Jedlo za polovičnú cenu v Ikei

zuzana_t
27. dec 2007

caute, sorry, ze zakladam novu temu, ale chcem, aby vas to videlo co najviac... do pondelka maju v IKEA 50% zlavu na vsetky teple jedla a to po cely den, takze hor sa do papania 😀 😀 😀 ked uz sa prezierame od vianooooooooooocccc 😀 😀

certica
27. dec 2007

zuzi, ved dufam, ze uz viac tam viac na veceru nepachnes 😀 , teda najblizsie 3 mesiace. ja jakoz to tehula momentalne nic extra neriesim

nenka83
27. dec 2007

zuzanat no aspon nieco, aj ked to je biedaa. u vas v BA tam je sveta zit... obcas zo skusky sa idem obstastnit do auparku alebo avionu 😵

zuzana_t
autor
27. dec 2007

no, nie je to nic moc...vsetko drahe nenka...ale teraz zacinaju vypredaje a tym padom mne druhe vianoce 😀 😀 😀
certica, no ja si zasa hovorim, ze pokial chcem byt tehu ( a mozno uz som), tak by som nemala drzat nejaku dietu 😀 😀

maso
28. dec 2007

Jeeeejda, moj manzel po tom, ako som mu povedala o tej akcii nechce moje jedlo a chce ist aj na obed aj na veceru tam 😠 ale snazim sa presadit kompromis - obed odo mna a vecera spolocne v Ikea 😀

zuzana_t
autor
28. dec 2007

tak ktora ste dneska boli papat? my sme sa teraz vratili 😝

karkulka55
28. dec 2007

ahoj zuzik 😅 😀
tusim pojdeme aj my na lov 😀

zuz11
28. dec 2007

temu zamknem kedze rovnaka uz existuje na MStreche
http://www.modrastrecha.sk/forum/show.php?vThre...

karkulka55
28. dec 2007

ale toto je o jedle 😀 😀

zuzana_t
autor
28. dec 2007

cauteeeeeeeeeeeeee a dakujem zuzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz11 😀 😀 😀 😀

zuz11
28. dec 2007

tak ste mali dat lepsi, vystiznejsi nazov 😉 ale uz sa to opravilo tak nabuduce vystiznejsie 😉 nechcite odo mna aby som citala vsetky temy komplet 🤐

zuzana_t
autor
28. dec 2007

to nechceme zuz - a polepsime sa 😉 min. v buducom roku 😉

zuzana_t
autor
29. dec 2007

hmmmmmmmmmmm, ani dneska tam nikoho poriadne nebolo, mnaaaaam 😉

zuzana_t
autor
2. feb 2008

ahojte, prave som sa dozvedela, ze v ikea bezi opat akcia - pri kupe 2 teplych jedal je jedno, to lacnejsie zadarmo, takze hor sa do ikeaaaaaaaaaaaaaaaaa, akcia trva az do marca 😀 😀 😀 😀

certica
3. feb 2008

zuzi 😀
my sa dnes aj chystame, i ked o akcii som nevedela 😀

ena
3. feb 2008

no a baby, ked ste to uz tak rozsirili, uvidite ten maxirad v IKEA restike 🙂

zuzana_t
autor
3. feb 2008

podla mna tam nebyvaju velke rady, ked boli 50% zlavy pred sviatkami, tak sa to dalo - ako keby ani ziadna akcia na jedlo nebola 😉 my pojdeme asi cez tyzden 😉

emjee
4. feb 2008

zuzana boli sme v ikei minuly tyzden (v sobotu 26.1), o 14 rada stala az v detskom oddeleni 😝

certica
4. feb 2008

tam su medzi tou 11.30 - 14h vzdy velke rady, ale ide to velmi rychlo a ku podivu sa vzdy najde aj volne miesto.
inak my sme neboli

zuzana_t
autor
4. feb 2008

my tam chodime tak okolo 18-19 , lebo byvame kusok odtial, takze nam to nerobi problem ist aj tak neskor a nikdy nebola v takom case velka rada 😉

leva
4. feb 2008

To sme mali asi vzdy smolu,vzdy tam bolo kopu hladnych krkov,rada az pomali po schody.

elise
4. feb 2008

my sme boli v ikei tak 2 týždne dozadu a rada bola fjn za 5 minút sme jedli tak sme dlho nečakali a to sme tam bolo o 13 hodine

jesssie
5. feb 2008

Ahoj všetkým,
boli sme vykúpiť v IKEA pár hlavných chodov pred dvoma dňami. Mňammmmm. Samozrejme bolo treba čakať v rade, ale to si vytrpel manžel a ja s malou sme trielili niekde sa posadiť. Akurát ma rozčúlilo, že jeden starší párik si asi zabudol prečítať ten veľký nápis "pre rodiny s deťmi" a okupoval celý stôl vyše polhodiny posedávajúc pri prázdnych táckach /bordel na stole/. A tak som tam stála s malou, s kočíkom a s bruškom a čakala. To som mohla vystáť aj ten rad na jedlo. Bolo to okolo 15.00 a mali ešte aj polievku. Inak tie tam robia fakt dobrééééé. 🙂