Jún 2011 Mesiac so Samsung. Ďakujeme za výhru

sizinka
21. jún 2011

Dakujeme velmi pekne za vyhru - mobil Samsung 🙂 😉 🙂 Iba vcera som sa to dozvedela,sme totiz mimo SR, 🙂 🙂 bolo to pre mna skvele prekvapko, nikdy som nic nevyhrala, tak si to nesmierne cenim a vsetkym velmi velmi zo srdiecka dakujeme 🙂))))))))) a prajeme vsetko len to naj 🙂
xxx

andrea999
21. jún 2011

gratulujem 🙂

upomienka
22. jún 2011

gratulujem k výhre 😉

katulienka
22. jún 2011

no my to vieme uz dlhsie 🙂 gratulujem k vyhre a este peknu dovolenku 😎

sizinka
autor
22. jún 2011

dakujemeeee 🙂))))))

fufo
22. jún 2011

aj my chceme podakovat za výhru a gratulujeme aj dievčatám pred nami . vdaka 😵

sizinka
autor
22. jún 2011

@fufo dakujeme a tiez gratulujeme 🙂

danitko
23. jún 2011

Gratulujem.

bihan
30. jún 2011

Ešte raz ďakujem za prehodnotenie nedorozumenia o max. pošte fotiek, pretože bez neho by bol môj album diskvalifikovaný. Veľmi sa teším 😵

boise
30. jún 2011

My tiež strašne ďakujeme, aj bobáka som chudáka zobudila ako to behám šťastím hore dole 😅 A gratulujem aj ostatným maminám 😵

denisocka
30. jún 2011

gratulujem baby! A ostatnym dajte aspon tie zlavy do fotolabu,ved sa zvysilo asi 198

denisocka
1. júl 2011

@sizinka za ako dlho ti došiel mobil? ak ti došiel teda už

sizinka
autor
1. júl 2011

@denisocka ahoj 🙂 mne došiel včera 🙂

denisocka
1. júl 2011

@sizinka dííík, tak hadam sa čoskoro dočkame aj my balíčka . a co,aky je ? fotky zrejme nerobi,ale čitala som,že ma dlhu žiotnost baterii 😎

sizinka
autor
1. júl 2011

@denisocka určite sa čoskoro dočkáte aj vy 🙂 je vpohode, obyčajný, foto nerobí ale je to dobrá výhra 🙂)

siusinocka
1. júl 2011

gratulujeme tešíme sa so všetkými výhercami.. my snad nabudúce...

takia
3. júl 2011

@sizinka gratuľujem ti!!!!!

takia
3. júl 2011

ako vyzera?

sizinka
autor
3. júl 2011

@takia dakujem velmi pekne 🙂 je ok, taky menší 🙂 😉 🙂

fufo
6. júl 2011

aj nam už mobil došiel,dakujeme .. dáme ho babke na narodky 😀 😉 aby už bola aj ona "odstrihnuta " a stale v dosahu

magimary
11. júl 2011

😵 😵 😵 😵 😵 ĎAKUJEME!!!FOŤÁK MÁME DOMA!!! 😵 😵 😵
@denisocka , prosím presmeruješ ma ten tomášov fotoblog, nech sa aj tam poďakujem 😅 😉

denisocka
11. júl 2011

@magimary https://www.modrykonik.sk/fotoblog/samsung_toma... gratulujem,zavidim 😀 😠 😀 a ja kde mam? 😀

magimary
11. júl 2011

@denisocka ďakujem 😉 🙂
ja ten blog stále nemôžem nájsť 😅 😒 , takže ešte raz dík za presmerovanie...
aj ty si v BA, nie? 😕
tak snáď dnes už ti musí prísť, keď prišiel aj mne 😕

denisocka
11. júl 2011

@magimary ALE DE,JA pREšOV

magimary
11. júl 2011

@denisocka jááááj, tak to kým k vám vietor zavanie... 😅 😉
ale snáď zajtra sú u vás ako na (modrom?) koni 😅 😀

tretulka
11. júl 2011

@magimary super, tesim sa s Tebou 😵 ...ja podobne ako @denisocka stale cakam 😀

nataliasarron
12. júl 2011

aj my uz mame doma fotacik 😉 od vceraaaaaa 😉 juchuchuuuuu 😉 hadam aj Vam ostanym coskoro pride 😵 😵 😵

denisocka
14. júl 2011

aj ja dakujem , nemam doma ani fotak ani nič,akurat znechutena som ako stara blaškova . tak dííky @tomas_samsung , už mi naladu nedvine ani reklamne pero či šnurka . tak ak si ten fotak neposlal,tak prosim ta dohliadni.aby to šlo friško - a daj mi ten slubeny čierny a kludne pribal aj ten mobil a termohrnček - ja sa veru nepohnevám,a možno mi aj naladu dvihneš . niesom naročna,ale zaslužime si 😀 😠 😎 my , čo sme vyšli na psí tridsiatok