Jazyková škola a pedagogické minimum

milagross2
11. jún 2012

Ahojte! som tu nová,pozerala som nejaké diskusie,čo tu už boli,samozrejme,ale konkrétne k môjmu prípadu som nenašla nič,tak ak som čosi prehliadla,môžte ma aj na staršie diskusie odkázať a nevyjadrovať sa znovu...poväčšine boli o MŠ apedag.m. s tým spojeným...takže,plánujem si urobiť štátne skúšky cez jazykovku z AJ a FJ-tie,čo sú schválené ministerstvom SR. takže keď ich už budem mať, môžem si k nim tie 2 roky ďalšie alebo aj popri tom dorobiť pedag. minimum a následne učiť jazyky alebo nie? nikde sa k tomu neviem dostať,nepoznám nikoho s ototuto konkrétnou skúsenosťou...pretože veľa ľudí píše,že pedag.m. sa robí popri VŠ,ale ja si neplánujem robiť VŠ,ale cez jazykovku len tie skúšky....tak preto neviem 🙂 ďakujem za Vaše názory,rad y a tak 🙂

matja
5. aug 2012

podľa mojich informácií to nestačí, už som sa o to zaujímala. Pedagogické minimum si môžeš urobiť na predmety, ktoré si ukončila 2. stupňom vysokoškolského štúdia. Nestačia ani bakalárske štátnice.

gabii83
25. aug 2013

@milagross2 ahoj nie ucit jazyky s jazykovkou nemozes. musis mat VS ako matja pise ukonceny a statnice 2. stupna z tychto jazykov