Je tu niekto z Lozorna?

jankaholubekova
27. apr 2008

ahojte je tu niekdo z lozorna?

jankaholubekova
autor
28. apr 2008

tu vazne nikdonieje z lozorna?

emjee
28. apr 2008

pridaj sa k malacankam https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea... chodia tam aj baby z okolia malaciek

jankaholubekova
autor
19. júl 2008

ahojte je tu niekdo z lozorna ak hajtak napiste
😀

adulka55
15. jan 2009

Ahoj Jani, pamätáš si na mna ešte?Adriana Morávková z Lozorna... Dlho sme sa nevideli 🙂 teda ty už máš dve detičky...

jankaholubekova
autor
15. jan 2009

ahoj adriana ako sa ty mas ty aj zijes vazne dlho sme sa nevideli kde teraz byvas a ty cakas babetko gratulujem. ano uz mam dvoch drobcov a su akocerticinesedia nestoja a cez den sa ani nezastavia.

adulka55
16. jan 2009

Mám sa celkom fajn 🙂 teraz bývam už asi tretí rok vo Vajnoroch... Termín mám 6.6.09 a už sa neviem dočkať toho drobca.. lebo sa doma nudím a každý mi hovorí,že keď bude malé ani nebudem vedieť kde mi hlava stojí.. a myslím že mi to potvrdíš aj ty... určite to tak máš aj ty 😉 😉 😉

havranka
26. jan 2009

My sa sťahujeme do Lozorna - asi o 2 týždne... 🙂

adulka55
27. jan 2009

Ahoj havranka, myslím že bývanie v Lozorne si zamilujete, je tam veľa krásných miest kam sa dá ísť popozerať, hlavne tá príroda 🙂 je tam aj dosť obchodíkov, BA je blízko... len ma mrzí že tam niesom častejšie... ☹ ale verím že sa to časom zmení... 😀 🙂

havranka
27. jan 2009

Už sa teším. Vždy si tam pripadám ako na dovolenke - máme domček pri priehrade, pod lesom... Teším sa, snád si rýchlo zvyknem na lepšie. Na našej ulici nie je pouličné osvetlenie, trošku sa obávam tmavých večerov 😎

adulka55
28. jan 2009

To ti verím že sa tešíš 😉 Tak to tam musíte mať aj krásný výhlad...A okolie priehrady a Malých Karpát je naozaj čarovné... Myslím že s tým osvetlením sa to rýchlo vybaví... snáď ťa ubezpečí to že ja som sa tam nikdy nebála,v Lozorne sa nič hrozné nestalo, je to bezpečná dedina 😎

tinad
8. okt 2009

Ahojte, ja som z Jablonoveho.. kde ste rodili mamicky z Lozorna?

martina054
6. aug 2015

ahojte mamicky chcem sa spytat niejake byvanie v lozorne alebo jej v okoli do podnajmu