Je teraz nejaká zľava v Bonprixe?

buducamama
13. okt 2021

Ahojte, neviete, ci je teraz nejaka zlava na Bonprix? Dakujem😊

deedol
13. okt 2021

skus kod ZENA

katkasmacka
13. okt 2021

Ahoj,ja tam mam ucet a v kolonke zlavove kody mam 0...ak by nieco bolo,mala by som to tam....teda podla mna neni akcia teraz

simca06022011
13. okt 2021

No.. ked je akcia tak na titulnej stranke to vzdy vidno. Myslim ze minuly tyzden bola akcia este, bahadzovala som si nejake veci.

buducamama
autor
13. okt 2021

@deedol dakujem, funguje😊

miskamicha
13. okt 2021

@katkasmacka aj ja som to tak mala pricom akciu mali... doprava zdarma a 30% na tovar...nesla mi uplatniť.... myslela som zr je to len na urcity tovar a ked som objednala a potvrdila tak uz to zrazu slo.. / uz mi nechceli zlavu nijako uplatnit pricom som im pisala asi o 3 hod na to/. Bola som ich stály zakaznik alr uz od nich neobjednam, nerobia nic k spokojnosti zakaznika

rebeca89
13. okt 2021

@deedol super, ďakujem aj ja 😍

luci_ba
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mpg
13. okt 2021

@miskamicha Oni mávajú zľavu dosť často, treba trochu počkať. Minulý týždeň bola, tak som tiež objednávala, chcela som takú skrinku na topánky a s tou zľavou sa ju oplatilo kúpiť.

janetinka27
13. okt 2021

@buducamama mali teraz akciu 20% zlava a doprava zadarmo, platila do nedele vratane. ale akciu mavaju casto.

miskamicha
13. okt 2021

@mpg ano ved prave preto som chcela objednat takmer stale objednam ked maju zlavu 🙂 cize ten kod aom nedavala prvykrat..zlavu mali vypisanu ale nechcelo mi ho vziat. Spravilo by mi to vsetko zlavu cca 10€ ale uz mi to nechceli napravit a o tri hodky nešlo objednavku zrušiť ☹

janetinka27
15. okt 2021

ahoj, teraz je zlava 15 % a dorucenie zdarma nad 25e, plati do 17.10.
aspon tak mi to vyhadzuje stale ako reklamu na obrazovke. skus kuknut