Je lietadlo bezpečná doprava ?

nadaa1
24. júl 2018

Ahojte chcem vedieť aké máte vy skúsenesti s lietaním ? Je lietadlo bezpečné cestovanie ? Na ako mieste sa nachádza v rebríčku cestovanie lietadlom ? Ďakuhem

pininka
24. júl 2018

Na prvych miestach spolu s vlakom. Stale je to ovela bezpecnejsie ako auto ci autobus.

tanikka
24. júl 2018

ono sa ti to zdá, no keď sa to tak vezme, je to bezpečnejšia doprava ako autom

luga_luga
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sasa1310
24. júl 2018

@nadaa1 let lietadlom je nabezpečnejšia doprava

evalin88
24. júl 2018

Ja som letela niekolko krat z ba raynerom a lietadlo raz vyzeralo strasne... Prvy let som mala strach.. To bolo do Bruselu tyzden pred tymi prvymi utokmi. Vsetky lety boli ok. Aj barcelonu sme dali dva dni pred utokom na turistov. U mna je asi vacsia sanca ze stretnem teroristov nez ze spadne lietadlo 🙂

soldi
24. júl 2018

Denne lietaju tisicky lietadiel. Minuly rok ani jedno jedine nezapricinilo smrt cloveka. To sa neda povedat o ziadnom inom sposobe dopravy.

ingelika78
24. júl 2018

@nadaa1 Najbezpečnejsia doprava, podstatne bezpecnejsia ako auto. Ale to je predsa vseobecne zname info.

nellita
24. júl 2018

@nadaa1 co je v dnesnej dobe bezpečne?

lorela
24. júl 2018

@nadaa1 Veru aj ja potvrdím, je to najbezpečnejšia doprava.
Napriek tomu, a celkom paradoxne, žiaden bežný dopravný prostriedok nemá toľko vystrašených až panikáriacich potenciálnych pasažierov ako majú lietadlá 🙂. Ale je to spôsobené asi tým, že prežiť dopravnú nehodu na pozemných komunikáciách má človek veľkú šanca ale vo vzduchu nulovú.

zuzanka.zuzu
24. júl 2018

@nadaa1 pozri a nie je to jedno? buď sa nič nestane a úúúplne zbytočne riešiš, alebo v prípade nehody je to zväčša definitíva čiže opäť zbytočne riešiš (vtedy ti to už fakt bude jedno) 😂

victoriab
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
fabrika
24. júl 2018

štatisticky je to vraj jedna z najbezpečnejších spôsobov dopravy, ešte bezpečnejšie ako auto alebo autobus 🙂

beky1813
24. júl 2018

Ty a tvoje temy. Ta predchadzajuca ta uz nudila?

slapina
24. júl 2018

Je to tak, že vždy sa niečo môže stať. Ale je pravda, že lietadlo a vlak patria v rebríčku bezpečnosti na prvé miesta. Ja napríklad rada lietam a nikdy nemyslím na to, čo sa môže stať! Jednoducho nešťastie keď sa má stať, tak sa stane aj keby si neviem kde bola

skumavka
24. júl 2018

Neda mi nenapisat, ano, vraj najbezpečnejšia. Ale pri nehode 1 lietadla je v okamihu mrtvych 150-200 ludi. Kolko nehod na ceste sa musi stat, aby bol rovnaky pocet obetí? Viem, neukludnila som... Ani teba, ani seba😉

janulka2811
24. júl 2018

Nič nieje podla mňa bezpečne ako tak vidím,že lietadlo nieje ani 20minút odparkovane a už je opäť vo vzduchu ...
No podľa mňa vlak je najbezpečnejši,
auto - nikdy nevieš čo ta čaká za každou zákrutou.
No to by sme nemohli nikam ísť ani pešo ... Bohužiaľ.

skumavka
24. júl 2018

@beky1813 ja som si az teraz všimla, ze autorka témy je ta istá, co založila aj temu co je po smrti. Zeby blížiaca sa letecka dovolenka? Celkom psycho 😉

prasiatko30
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
fantaghiro21
24. júl 2018

Nie nie je.Ani chodec nie je bezpečný...

ivuska6
24. júl 2018

ja hovorim ak ta tam nieco caka stane sa ked mas doletiet v poriadku a nic zle ta necaka uzijes si ,aj doma pred branu ta moze nieco zotnut to je osud

skumavka
24. júl 2018

@prasiatko30 to je tiež pravda

zuzuliennka1
24. júl 2018

statisticky stale ostava lietadlo najbezpecnejsie. otvor si na webe stranku flightradar - vidis tu miliardu bodiek? vsetko lietadla vo vzduchu. toto co sa dostane do sprav ako nestastie, je uplne nic, v porovnani s tym ake kvantum ludi lietadla prepravia kazdu minutu.

pokerface5843
24. júl 2018

@nadaa1 Keby sme mali "zlé" skúsenosti, tak už tu nepíšeme😢