Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

dadulik
2. sep 2009

deni, a dufam, ze so svokrom to bude lepsie 😉 dnes u nas bola moja mamina, ach, ta je z tej bratovej choroby hotova, lenze ona si neuvedomuje dosledky, stale nejako dufa, ze sa "vylieci" 😔 neda sa jej to rozumne vysvetlit, uz chce kupelnu koli nemu komplet prerabat, vyhodit vanu, dat sprchac, lenze co ked o par mesiacov neustoji na nohach, ako ho v sprchaci bude kupat ??? 😔

julca80
2. sep 2009

bry vecer 😉
My sme dnes opat bola troska na bicykloch, ale po hodine nas dazd zahnal domov.

Jadus, tak ma napadlo, ze nie je nahodou "acko" za absenciu 1ka?! Tzn. ze vyborna? 😀 😀
Som myslela, ze nam das min. Ecko?! 😅 😀

dadulik
2. sep 2009

juli, este by nam danka mohla dat FX 🙄 😀
idem kuk tv

sticker
autor
2. sep 2009

Julik u vás prší? 😕

sticker
autor
2. sep 2009

Ja si idem sadnúť na gauč, bo pozerám Housa zo zeme a čupím pri notebooku,ktorý je dosť nízko 😝 😀

denisse
2. sep 2009

dadu ... ze super zivot 😀 😀
vsetko ma svoje dobre aj zle stranky ... ja sa obcas az hanbim, ked vidim, ako sa vy vzorne starate o domocanost a ja to tu mam hocikedy hore nohami a aj tak si radsej robim nieco co ma bavi (napriklad tricka, alebo sijem ... naposledy som urobila ramik na fotky z lekarskych spachtli 😀 a dnes som si kupila knihu s navodmi na vyrobu babok na babkove divadlo .... 😀 a upratovanie ide stranou ... 😀 😀 😀

julca80
2. sep 2009

stick, okolo 6tej tu poprchalo, bolo to take prechodne 😒 Teraz tusim neprsi.
Ale zajtra sa nam ma uz pocko pokazit, tesim sa. 😝 ☹ 😠

dadulik
2. sep 2009

deni 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 som si ten ramik predstavila 😅
kokos, ty si ina sikulka 😉 na teba my nemame 😀
a na upratovanie kasli, ja ked zacnem pracovat, tak tomu budem venovat max. 2 hodiny tyzdenne a hotovo 🤐 😀

julca80
2. sep 2009

deni, neboj, ja az taka vzorna "zena v domacnosti" nie som. Ani nemusim mat ine zaluby a mam to tu ako po bombe. 😝 😅 😅

denisse
2. sep 2009

ramik odoftim, ked chcete .. ma len jednu chybu, vojde sa tam mala fotka len ... 😀
ale mna take prkotiny proste bavia ...

sticker
autor
3. sep 2009

Deni ty si šikulka 😵 . A vieš, my ostatné síce doma "makáme", ale po hodine - niekedy viac, to nie je vidieť 🙄 . Tak si myslím, že si na tom lepšie, aspoň sa nestresuješ, že si sa potila a nič z toho 😀
Ja musím o každej návšteve vedieť min. dve hodiny vopred, inak neprijmem 😀 😝 . Tak by som sa moc potom hanbila 😀

sticker
autor
3. sep 2009

Inak dobré ráno 😅 😀
Baby večer som zabudla dať Jul plienku 🙄 😠 . No hádajte ako to dopadlo 😀 Chúďa, sa bojím, aby mi nenachladla, taká bola mokrá a ležala v tom 😔 Asi mám toho už vážne moc. A všimla som si to tak, že som ráno otvorila oči a pohľad mi padol na plienku, ktorú mala na poobedný spánok, ale bola suchá, takže bola už taká akoby poskŕčaná a chvíľu som premýšľala, čo je to za plienku 😝 . Takže ďalšie pranie.
Idem teraz aj s Jul do škôlky, lebo musím Jankin moč zaniesť - včera sa jej nechcelo cikať. Potom zbehnem na poštu, pomotáme sa chvíľu vonku a dnes asi prvýkrát si vychutnám, že na obed budem sama. Jul bude spať a Jaja v škôlke. Po dvoch mesiacoch to bude paráda 😀 . Ale mám tam návlečky z troch postelí, takže sa nudiť nebudem 😝 A Julkine budem prať.
Uf, ale píšem 😅 . Trochu kávy a prsty ďobú samé 😀
Deni ako som včera písala - už mi tel. nezdvihla, tak dnes sa pokúsim niečo zistiť 🙂 . Stále na vás myslím 🙂

lenca13
3. sep 2009

Dobre ranko 😉 ale ste tu toho vcera popisali

Deni nech sa svokrovi polepsi 😉

Ja keby mozem idem do roboty hned 🙂 ved Radka uz v Timkinom veku zarezavala v skolke a vobec nebanujem

dadulik
3. sep 2009

dobre rano, teda to bola noc 🙄 4x mala revala, tak sa este prebudzam...
vybehneme asi k nasim doobeda, spytat sa otca, ako brat...

