Je možné spáchanie samovraždy za krátky čas?
Je možné spáchať samovráždu na jednolôžkovej posteli, s bundou, plachout. Za 9 minút? Čo si o tom myslite vy?
Určite viete na čo narážam..
no jasné, však si omotaj bundu, plachtu okolo krku a poriadne zatiahni... Nebudeš mať prívod vzduchu a jednoducho sa zadusíš... Len to MUSÍ chcieť spraviť, človek ktorý to spraviť nechce ,tak ani uzol poriadny nespraví na plachte či bunde....
Aj utopiť sa môžeš v kýbli s vodou, v ktorom bude max. 3 l vody... 😉
Podla mna to je mozne. On mal vela informacii, aby vedel ako, kedy a preco to urobit.
ze sa to normalne da, staci spravne nacasovat (priemerne inteligentny clovek uz v prvy den zisti kedy mu nosia jedlo). A staci spravit s budnou alebo plachou jeden "maly trik" a neroztrhne sa. Viac to tu samozrejme popisovat nebudem.
Samozrejme, že to je možné. U nás je možné všetko. Aj Kuciak s frajerkou predsa spáchali samovraždu.
Keď sa človek dusi, chvíľu trvá kým upadne do bezvedomia, chrci, reflexne kope nohami. Bol to dosť veľký chlap, ťažko uveriť, že by nikto nič nepočul.
Mna zaujíma, prečo manželka nemohla vidieť normálne telo. Prečo len hlavu a kúsok krku.
Po omotani bundy okolo krku musia byt na krku dosť veľké podliatiny, modriny, ona údajne nevidela na krku nič
aj oko si sam "zarazil do gebule"..su to sracky neverim im ani slovo a keby mal vypovedat proti ficingerovi a jeho bande tak si ho naopak chovaju jak v bavlnke...
@pribinak neviem kde ste to žienky čítali, ja som zas čítala že vôbec nemohla odkryť jeho telo ani krk nevidela, lebo za chrbtom mala komando... A tu zrazu čítam že na krku nemal nič... 😉
@martinkatinka Ale no... Keď si len zoberieš to tutlanie okolo prvej nehody/pokusu o samovraždu, zvláštna povaha jeho zranenia, jeho zľahčovanie, prevoz do nemocnice v RK a následné dve, tri verzie Kolíkovej. Nikto z rodiny, ani advokát ho celý čas nevidel, nehovoril s ním... Potom tá druhá nehoda/samovražda...
Naozaj sa Vám zdá normálne, že v demokratickej krajine (to tuším sme spolu so Severnou Kóreou) takto zomrie človek počas kolíznej vazby? A nie hocijaký človek.
treba si počkať na riadne vyšetrenie komisiou v ktorej su zástupcovia aj všetkých strán a potom písať ..lebo väčšina sú len konšpiracie okolo toto nič iné 🙂
@deti95060810 https://www1.pluska.sk/spravy/z-domova/aktualne...
Tých článkov je na nete milión, dala som link na hneď úplne prvý
Dámy, neverím vlastným očiam, čo sa rieši na MK ? Slovensko je podľa mna jednou z mala krajín, kde priemerný človek ma návod na všetko epidemiológia, pandemia, lekárstvo, vakcinácie a teraz už aj psycho-posudky 🤮🤮🤮
Ja normalne nechapem tieto konspiracie tu. A to aj damy, o ktorych som si myslela, ze maju vsetky 5 P po kope 😀
@teleskop Úplne normálna téma. Ženy by nemali len ocikávať testy, loviť duchov, kojiť, prebaľovať... ale aj vnímať, čo sa v štáte deje. A názor nech si urobí každá sama. Príliš veľa je tu nevysvetleného.
Toto nepatri na modry konik. Ak moc chces, chod diskutovat na novy cas alebo topky.

Mne je zvlastne vyjadrenie jeho manzelky, ze nemal na krku ziadne stopy 🤷♀️