Je móda nenosiť podprsenku?

alzbettaa
9. feb 2021

Ludia neviete.... Dnes je v móde nenosit podprsenku?? Vsetke celebrity nenosia ...zapnem instagram baby , zeny nemaju podprdy. Tak nedam si ani ja a uz... No len nemam umele cici :D :D tak neviem ci by to bolo ok :D
(Dajme aj nieco take na pobavenie) aj ked ja by som kludne sla aj bez noa co

dominika168
9. feb 2021

@alzbettaa aj ja po dome nenosím 😂 ale teda cez leto vonku by som neriskovala s mojimi smerovkami 😂😂😂😂

alzbettaa
autor
9. feb 2021

@dominika168 tak doma nenosim ani ja :D :D hehe ja zas vyzeram ze nemam nic a to mam Bečka..ale ako keby som nic nemala :D alebo si musim kupit obtiahnute tricko

sapetka
9. feb 2021

@alzbettaa si si zalozila profil aby si mohla riesit ci zeny nenosia podprdy? Divne... uchylne sorry moj pocit k tvojej teme

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
leuchtturm
9. feb 2021

Ked vsetci strcia ruku do ohna, urobit tak aj ty?

korinecka
9. feb 2021

@alzbettaa ja nosím podprsenky len do práce, doma nie. Mám zopár aj takých tých nevystužených s krajkami. A cez leto na topy bez ramienok alebo s tenkými ramienkami nenosím vôbec, nie je to podľa mňa pekné. A je mi jedno kto si čo myslí 🙂

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bikarbona
9. feb 2021

@alzbettaa lol, sla som niekedy v septembri po meste a tam baby tinedzerky bez podprdy, aj take pri tele, co to moc sexy nebolo. Je to trendy 🤪😃

syslik81
9. feb 2021

v lete pod opriahnute saty nenosim nohavicky -chces zalozit temu aj na to?

onedaynick
9. feb 2021

@syslik81 ake saty?

syslik81
9. feb 2021

@onedaynick obtiahnute 😝

natyreggae
9. feb 2021

Súhlasím s tebou😀tiež vsade baby bez podprdy.. ja neviem tomu nejako prísť na chuť .. myslím že bradavky by mal vidieť len môj partner a moje dieťa keď budem kojiť a nie každý na ulici.. je to podľa mňa intímne.. ale 100 ľudí 100 chutí🙂🤷‍♀️

osky
9. feb 2021

Hm...mozno take lentilky pod kobercom to preziju,ale nak je to akoby sa neumyla,neucesala...posobi to vulgarne.
keby som so svojimi prisla bez podprdy do prace. No to by bola ina sranda...
Su totiz aj zeny Bohom obdarovane,ktore ledva zozenu riadnu podprsenku.
Nestojim o to,aby mi kolegovia pozerali miesto do oci,do vystrihu...

evora
9. feb 2021

Keby si to môžem dovoliť a mam o par rokov menej, tiez by som nenosila 🙃

zuzanazuzana26
10. feb 2021

Ja nenosim uz cez dva roky a neriesim okolie kazdy nech riesi seba ja sa tak citim lepsie a budem v tom pokracovat aj k lekarovi ked idem nemam a ked potrebuje aby som sa vyzliekla len dodam som bez a on neriesi

marina447
10. feb 2021

Tiež som to skúšala, no keďže mám väčšie košíky, dosť ma na konci dňa prsia boleli. Keď mám klasickej podprsenky dosť, oblečiem si športovú, ktorú nosím keď som doma

mareka49
10. feb 2021

Ja mam kategória že domáce podprdy.
Voľnejšie bez kostic ale funkciu plnia.
Keďže mam rozkojene Dcka bez podprdy si objem brucho 😁

lublijka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nikk3y
11. feb 2021

Pripájam sa 😁😁 je to najlepšie čo sa mi mohlo stať mám (no mala som pred tehotenstvom) 85C a nebavili ma kupovať si podprsenky vkuse nesprávna veľkosť po čase sa mi ta podprsenka zmenšila 😁🤦‍♀️ a každý mesiac si kupovať novú no niesom sprosta 😁😁
Tento rok v lete to bude čo nenosim už druhý rok 🤗 a vidím len plusy nemusím sa trápiť s košíkmi a hľadať si bez push-upkove kosicky keďže v dnešnéj dobe sú už len také 🙄🤦‍♀️... neboli ma chrbát a ani prsia ;) 🙂 ...
A na prehliadky k dr.si dám len obyčajnú lambadu a hotovo 🙂