• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Je manželstvo v dnešnej dobe moderné?

20. mája 2009 
mamameeja aháá :grinning: :grinning: Já jsem se na jednu stranu s příjmením těžko loučila,přeci jen jsem ho používala celý život,ale na druhou stranu jsem se nemohla dočkat až budu paní xx :grinning:
sis :grinning: taky jsem jako samoživitelka neměla ani korunu navíc :wink: prostě i v dnešní době na tebě blbě koukaj že máš jiné příjmení než dítě,je to pro ně problém.
13. apr 2009 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hodně ženskej dělá že se nevdávaj kvůli příspěvkům... ale je pravda, že to je to poslední, co by ovlivnilo úsudek jestli se vdát nebo nevdát...:slight_smile: myslím že na nějaké příspěvky také nebudu mít jednou žádný nárok, nejlepší by bylo zůstat v práci na poloviční úvazek... člověku se pak životní standard nesníží tak rapidně...
13. apr 2009 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky..ono pojem "svobodná matka" už ani snad neexistuje..pokud máte v RL dítěti uvedeného otce, tak se to prostě bere, že žijete ve společné domácnosti..a žádné příspěvky nejsou..a i kdyby se MP o dítě nestaral, tak stejně žiji s rodiči, kteří mají příjmy dost vysoké...takže fakt na tom se vydělat nedá :grinning:
13. apr 2009 o 16:28  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dodatek: žijete ve společné domácnosti nebo otec platí alimenty :wink:
13. apr 2009 o 16:29  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asanaa - já jsem si řekla, že jako úctu ke svému rodnému příjmení si ho nechám na všech diplomech:slight_smile:))) až pak se vdám - a začne mi tak novej život - už jen práce a děti:slight_smile: je to pro mě takové završení:slight_smile: něco končí něco začíná, ale vsadim se, že ještě hodně dlouho se budu v telefonu představovat jako za svobodna:slight_smile:))
13. apr 2009 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takže jedině vlastního, milujícího manžela, který bude oporou pro manželku i potomstvo:slight_smile: (i když nikde není psáno že napořád)...
13. apr 2009 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mama:jj..někdo to tak má..ale zas mi přijde divné, když někdo napíše..že přítelkyně je mín než manželka :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..to mi přijde divný no...ono ten vztah člověka k člověku to podle mě moc nemění..radši budu mít přítele, který mě miluje..než třeba manžela, kterej mě podvádí...já to na tomhle prostě nestavim :confused:
13. apr 2009 o 16:33  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
"Ludánku, kdo je víc? Manželka nebo matka? " :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
13. apr 2009 o 16:34  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sis no pokud si zažádáš aby otec nebyl posuzovaný jako osoba společně posuzovaná tak to jde :wink:
esterllita no myslela jsem si že potřebujeme souhlas bývalého,ale naštěstí nepotřebujeme.Malého 3 roky neviděl a alimenty neplatí takže manža dává návrh na osvojení.Chce malého adoptovat a dát mu naše příjmení.Tenhle kolotoč rozjíždíme za měsíc,tak snad to klapne.Ale vypadá to moooc nadějně :dizzy_face:
mamameeja jojo to to máš dobře vymyšlené :wink: Jinak co se týká toho telefonu...jéje mě to trvalo než jsem se začala představovat novým :grinning:
13. apr 2009 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asanaa: a dala jsi ho na soud? To nenech jen tak být, za to může jít i sedět :wink:
13. apr 2009 o 16:35  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nevim, přijde mi automatické, když pak někam přijdeme, kde se budeme představovat, a říci já jsem...a to je můj manžel, případně naše děti... Jedna kamarádka má 3 děti se třemi druhy... každé se jmenuje jinak a na alimentech nemá ani korunu:frowning2: staré sousedky, které si myslí, že sežraly všechnu mravnost na ní koukaly skrze prsty... samozřejmě jí to bylo strašně líto..., sama se pak vdala, nový manžel si všechny děti osvojil a má klid... záleží také na lidech
13. apr 2009 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sis :grinning: :grinning: :grinning: na to se schválně zeptám manži :grinning: :grinning:
dala jsem na něj trestní oznámení,ale ne kvůli těm penězům,ty ať si nechá,ale bude se nám to hodit u soudu :wink:
kdyby mi ty peníze totiž dal,tak by to osvojení nešlo,takže ať si je nechá blb.
13. apr 2009 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mama: tak v tomhle jsem taky stará škola, když má jedna žena 4děti se 4 různými chlapy, tak to na mě působí divně..ale to jsou holt předsudky no :pensive:
13. apr 2009 o 16:42  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ty předsudky bohužel ještě nevymizely:frowning2:
13. apr 2009 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sis: jak to tak čtu vtírá se mi pořád jeden dotaz - tohle ti skutečně vyhovuje a jsi spokojená?
:sweat_smile:
13. apr 2009 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hupcza: a já někde napsala, že jsem spokojená? :confused: Jako manželství pro mě opravdu není důležité, já mám právě spíš problém v tom, že s MP není ten vztah, jaký bych si představovala..ale o manželství to fakt není :wink:
13. apr 2009 o 16:48  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mamameeja předsudky jsou mrchy bohužel!!Já na tohle nedám,holt každý nemá to štěstí.Soudím až podle člověka,ne podle řečí nebo jednoho pohledu
hupcza :sweat_smile: :grinning: položila bych stejnou otázku
13. apr 2009 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kdyby ta komunikace nevázla a další věci, tak jsem spokojená a vůbec neřešim, jestli jsem vdaná nebo ne :wink:
13. apr 2009 o 16:51  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisstin: ked ma zena 4 deti so 4-mi muzmi, tak to na mna neposobi divne, ale..........no pouzila by som na to "i n e" slovo....a nie je ani mile, ani slusne. V tomto pripade by som sa zamyslela sama nad sebou a uvazovala, ci je naozaj problem v chlapoch, alebo nie vo mne :unamused: :frowning2:
13. apr 2009 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
digysa: ono to není tak jednoduché zas..hodně žen si prostě podvědomě stále vybírá stejné typy mužů( násilníky, alkoholiky atd.) a neumí to změnit..vždycky věří, že TEN je pravý, že s TÍM chce mít dítě..a ono je všechno jinak....nejhorší je odsoudit někoho, o kom nevíme ani zbla :wink:
13. apr 2009 o 16:53  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sis já by bych v takovém vztahu jako máš ty nevydržela ani kvůli tomu malému.Vždyť ho ani nemůže znát,když ho vidí tak málo.To potom není otec v pravém slova smyslu :pensive:
13. apr 2009 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siss: no ja furt nevim, ale byt n atvem miste, tak s tim rposte neco delam. bud ho tedy necham jen jako otce a hledam dal toho "sveho" chlapa a jemu bych take dala prostor. a at uz pises o tom pohodli, tak bych ho proste na nejakou dobu obetovala, abych zjistila, jestli se s nim nechci rozejit zbytecne. praci, kdyz clovek chce, tak najde i jinde...........protoze kazdy je sveho stesti strujce. a kazdy si zaslouzi byt stastny :slight_smile: tak do toho nejak praskni :slight_smile:
13. apr 2009 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asanna: já jako zase nejsem neštastná, to říct nemůžu :wink: když tu MP je..tak jsem ráda, třeba ted to bylo fakt hezký...ale prostě ho nepotřebuju nutně k životu..jsem už zvyklá...a to, že to není otec v pravém slova smyslu..to je bohužel pravda..malý se ho ze začátku vždycky bojí... :pensive:
13. apr 2009 o 16:56  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
estrelita: no máš pravdu..u mě je to bohužel něco tak mezi..ani štěstí, ani neštěstí...takže já to beru tak, jak to je :wink:
13. apr 2009 o 16:57  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sis: nepsala ..to ani neříkám ...jen mi to blýsklo hlavou ... :wink:

