Janúrčatá 2007. Pridajte sa

vavka33
25. apr 2008

Otvaram novu temu na ziadost adminky Zuz 11 😀
Sup sem vsetci a vsetky 😉

maryn
27. aug 2008

a mne je to jedno ci pondelok ci utorok 😀

maryn
27. aug 2008

ale neee, vydrzte to baby este nejak s tymi certikmi, som zvedava co vam ja budem pisat v marci 😅

mory
27. aug 2008

no ja mam vyhodu u nas zacinaju uz v nedelu 😀

maryn
27. aug 2008

my ideme akurat zapisat drobca do skolky, aby potom na rok nastupil od septembra, ale to az niekedy koncom sept.

mory
27. aug 2008

maryn tak to budes doma s 2 drobcami az do septembra 😝 ale uz bude vlastne Viky vecsi tak ti dufam bude pomahat lebo chlapci beru babetko ovela lepsie ako dievcata 😉
mam kamosku ktora mala prve dievca a druhy chlapcek a s rozdielom 4 roky a ona bratceka vobec nechcela vzdy ho bila a snazila sa mu robyt zle ☹ a dnes uz je tomu skoro rok a stale ho nema rada 😠 😝 😀

paska
27. aug 2008

maryn neboj ja to vydržím 😀

mory
27. aug 2008

paska ako andy v jaslickach?
a sisa je kde?

paska
27. aug 2008

ahoj svatka 😀 sisa je u babičky a tá už sa tiež teší že bude utorok 😀 😀

maryn
27. aug 2008

paska co sa zas rehoces? a ty kde mas vlastne sisu teraz?

zgurkaa
27. aug 2008

Ja mam manzela od zajtra doma, tak to s detmi spolu snad nejako dobacujeme do konca prazdnin 😀

maryn
27. aug 2008

aha 😀

mory
27. aug 2008

paska no to jej verim 😀 mi sme boli vcera v skolke na zoznamenie s novou ucitelkou a moriky sa uz nevie dockat kedy bude 1.9. 🙂

paska
27. aug 2008

a šak čo nevieš že ja sa furt rehocem 😀 😀 niekedy až krč dostanem do llíca 😅 😀

paska
27. aug 2008

môj zať Morrrrriky? 😀 no nieže si tam novu frajerku nájde! 🙄

paska
27. aug 2008

kde ste? ja papam včul 😝

maryn
27. aug 2008

ja sa snazim robit papu a krici tu na mna kopa pradla co treba zehlit, ale asi sa k tomu dostanem az vecer 😒

mory
27. aug 2008

paska no je tam dost dievcat ale keby chcel tak si uz davno dajaku vyberie 😀

ja idem teraz papat uz mi tak v bruchu hraju ale mam kopu roboty

radoslava
27. aug 2008

Ahojte boli sme v parku a na piesočku.
Inak Silviam vsetko naj k meninam.

radoslava
27. aug 2008

A idem žehlit lebo uz ta kopa pada ako je velka 😀

maryn
27. aug 2008

ja som stihla az 4 kusky z tej obrovskej kopy pozehlit 😀 a drobec zacal vykrikovat so spalne 😠 🙂
my sa chystame teraz niekam vonku, aj do obchodu by bolo zajst

andrea.m
27. aug 2008

tak ja som to poriešila origoš...zavolala som mamke že zajtra nás ma ako na koni na celý predlžený víkend,nech decka (filip hlavne)vybiju energiu...kopu prádla na žehlenie som šupla za dvere a tvárim sa že tam neni...manželove feferonky do chladničky nech si chalan zavarí sám šak aj jesť to bude len sám...a bola som s deťmi celé doobeda v piesku takže-nekomentujem v akom stave sme došli domov.

maryn a ty chceš byť doma pol roka s 2 malými deťmi????? 😲 no prajem ti veľa šťastia.tami ja už v škôlke nahlasena,síce záleží kedy sa zbavíme plienky mimo spania ale teoreticky môže nastúpiť 19.1.2009

radoslava
27. aug 2008

Maryn no ja mam toho trošku viac ožehleneho ale som hotova cele doobedie sme boli na pieskovisku a podobne.
Dnes nevarim mala ma a ja som si dala chleba , ocko nech spapa čo najde v chladničke. Tami ide uz v januari do školky?
Sabinka pojde asi 1.9.2009 bud do školky alebo k babe a dedovi.

maryn
27. aug 2008

tak to si super poriesila andy 🙂
ano budem s dvoma krpanikmi doma, uz sa celkom tesiiim, ak to bude nad moje sily tak potom to budem riesit 🙂

maryn
27. aug 2008

radka len sa nechval 😀 😠 😀 ja ta dobehnem vecer, ale ja som stihla zas navarit 😀

andrea.m
27. aug 2008

ale nejde radka čosi. ja som len písala že je nahlasena tak žeby mohla k tomu dátumu nastúpiť ale to sa musíme zbaviť plienok najprv a to neverím žeby sme pri jej rýchlosti stihli 😀 ale od septembra 2009 by som ju už chcela dať

paska
27. aug 2008

halooooooo

andrea.m
27. aug 2008

čoooooooooooooooooooooooooooo????????????????????

radoslava
28. aug 2008

Dobre ranko prajem

andrea.m
28. aug 2008

dobre

dúfam,že dnes tu nebidem celý deň sama 😖

mory
28. aug 2008

ahojte 🙂
ja som bola s malou v meste trosku sme nakupili a teraz spi tak som aj doma popratala a teraz relaxujem na koni 😀