Je otvorené Pepco?

simonka9090
14. apr 2020

Vie niekto či je otvorené pepco?

amelia000
14. apr 2020
erikamamo
14. apr 2020

@amelia000 oni ani e-shop nemaju, ze?

amelia000
14. apr 2020

@erikamamo tak to som vazne nepozerala, len viem ze je zatvorene.

erikamamo
14. apr 2020

@amelia000 oki nevadi, dakujem. ja som pozerala ich stranku ale prisla mi taka chaoticka a nevidela som, ze by sa dalo objednat. tak asi nemaju

alenah31
14. apr 2020

Pepco je zatvorené a eshop nemajú a ani neplánujú.

sunny8
14. apr 2020

Bohužiaľ nie 😢

simonka9090
autor
15. apr 2020

Ale hovorili v tv že majú dotvoriť inak budu krachovať

monismie
15. apr 2020

nie je ale ako poveim pravdu, celkom by som jeho otvorenie privitala, no hadam sa dockame a bude aj to

pracujucazienka
15. apr 2020

pochybujem že otvoria e-shop keď tak budú otvárať viac prevádzok ale nechcú ísť štýlom eshopu..potrebuju ľudí dostať do obchodu aby kúpili aj to čo nechceli ale isto to potrebuju 😆 však to poznáme ženy..ale však handry sa dajú aj inde kúpiť ten mesiac dva to vydržíme aj bez Pepca ..a smiem vedieť kde hovorili že Pepco bude otvárať eShop?Mozno som len prehliadla takúto informáciu že by v telke hovoril niekto z Pepca že budú otvárať eShop

lenka2710
15. apr 2020

@simonka9090 no ja keďže som tehu a plánovala som si tie mini vecičky kúpiť tam, tak mi urobili skrt cez rozpočet, keď všetko pozatvárali, ale tak lidl ma eshop, tak som nakúpila väčšinu veci tam a tu na bazariku, čo už keď už

nina19833
15. apr 2020

ani na stranke nemaju nic o tom, ze by planovali spustat nejaky ten eshop. ako bohvie ake obchody otvoria no zvacsa je pepco v centrach, tak to pochybujem, len ak by bolo niekde mimo. co sa tyka lidla ako aj tak mavaju pekne veci len ja tam neviem sa nejakosi dobre vo velkostiach vymotkat

hettinka
15. apr 2020

Mne sa tam oblečenie nepáči. Príde mi to ako činak.
Kúpila som tam oblueckyna vankúše a obaly na kvetináče. Ale oblečenie radšej hocikde inde.

demirviktor
15. máj 2020

Dobrý večer prosím vás neporadili by ste mi je otvorené pepco v galérii v kosiciach