icon

Je možné spáchanie samovraždy za krátky čas?

4. jan 2021

Je možné spáchať samovráždu na jednolôžkovej posteli, s bundou, plachout. Za 9 minút? Čo si o tom myslite vy?
Určite viete na čo narážam..

Strana
z2
avatar
klip0
4. jan 2021

Mne je zvlastne vyjadrenie jeho manzelky, ze nemal na krku ziadne stopy 🤷‍♀️

avatar
deti95060810
4. jan 2021

@klip0 ja som zas čítala že nemohla pozrieť na jeho krk... 😉

avatar
birika
4. jan 2021

jasne ze sa da ked sa dobre pripavi...nebol amater

avatar
deti95060810
4. jan 2021

no jasné, však si omotaj bundu, plachtu okolo krku a poriadne zatiahni... Nebudeš mať prívod vzduchu a jednoducho sa zadusíš... Len to MUSÍ chcieť spraviť, človek ktorý to spraviť nechce ,tak ani uzol poriadny nespraví na plachte či bunde....
Aj utopiť sa môžeš v kýbli s vodou, v ktorom bude max. 3 l vody... 😉

avatar
martinkatinka
4. jan 2021

Podla mna to je mozne. On mal vela informacii, aby vedel ako, kedy a preco to urobit.

avatar
makova333
4. jan 2021

ze sa to normalne da, staci spravne nacasovat (priemerne inteligentny clovek uz v prvy den zisti kedy mu nosia jedlo). A staci spravit s budnou alebo plachou jeden "maly trik" a neroztrhne sa. Viac to tu samozrejme popisovat nebudem.

avatar
heleninamama
4. jan 2021

Samozrejme, že to je možné. U nás je možné všetko. Aj Kuciak s frajerkou predsa spáchali samovraždu.

avatar
martinkatinka
4. jan 2021

@heleninamama to vobec nemozes porovnavat

avatar
pribinak
4. jan 2021

Keď sa človek dusi, chvíľu trvá kým upadne do bezvedomia, chrci, reflexne kope nohami. Bol to dosť veľký chlap, ťažko uveriť, že by nikto nič nepočul.

Mna zaujíma, prečo manželka nemohla vidieť normálne telo. Prečo len hlavu a kúsok krku.
Po omotani bundy okolo krku musia byt na krku dosť veľké podliatiny, modriny, ona údajne nevidela na krku nič

avatar
lubiss
4. jan 2021

aj oko si sam "zarazil do gebule"..su to sracky neverim im ani slovo a keby mal vypovedat proti ficingerovi a jeho bande tak si ho naopak chovaju jak v bavlnke...

avatar
deti95060810
4. jan 2021

@pribinak neviem kde ste to žienky čítali, ja som zas čítala že vôbec nemohla odkryť jeho telo ani krk nevidela, lebo za chrbtom mala komando... A tu zrazu čítam že na krku nemal nič... 😉

avatar
sissy27
4. jan 2021

Technicky sa to samozrejme dá, ale v tomto prípade to určite neurobil.

avatar
heleninamama
4. jan 2021

@martinkatinka Ale no... Keď si len zoberieš to tutlanie okolo prvej nehody/pokusu o samovraždu, zvláštna povaha jeho zranenia, jeho zľahčovanie, prevoz do nemocnice v RK a následné dve, tri verzie Kolíkovej. Nikto z rodiny, ani advokát ho celý čas nevidel, nehovoril s ním... Potom tá druhá nehoda/samovražda...
Naozaj sa Vám zdá normálne, že v demokratickej krajine (to tuším sme spolu so Severnou Kóreou) takto zomrie človek počas kolíznej vazby? A nie hocijaký človek.

avatar
conta22
4. jan 2021

treba si počkať na riadne vyšetrenie komisiou v ktorej su zástupcovia aj všetkých strán a potom písať ..lebo väčšina sú len konšpiracie okolo toto nič iné 🙂

avatar
pribinak
4. jan 2021

@deti95060810 https://www1.pluska.sk/spravy/z-domova/aktualne...

Tých článkov je na nete milión, dala som link na hneď úplne prvý

avatar
yasmeena
Autor odpoveď zmazal
avatar
kiwi3
4. jan 2021

@lubiss on mohol jedine proti "ficingerovi" vypovedat. takze nerozumiem komentu

avatar
missdiva
4. jan 2021

@heleninamama uplny suhlas.

avatar
kolecko11
4. jan 2021

Dámy, neverím vlastným očiam, čo sa rieši na MK ? Slovensko je podľa mna jednou z mala krajín, kde priemerný človek ma návod na všetko epidemiológia, pandemia, lekárstvo, vakcinácie a teraz už aj psycho-posudky 🤮🤮🤮

avatar
makova333
4. jan 2021

Ja normalne nechapem tieto konspiracie tu. A to aj damy, o ktorych som si myslela, ze maju vsetky 5 P po kope 😀

avatar
kiwi3
4. jan 2021

@yasmeena neviem, ako moze ona prizvat odpornikov z eu, kedze na to nema kompetencie, ale na jej mieste by som radsej kojila a bola ticho

avatar
lulubka28
4. jan 2021

A konspiracie sa mnozia a mnozia..... 🤦

avatar
teleskop
4. jan 2021

TAK TOTO JE TEMA TEM!!!!MYSLELA SOM ZE MODRYKONIK MA UZ NESOKNE! ALE SOKOL...

avatar
heleninamama
4. jan 2021

@teleskop Úplne normálna téma. Ženy by nemali len ocikávať testy, loviť duchov, kojiť, prebaľovať... ale aj vnímať, čo sa v štáte deje. A názor nech si urobí každá sama. Príliš veľa je tu nevysvetleného.

avatar
moonlight1210
4. jan 2021

Toto nepatri na modry konik. Ak moc chces, chod diskutovat na novy cas alebo topky.

avatar
rikarika
4. jan 2021

@heleninamama no mas pravdu hocijaký človek to nebol, ved delil pol melona...

avatar
lucka_ke
4. jan 2021
avatar
alexandra2010
4. jan 2021

@moonlight1210 trafene. Toto je vrchol.

Strana
z2