Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

sticker
autor
9. aug 2009

Jaro a Norika vie, že si nám ju sem tak verejne capol? 😀 😀 Bože ale vyzerá to tam úžasne!!! Ideme o rok? 😅

lusinda2000
9. aug 2009

jani,aká dobrá otázka 😀 😀 😀

sticker
autor
9. aug 2009

Leni kde ste to boli - ako tam je ten vláčik a tie super drevené hračky?

lenca13
9. aug 2009

To je ta Oravska lesna zeleznica a v roku 2011 by tam mala premavat stara parna lokomotiva 😉
Jani to su preliezky 🙂 len Timea sa tam nechcela fotit 😖

lenca13
9. aug 2009

Lusi prave ze sa oni s bratom nepodobaju 😉 no Norika o tom nevie ze je tu takto na fotkach ona mi to zakazala 😖

lenca13
9. aug 2009

inak ta chalupka je ozaj tak pre dve rodiny ale urcite sa tam este vratime aj ked to nebude na buduci rok 😉 snad sa dockam buduci rok toho mora 😵 😵 😵

sticker
autor
9. aug 2009

My jej to nepovieme, vážne 😉

zuzla2
9. aug 2009

lenci fakt super...a ta lokomotiva..hned by som sa sla previezt...mala by mala zazitok 😎
a i ja dufam,ze sa dockam..uz vyberam hotely 😀 😀 😀 😀 len pri tom mojom xlapovi 😖

sticker
autor
9. aug 2009

Ja ani nedúfam, lebo viem, že je to nereálne 😔
Ale tak snáď RAZ určite 😅

lenca13
9. aug 2009

Zuzi neboj dockame sa 😀 😀 😀
Inak nasa Timea nemusi vlaciky ale pri tomto bola cela happy a taky chlapec reval o dusu normalne ani nenastupili co tak reval 😖

zuzla2
9. aug 2009

inac az teraz mi doslo,ze to ste boli na Strecne 😀 tamadial sme stale prexadzali,ked sme xodili do CR...a vravela som,ze raz sa tam stavime..tak mozno tiez raz 😀 😀 😀
aspon,ze sa da snivat 😀

lenca13
9. aug 2009

Zuzi urcite sa stavte oplati sa 😉 a ked pojdeme na buduce okolo tak vyskusame toto
http://plte.strecno.sk/page03.html

zuzla2
9. aug 2009

no plte su dalsi moj sen..aj ked neviem,ze ci by som sa od strachu nepototo 😀 😀 😀

lenca13
9. aug 2009

Ja mam rada taketo adrenalinove zazitky 😀 😀 😀

A ked sme isli do Oravskej Lesnej tak tam bola hrozne uzka cesta tak ta kamoska si tu jazdu doslava vychutnala a cakala kedy sa oproti nam vyruti dajake velke auto 🙂

lusinda2000
9. aug 2009

leni je to predsa tá richardova sestra,nie?mňe sa hrozne podobajú,kde je ona usmiata na fotkách.

leni,teba láka more?aj teba zuzi?

sticker
autor
9. aug 2009

No "Lenkovic" práve odfičali preč 🙂 Sme na balkóne a videla som ich. Tak sme leniví, že sme iba na tom balkóne 😝 . Veď od piatku sme v kuse niekde boli a mňa hnusne bolí noha. A teda horúčavu si predstavujem inak 😠 😒 .
Vidím to tak, že budeme už iba doma dnes 😅

lusinda2000
9. aug 2009

jani,my sme na tom rovnako. tiež sme doma.

sticker
autor
9. aug 2009

Vieš čo Luci, ani mi to nevadí. Naozaj som unavená a jeden deň doma dobre padne 😉 . Malé sa aj tak pýtajú k babine. Cez týždeň s ňou moc nie sú, keď chodí do roboty. A Edo má takú dovolenku, že zajtra ide do roboty a v stredu tiež.... No ale aspoň nebude "ponorka" 😀

lusinda2000
9. aug 2009

to ti verím jani🙂

tatinko bol chvíľu s malou vonku,tak som sa aspoň ospršila.

teraz ideme papať tortu a asi idem robiť fotečky do gimpu.