já taky manželství brala jako blbost - jenže se ukázalo,že tobyla spíš moje malost a neochota si přiznat, že to je spíš o tom, že ti chlapi, co byli mými parntery jsou jaksi nepoužitelní pro takový svazek
a kupodivu mi toto potvrdilo i několik kamarádek, že nepotřebnost manželství = nefunkčnost partnerství
13. apr 2009 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja zosobasena nie som, ale mame s muzom vztah ako ktorykolvek iny zosobaseny par :wink:
13. apr 2009 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hupcza: tak to si zas nemyslim :confused: on použitelnej je v praxi...jako postará se o rodinu, umí vše okolo domácnosti, dětí a domu...je strašně hodnej, obětavej....ALE...já si s ním nemám co říct po intelektuální stránce...teda ne, že by měl IQ tykve...ale prostě jiná výchova, jiný zájmy..atd. :wink:
13. apr 2009 o 17:00  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisstin: ved prave....len si mi potvrdila to, co som napisala....problem bude asi v zene....treba sa nad sebou zamysliet, vyhladat pomoc....ved aj deti trpia, ked zena mysli iba na svoj ideal a vybera si nespravnych chlapov...

Ja som chodila 6 rokov s muzom ,ktory , jednoducho to napisem, mi nemal co ponuknut do zivota. A to bol atraktivny, mily, oblubeny u vsetkych znamych, sportovec, vzdelany, zrucny.....ale prilis zahladeny do seba, narcisista. Nevedela som si predstavit, ze by som s nim mohla zit a vychovavat deti.
A moj muz je jeho pravy opak (nechcem tym povedat, ze je skaredy hlupak :wink: , ale jeho charakter je iny)
13. apr 2009 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luminkasp: nemas, nie je tvoj muz a ty nie si jeho zena. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. apr 2009 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hupcza tak s tím rozhodně souhlasím.. i z vlastní zkušenosti
sis no ale jak píšeš že jsi pak ráda když odjede,to prostě o něčem svědčí a to hodně!!Já být tebou tak hledám fakt někoho jiného.Tenhle vztah budeš totiž těžko asi zachraňovat a pro malého může být takový táta jako byl doteď...stejně ho prcek nezná a jako pravého tátu ho asi stejně brát nemůže.To by s ním musel žít.Vidím to u Matýska
13. apr 2009 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok