Je to podvod?

moly09
23. jún 2022

Dobrý deň myslíte že to je podvod?

qetka
24. jún 2022

este je tu moznost, ze ti povedia, ze im posli 50 Eur, aby ti mohli dat vyhru 🤣

jana_eyre_2
24. jún 2022

Bože dúfam že tam nepôjdeš 🤦‍♀️.. veď to je evidentné že to je podvod, snád tomuto nikto nedokáže veriť.. takéto správy by som úplne ignorovala, pokiaľ sa oficiálne nezapojis do nejakej OFICIÁLNEJ súťaže, tak ti nikto nedá 3tisic len tak..

cherry_cherry
24. jún 2022

@jana_eyre_2 a este tych gramatickych chyb, co je v tych spravach. Tam nie je jedna veta napisana bezchybne. Cele zle. Ja sa tiez stale cudujem comu su ludia schopni uverit 🤷‍♀️

alvaluka
24. jún 2022

@moly09 pobockou myslia predpokladam pobocku Sveta mody ci comu bol dany like.
Pre tu srandu by som sa tam sla pozriet, ale co si pamatam nikdy tam nebola ziadna pobocka Sveta mody ani ziadnej banky, ale mozem sa myslit. V najhorsom si pozriete Trnavu, Studentska je blizko pesej zony, urobite si vylet a date zmrzlinu.
Bude to podvod, 3 tisicky nedostanete, este zaplatite za cestu a zmrzku povedzme ale zas budete mat vylet.

moly09
autor
24. jún 2022

Pôjdem tam pozrieť v pondelok 😂 som zvedavá

heidi4
24. jún 2022

@moly09 Na ziadnej vete nenechala ani nitku suchu (co veta, to x chyb), ale to svet modi na konci ma uplne rozsekalo 😂 😂 😂 😂 😂 😂
(este si predstavujem autorku, ako tam osobne pride a vyslovi to foneticky tak, ako je to napisane /svet moĎi/ :D :D :D)

heidi4
24. jún 2022
moly09
autor
24. jún 2022

@heidi4 😂😂😂😂

cherry_cherry
24. jún 2022

@heidi4 😀😀😀 ta konverzacia s tou pani by ma asi celkom bavila. Nevie ani napisat spravne meno spolocnosti kde pracuje a ani nevie dat presnu adresu kde maju "pobocku" 😀 uplne carovne 😀

heidi4
24. jún 2022

@cherry_cherry aj mna, ja by som sa s nou rada pohrala, ako ona s inymi ludmi, ze idem tam, uz som tam, kam mam ist dalej atd. Pekne z pohodlia domova by som si to vychutnala. A neposkytla po jej tazkom a dlhom snazeni sa bankove udaje. 😂 To by asi nerozdychala... Ved tak dobre jej to islo 😆👏

jana_eyre_2
24. jún 2022

@heidi4 a potom poslať polícii konverzáciu 😅 mali by všetky údaje..

mikadooo
24. jún 2022

@moly09 choď na pobočku a natrč ruku. Neukazuj op ani iný doklad, ukáž im len túto komunikáciu 🙂. Alebo rozmýšľam, že možno by som im op aj ukázala, ale žiadne kopírovanie, skenovanie ani nič podobné.

xsandrax
29. jún 2022

@moly09 no čo ako to dopadlo?

sudocek
29. jún 2022

@xsandrax to by aj mňa zaujímalo

xsandrax
29. jún 2022

@sudocek asi sa to nedozvieme 🤭

sudocek
30. jún 2022

@xsandrax vyzerá to tak 👍

moly09
autor
30. jún 2022

Ahojte no žiadna pobočka nikde nebola 🤦🤦😂 ale aspoň sme si spravili pekný výlet 😊