zuzla2
9. aug 2009

hej Lusi...ja som morsky typ 😎 s kludom by som xodila k moru aj kazdy rok..len to by som sa musela inac volat alebo mat prezidentov plat 😀 tak mi musi postacit ist aspon raz za 4-5roky 🤐 😔

my sme nakoniec neplanovane zbehli sem http://www.sarispark.sk ...bol den otvorenych dveri...ale bolo super..kebyze som zo stredneho Slovenska tak si to aj viem predstavit ako super dovcu 😉

lusinda2000
9. aug 2009

zuzi,teda ja som ešte nebola pri mori,ale ani ma to neláka...ja skôr naše tatry alebo tak,jednoducho tu "doma" na SR.

dadulik
9. aug 2009

caute, tak dnes mam take nervy, ze radsej ma nedrazdit 😠 😠 😠 😠 neoplati sa ani pisat, vsetci ma serkaju, pocinajuc malou, jarom, konciac svokrou 😠 😠 😠 ale v mrazaku mam uz zabiteho kapra a jednu obrvosku kacicu 😝 😝 😝 tot vysledok mojich nervov 😒 ale nic z toho som nezabijala ja 😀
este som rychlo supla kura do rury a ryzu varim, lebo akosi neni co vecerat 😅
a dakujem za komenty k fotkam na FB, mne sa pacia vsetky vase fotky, len nestiham komentovat ☹

dadulik
9. aug 2009

"obrovsku"

lenca13
9. aug 2009

Dadus a co sa take stalo 😕
Lusi ja mam hrozne rada more a je to urcite aj prospesne na zdravie mam to odskusane na Radke a keby mozem tiez ideme kazdy rok 🙂 ja chodim rada aj tu po SR ved minuly rok sme boli v Tatrach len ked je tam hrozne draho ked chces niekam ist pozriet 😖 mna napriklad laka Slovensky raj ale to ked bude Timea starsia napr. aj na Orave sa da spravit pekna turistika ale snad nabuduce a urcite tento rok chceme ist na Cachticky hrad a este sa nam podari dajaky vrchol zdolat tu v okoli 🙂
Ano Norika je Risova sestra

zuzla2
9. aug 2009

lusi podobne ako lenca...pozriem a poobdivujem aj krasy Slovenska..Tatry su fakt krasne, ale pre nas beznych Slovakov aj drahe 😖 kebyze xcem ist normal do hotela,zaplatit si stravu,tak ma to fakt vyjde ako more...a tam viem,ze je v podstate stabilne pocasie,okupem sa a je to aj zdraviu prospesne...zatial som bola pri mori 4x..nebolo to len v ramci dovci...a kebyze mam ineho manzela,tak mozno tam idem aj castejsie..lenze jemu staci byt aj pri..... 😔 uz nex sa niekde zamestnam a zarabam...vezmem malu a pojdeme bez neho..a potom sa moze vytoto 😀 😀 😀
a kebyze mam uz fakt veeeeeeeeeela penazi...tak precestujem polku sveta..to ja mozem 😝 😀 😀

sticker
autor
9. aug 2009

Zuzi vyzerá to tam veľmi pekne 🙂 A som si klikla len tak na menu a tie ceny 😕 . Perfektné!
Dad takže deň blbec 🙄 😔

denisse
9. aug 2009

ahojteeee ... tak sa vam hlasim zase z prahy ... a dnes ako krkavcia mat .. nechali sme nelu u svokrovcov ... v stredu vecer nam ju privezu .. teda taky je plan 😀
tak prijimam stavky, kedy po nu poletiiiiime .... 😅 😅

zuzla2
9. aug 2009

no dadu ja som za posledny tyzden bola viackrat nasrata na mm...ale tak radsej tu uz o tom ani nepisem... 😔
inac pozerali ste spravy??teraz co davali tyx co havarovali pred Litmanovou...nas len zarazila,ze islo v tej skodovke 7ludi...2dospeli a 5deti 😕 😕 😕 no to urcite v sedackax nesedeli 🤐

denisse
9. aug 2009

zuzi, z toho sarisparku kupuju nasi klobasy ... vyyyyyborneee 😀

zuzla2
9. aug 2009

a ake su tam ceny???? 😀 😀 lebo mi to nejde pozriet..musim najprv stiahnut adobe 😀