Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

sticker
autor
8. sep 2009

Leni neboj, keď to človek najmenej čaká tak príde riešenie 🙂 😉 To Ti vravím ja, večný pesimista 😀 😀 😀

sticker
autor
8. sep 2009

Ach jo, musím pomaly ísť zobudiť Jul. Kým sa oblečieme a šup do škôlky. Toto mi cez prázdniny nechýbalo, fakt.

julca80
8. sep 2009

Jani, zial nie, nie je to uplne pre mna ☹ 😝
Ani ta predsla robota nevysla, co som teda cakala, ale sak uvidim co bude dalej. 😉

Ale jedno je na ho.no, co ak napr. o 3mesiace najdem pracu a ja nebudem mat kde dat dieta?! To este len bude "sranda". 😠 Budem uz len dufat, ze sa niekto zmiluje nad ubohou matkou a strci moje dieta do skolky. 😅 😅

julca80
8. sep 2009

baby, aky to je vlastne sviatok bud. tyzden v utorok? 😕

sticker
autor
8. sep 2009

Sedembolestná Panna Mária

dadulik
8. sep 2009

ahojte, presne tak jani s tym sviatkom 😉
my sme dosli az o jednej z tej senice, boze svagrova ta nakupovala, akoby vyhrala v loterii 😕 a ja 15€ v penazenke 😖 ale kupila som malej krasne pyzamko a dve ciapky v loane, mali zlavnene na 20 a 35 sk 😅 ale su to take obycajne navliekacie bavlnene, ale ved prave taketo som zhanala 🙂
mala zaspala az o druhej, ja som rychlo tie slivkove gule urobila, idem sa nadlabnut, a ked sa zobudi, vyrazame k nasim na bicykli 😎
a juli, nerob si hlavu z tej MS, suseda prave vcera riaditelke posielala staznost, lebo ona je uz na druhej materskej, prva dcera ma 4 roky, a uz ju druhy rok nezobrali, a dozvedeli sme sa, ze 4 deti zobrali mamickam, co su doma !!! tak ju to nastvalo a pisala, uvidime ako to dopadne.....

jaduska
8. sep 2009

Jani Sandra v pohode, zatiaľ sa jej v škole veľmi páči....

lusinda2000
8. sep 2009

čaute kočky.

leni to ako s tou škôlkou? veď si chcela dať timku až od januára,nie?oni ti ju chceli zobrať hneď teraz od toho 15.9.?to ti ju potom v januári už nezoberú,však?

lenca13
8. sep 2009

ahojte 😉
Lusi presne tak ako si to napisala ked ju nedam teraz tak az o rok jedine ak by sa dajake miesto v januari uvolnilo 😕
Zajtra zbehnem s Timkou k dokine poobede ju este dvakrat prehnalo a ma aj dajake vyrazky vyzera to ako ekzem tak som zvedava co nam zajtra povie

dadulik
8. sep 2009

leni, a nezjedla timka nejake exoticke ovocie, ked ma aj ekzem ? 😕
my sme dorazili od nasich, mala sa napchava "cervikami" s makom 😀 skusim ju okolo osmej ulozit, ci zaspi, lebo vstavala pred stvrtou 😖
a cakam na jaro, co dojde z roboty, dnes nas caka posledny diel Prison Breaku na dvd 😢 ☹

sticker
autor
8. sep 2009

Ahojte. Tak ja sedím, ale najradšej by som ležala 😝 . Neskutočne ma bolí noha. Boli sme na tej atletike a ja že to len prídeme, popýtame sa čo a ako a pozrieme sa na deti, ktoré už chodili. Omyl 😅 . Pekne krásne Jaja makala 😀 Podľa mňa na prvýkrát super 🙂 Uvidíme, či ju to bude baviť. Detí tam bolo ale riadne. A Jul chcela samozrejme s nimi 😀. Ďalšia hodina budúci utorok, tak skúsim buď nechať Jul našim, alebo by šiel Edo s nami. Lebo Julka sa tam už ku koncu aj nudila. No a mne to státie nerobilo dobre. Čo ja budem robiť, keď pôjdem niekde do roboty, keď na materskej s tou nohou ledva zvládnem deň 😒 😖 ☹

lenca13
8. sep 2009

Dad nie nezjedla a teraz mame ovocie od nasich tak nic kupovane nejedla 😖
Uz som rozmyslala ci nema alergiu na kravske mlieko 😕 Jarino to spomenul aj pred kolegynou ze jej maly maval tiez taketo problemy a zistili mu alergiu

sticker
autor
8. sep 2009

Ty kokšo Leni 😕 ☹ To sa môže aj takto neskoro prejaviť? No tak ťa čaká kolotoč vyšetrení 🙄

lenca13
8. sep 2009

Jani neviem zajtra budem mudrejsia som zvedava co povie dokina 😕

sticker
autor
8. sep 2009

Ach jaj nič v tej telke nie je. Samé ordinácie 😀 Asi pôjdem konečne normálne spať 😝

julca80
8. sep 2009

ahojte, u nas sa opat dlhsie zaspavalo. Az pred chvilou zaspala. 😝 😒

ty brdo Leni, som zvedava co vam zajtra povie dr., lebo je to uz divne, ze Timku zase prehnalo a do toho sa aj vyhadzala. 😲 ☹

denisse
8. sep 2009

caute baby ... tak ja som sa sem dostala az teraz 😕
nela ma tohtotyzdnovu porciu jasli za sebou, ja este zajtra do prace, ale to uz pride jirinka ...
v utorky je nela v jasliach cely den od 8.00 do 16.00, lebo od 15.00 je tam ten spievaci kruzok ... a ona tam chce chodit ... a dnes teta povedala, ze nela je najvacsi nadsenec tanecny aj spievaci ...

