,nervna ako pises ty a uz mi konci 1.triedu 😅

janka1
11. jún 2008

cafte...paska ty mas taku sikulku doma 😉 tak to je super 😵 aspon bude menej starosti s ucenim...

paska
11. jún 2008

no ved beži to jak sproste nedavno bola ako andrejko ten už nosí jej riflové kraťasy 😀

janka1
11. jún 2008

vavka ale paska sa nepytala ako rychlo to prejde... 😀

vavka33
autor
11. jún 2008

Janka,to bolo k comu????????????????????????????????????

paska
11. jún 2008

jani ahoj 😀 všetko rychlo prejde len pri tom sexe by to mohlo isť pomalšie 😀 😀 😀

vavka33
autor
11. jún 2008

Pasi 😀 😀

janka1
11. jún 2008

vavka co myslis 😒

janka1
11. jún 2008

paska ty si teda trieda... 😀 ze sex pomalsie 😉

certica
11. jún 2008

😀

maryn
11. jún 2008

paska teda siska je riadna sikulka 🙂
ani viki sa vzdy nepyta, ale uz zhruba viem ze po jedle bude cikat a tak ho davam a davam mu pit cajik na nocniku, a stale ho otravujem a pytam sa ho ci mu treba, a potom ho straaasne chvaaalim ked sa mu podari a este myslim ze drobcek sa pytal ze ako ho tam udrzim, davam mu veci ktore inak nemoze, takze on sa na serblik tesi, davam napriklad sperkovnicku a goralky a on sa tam s tym zabavi 🙂
ja som ho este nechcela zacat ucit, ale on sa nam sam zacal pytat, najprv to zacalo tak ze ked sa pocikal do plienocky tak mi to hned hlasil, buchal si po nej a tak som ho zacala davat cikat a nejak sa nam to postupne zlepsuje a uz teraz neviem cuvnut, lebo jak andy aj nas doki povedal ze potom bude celkom domotany 😅

maryn
11. jún 2008

😨 kde ste kto?

vavka33
autor
11. jún 2008

Ja som tu.Bol tu veterinar,dali sme utratit nasho dalmatina,bol uz 13rocny,mal toho dost,teraz uz mu je dobre.A ja ,co som ho poznala najkratsie som plakala ako mala.
Mame este jedneho,ale ten je svagrinej,snad si ho vezme,lebo ja chcem babulkam kupit nejakeho takeho maleho,aby sa mohli s nim aj pohrat
Dobru noc,idem sa pritulit k tatkovi,ktory ma vystriedal v sprche

zgurkaa
12. jún 2008

Vavka....aj o tom je zivot. 😢 Aj my sme dnes vratili nasim spat speniatko. Uz podrastlo, zpevnelo, papa samo....bali sme sa aby nevybehlo na ulicu pod kolesa auta...uz sme nemohli nikam ist, stale utekalo za nami. Ale aj tak mi je hrozne smutno ☹ . U nasich bude cely den same zavrete v priestore 2x2 m, kym nepride mama z roboty.....a hlavne si musi znova zvyknut na cudzie prostredie 😖

paska
12. jún 2008

ránečko 😀
vavka aj my sme už dvoch psíkov odprevadili ☹ jeden so mnou vyrastal od detstva a mal už 16r druhy chudačik umrel na rakovinu 😔 aj na psikov ta pliaga ide
zgurka a aka je to rasa ten psík? nemali ste ho davať preč ešte je malý určiite by sa časom zase zmenil sú ako deti ide to rýchlo len im treba ukázať kto je pán a pochopia rýchlejšie ako človek 😀

bubi7
12. jún 2008

dobre ranko.vavi viem čo to je. mame maleho psika a ked mi niečo je trapi nas to. ma 8rokov

zgurkaa
12. jún 2008

paska je to bastard, ved kuk do albumu. Sestra ho doniesla mame, lebo pred pol rokom im zdochol 14 rocny psik...tak aby jej nebolo smutno.

drobec.z
12. jún 2008

dobre ranko, chcela by som sa vas spytat ako vam v noci spia drobci, my mame stale ten problem,ze on by len jedol a jedol a neviem ako to vyriesit 🙂

zgurkaa
12. jún 2008

drobec, ja ti asi velmi nepomozem. My sa budime este medzi 3.00-4.00 na mliecko a potom o 6.00 znova. To uz bud vstavame, alebo sa nam podari este na hodinku zaspat 😢

vavka33
autor
12. jún 2008

Ahojte.
Ja chcem kupit vanes a lee hafanaale asi maltezaka,alebo bigla.

bubi7
12. jún 2008

vavi my mame pudlika 🙂 drobec aj Lucia pije v noci mlieko

andrea.m
12. jún 2008

Tami pije v noci mlieko iba vtedy ak ho nevypije večer, ináč iba čaj alebo nič čo je väčšinou 🙂

mory
12. jún 2008

ja v noci davam iba vodu ona toho poje cez den strasne vela tak ju nebudem aj v noci dokrmovat 😀 to by z nej bola coskoro ruzickova 😀

paska
12. jún 2008

my pijeme vv noci len h2o 😀

zgurkaa
12. jún 2008

A ja idem do kulturneho domu. Simonka tam bude vystupovat zo skolky. Papa majte sa.

vavka33
autor
12. jún 2008

My v noci nepijeme 😀

certica
12. jún 2008

ahojte
inac bigl sa paci aj muzovi, ale ma vraj dost zlu povahu

petusko
12. jún 2008

čaute 🙂
my tiež len vodu pijeme, aj to málokedy 😉
čerti ako pupík? 😕
paska máš bohovské motto 😀 😀 už aby to bolo čo? 😀

drobec.z
12. jún 2008

my tiez pijeme vodu, ale vypijeme aj 5 flias od vecera do rana, od osmej do siedmej-je v tom jedna flasa mlieka a krupice a ostatne mlieko, len potom je docurany az az 🙂
bubi a kolko mlieka za noc vypije?
aj ja som chcela psika, ale teraz pri Romim neni cas, tak mame zajacika, s tym nemusime vonku 😉
a ako ste na tom so zubkami? nam ide 2.ocny, teploty 39 ako skoro pri kazdom nasom zubku a stale len pri mne umrncany...