julca80
3. sep 2009

ranko ranecko 🙂
Ja dnes nic nerobim!!! Nechce sa mi. 😝 😀

dad, coze bolo Laurike?

denisse
3. sep 2009

caute ... my sme boli na ockovani, na druhu davku priorixu ... nejak sme to prezili, trosku sa bojim reakcie, po tej prvej mala nel teplotu a ja pasovy opar 😕

denisse
3. sep 2009

inak sa mi zda, ze nel dnes rano mala suchu plienku 😕 😕 alebo len veeeelmi malicko curknute ... a to v noci pytala piticko, ze je smadna ... kebyze sa to zopakuje tak to asi skusime bez plienok ...

sticker
autor
3. sep 2009

Tak konečne sedím. Bola som s Jul vonku v podstate od 7:45. Janka do škôlky a potom sme behali. No unavená som riadne. Jul dnes mala nejakú blbú náladu. Síce v parku bolo super, aj sme hodili dôležitú debatu 😀. Ale potom bola nejaká nervózna 😒 .
Pustila som práčku a pôjdem žehliť, nech to mám kam zavesiť.
A vybil sa mi úplne mobil a ja neviem pin ☹ . Nikdy ho nenechávam úplne vybiť, lebo viem, že si nespomeniem a je to tu. Prvý pokus za mnou, ešte dva 😖

sticker
autor
3. sep 2009

Deni IP, teda ak ho už nečítaš 🙂

lenca13
3. sep 2009

Doobeda sme boli vonku a potom prisla segra s kamoskou tak sme si dali kafco 😉
Timea mi tu pisti ze chce Radku 😖 ale teraz sa hra na skolu tak ako sa oni spolu hravali cez prazdniny

sticker
autor
3. sep 2009

Mne už aj pračka doprala a nič som nepožehlila, stále premýšľam nad tým pinom 😠 😒 . Dva pokusy za mnou a nič. Najhoršie je, že ma ani okrem tej jednej kombinácie nič nenapadá ☹ Keď dám 3krát zle, potom ide PUK kód?

denisse
3. sep 2009

jani a mos ho vobec zmeneny? nemas tam tie nuly ci jednicky co standardne byvaju?

sticker
autor
3. sep 2009

Deni ja ani puk kod neviem som zistila 😕 😔 . Pritom na internete keď sa prihlasujem na stránku musím dať puk kód a tam ma pustí, ale do mobilu ma teraz nechce. Bože ja ani neviem, čo je potom a čo robiť 😅

lenca13
3. sep 2009

Jani a puk kod nemas nahodou napisany co je original krabica od telefonu 😕

sticker
autor
3. sep 2009

No Leni a kde mám krabicu od mobilu? ☹ Ale mne sa zdá, že to nebývalo na krabici, ale v tej knižke, ktorá bola ku kartičke... neviem naozaj ☹ Normálne mám stiahnutý žalúdok, ani nedokážem ísť jesť 😔

dadulik
3. sep 2009

teda jani, kokso, zabudnut pin na mobil, dost blbe 😒 ☹ menila si si ho vobec ??? nemas tam nejaky datum narodenia niekoho z vas ??? alebo pin aky mas ku kreditnej karte ???
mala zaspala, ja dovaram dusenu pecienku a ryzu
brat nic moc, mala by som asi za nim zbehnut aj ja, len sa toho velmi bojim.... 😔

sticker
autor
3. sep 2009

Mne nejde do hlavy, ako je možné, že na nete keď zadám puk tak to normálne registruje a teraz do mobilu nie. Keďže je to všetko na moje tel. č. tak by to malo fungovať, nie? 😒

lenca13
3. sep 2009

Ja ano v tej knizke byva napisany puk kod 😕 my taketo veci mame odlozene

lenca13
3. sep 2009

Ja mam na obed zemiaky a cevabcici 😉

denisse
3. sep 2009

jani, skus na tom internete, ci tam nie je niekde miesto (alebo mail) kam mozes napisat, co sa ti stalo, nech ti poradia .. ja myslim, ze nie si prva ani posledna a oni na to maju nejaky grif ... neboooj a kludne sa najedz 😉