Je moderné tapetovanie obývačky?

junovka
23. feb 2015

Je podla vas moderne v dnesnej dobe tapetovanie obyvacky??Manzel si zmyslel, zeby sme vytapetovali obyvacku, ale ja som skor proti tomu 😒 😕 .

mirabelluska
23. feb 2015

@len aby ste nedopadli ako Pat a Mat 🙂 ak si to budete tapetovať sami 🙂

junovka
autor
23. feb 2015

@mirabelluska v tapetovani mame skusenost 😎 ....ale na to som sa nepytala 🙄

liebling98
23. feb 2015

@junovka záleží od toho, akú tapetu si chcete dať. Či len obyčajnú papierovú, alebo nejakú štruktúrovanú, látkovú... Na SK je populárnejšie maľovanie, ale v zahraničí je tapetovanie obľúbené.
A bez ohľadu, či je to moderné alebo nie, je to váš byt, vaše rozhodnutie. Keď sa to niekomu nebude páčiť, nech sa nedíva.

mirabelluska
23. feb 2015

@junovka ja viem, že si sa pýtala na iné, ja som len chcela vyčariť úsmev. Inak v dnešnej dobe si ľudia dávajú tapetu na jednu stenu, ale ak vyberiete peknú, kludne dajte aj na celú miestnosť

hradnapani
23. feb 2015

@junovka moderne to je, ved obchody su preplnene tapetami, takze ludia si to evidentne ziadaju. Osobne, ja by som si to nedala, ale to len z dovodu, ze rada menim interier, alebo aspon dekoracie, farby (vankuse, zavesy) a tapety by ma velmi obmedzovali a navyse ich vzor by ma skoro omrzel. Ak tapetu, tak potom asi s menej vyraznym vzorom, hoci dnes su v obchodoch (najma hobby retazcoch) dostat pomerne vyrazne tapety.
Alebo skuste kompromis: vytapetovat iba jednu stenu, dominantnu a zvysne steny farebne prisposobit. Sama uvidis, ci zivot s tapetou zvladnes. Lebo tie dnesne, to uz nie su tie papierove hrozy z minulosti.

damoska
10. júl 2018
Používateľ damoska je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od damoska.

tapetovanie je samo o sebe moderné, nebála by som sa toho. Len je potom potrebne šetrit s interierovýmí doplnkami, aby to nevyzeralo ako v cirkuse

bucko555
10. júl 2018

My máme vytapetovanu jednu stenu v obývačke za nábytkom takú ako keby kamene, obklad

janulka1802
10. júl 2018

Tapety môžu skvele skrášliť byt či dom len treba vedieť správne vybrať farbu vzor štýl k nábytku nech to spolu ladí

anulienkalenka
24. aug 2018
Používateľ anulienkalenka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od anulienkalenka.

moderne je teraz mat jednu izbu v mestnosti inej farby a na otm zavesenu TV. Tapety su pekne, ale lepia sa, ked ich chceš dat dole tak musis oškrabat celu stenu. Neviem či je to prakticke. My mame biele steny a oživili sme to obrazkami, fotkami

katmi
24. aug 2018

@anulienkalenka sú už technológie aj lepenia, kedy tapetu vieš dať krásne dole a bezo zvyšku.. takže žiadne škrabanie ako kedysi..

kleopatra114
24. aug 2018

Mame v obývačke jednu stenu a nemenila by som .

evita11223
24. aug 2018

@katmi a tie tapety su ovela lepsim riesenim ako malovka, s malovanim je kopa starosti, bordelu okolo toho a pri takychto tapetach, co sa daju jednoducho odlepit je to jedna radost, ziadny problem s nicim, ked ma tapeta omrzi dam ju dolu a tym je vec vybavena 🙂

katmi
24. aug 2018

my ideme dať dcére jednu stenu otapetovať.. ona je blázon do koní takže tam bude mať toto 🙂

katmi
24. aug 2018

@evita11223 presne.. moja reč.. naša malá si raz vymyslela cyklamenovú farbu do izby (nie celú,jednu stenu) ale potom, keď ju to omrzelo, to bol strašný problém premalovať.. strašne ťažko išla prekryť.. takže odvtedy riešime iba tapety 🙂

sense
24. aug 2018

Je to na vas dvoch ....v dnesnej fobe je vela peknych tapiet....

Mne osobne sa nepaci jedna stena farebns a zvysok biely....paci sa mi na stene obraz al tie nalepky na steny.... ale to som ja ....moderne je to co sa vam paci ,je to vas domov a v prvom rade sa v nom.vy musite citit dobre

evita11223
24. aug 2018

@katmi tak tak pri detoch by sa z tohto jeden zblaznil 🙂 U nas si Sandra zmyslela, ze chce odtlacky ruk na bielu stenu, tak to som este povolila, to este dokazem preglgnut, len nejake extremy sa obavam aby este s vekom neprisli :-P

katmi
24. aug 2018

@evita11223 😀 nás dlhé roky držia kone.. tak extrém by bol, keby toho koňa chcela v baráku živého 😀 😀

evita11223
24. aug 2018

@katmi radsej nech chce len obrazy, tapety a pod, co? 😀 Sranda, z deti by toto aj vystalo 🙂

kikina84
24. aug 2018

@junovka my sme spravili kompromis..nie celu ale len cast v obyvke..a sme spokojny..uplne iny design da tej izbe..😎