dnes sme cestou domov este zasli na ihrisko, tam sa pri behu zrazila s jednym chlapcekom a zodrala si dlan ... strasny rev a okamzite sme museli ist kupt naplasti s obrazkami 😀

a doma som este rychlo upratala v obyvke, aj som povysavala, nech sa zajtra jirina nezlakne ...

a ked nel zaspala, tak som sa pustila zase do tej karkulky 😀 😀 😀

sticker
autor
9. sep 2009

Ahojte. Deni nikto nepochyboval o talente malej Nelinky 😵 Veď tie videá čo si dávala ako spievala 😵
Normálne mám chuť ti poslať takú tenkú knižočku, čo som si kúpila v zápale aktivity, ale viem že z toho nič nebude. U mňa je to zbytočné a tebe by sa to možno aj zišlo. 😅
Leni ako Timka v noci?

lusinda2000
9. sep 2009

dobré ránko slniečka🙂

tak my sme spali dobre,ako inak🙂,teraz pôjdeme do dvoch obchodíkov,musím ísť ajna poštu,ale moc sa mi nechce,nakoľko musím ísť teraz skoro 1km peši niečo kúpiť,vrátiť sa do jednoty,domov a potom na poštu.takže dnes sa nachodím.
včera sme išli s malou na prechádzku,povedala som si že ju idem "unaviť",aby poobede spinkala.ale ona sa po pár metroch/zhruba po 10 metroch/ otočila smerom k domu,a vraví mi: "Kiarka chce bugy"🙂 takže princezná sa dožadovala bugyne,no neuľavila som a nejako som ju ukecala na pešo🙂 aj spala poobede🙂

dnes musím variť,ale neviem vôbec čo......netuším......mm mi povedal,že môže byť niečo aj "bez"mäsité....som sa divila,lebo on sa s niečoho takého nenaje🙂

leni,potom daj vedieť ako ste dopadli.

zuzi,ako je malej princezničke?dúfam,že omoc lepšie.

tak my sa pomaly ideme nachystať do obchodov🙂

denisse
9. sep 2009

dobre rano ... nela este spi a ja tu uz pobehujem a este kde tu nieco upracem .. ked vstane, tak jej este rychlo urobim paradajkovu polievku na obed ...

jani, nejde ani o talent, ale o to, ze ju to bavi ... ja som sa bala, ze bude taka utiahnuta a nebude chciet (lebo ju poznam, ona nieco strasne chce, ale sa bud hanbi alebo boji) ... tak som rada, ze sa tam v tom kruzku aj nejak prejavuje 😀

sticker
autor
9. sep 2009

Ja idem robiť rýchlu syrovú polievku s hráškom a potom asi pôjdeme von. Aj keď nemám žiadny plán a nič sa mi ani nechce 😝

denisse
9. sep 2009

jani, teba ta noha boli nejak trvale, alebo len teraz mas nejake zhorsenie?

sticker
autor
9. sep 2009

Deni stále 😒 ☹ Aj teraz keď tu sedím - lebo som doteraz stála v kuchyni - možno nejakých 20 min. A obávam sa, že čím budem staršia, tým to bude horšie ☹

denisse
9. sep 2009

to mas po nejakom uraze z volejbalu? to musi byt neprijemne ... neda sa s tym nieco robit?

sticker
autor
9. sep 2009

Deni spadla som zo skaly. Rovno ako som bola som sa zviezla na nohy z cca 4metrovej výšky. Jedna noha prasknutá a druhá otvorená zlomenina. A týždeň ma nechali ležať s nohami v sádre a neverili mi, že ma to stále bolí. A tak mi dali dolu sádru a znovu mi tú nohu zlomili a až potom som šla na operačku a šup šróby do nohy. Neviem urobiť drep, takže mám dosť zníženú pohyblivosť tej nohy a to je ten problém. Aj mám pocit, že to mám zle zrastené. Veď uvažujem ísť na ortopédiu, nech mi spravia magnetickú rezonanciu a uvidíme. Len sa nejako bojím, že by mi to chceli znovu lámať alebo čo 😒

julca80
9. sep 2009

ranko....my sme sa uz naranajkovali a Domca robi momentalne poriadky s DVDckami. 😝 😠 😅

deni, tak v akom stadiu je uz Karkulka? 😕 😉

julca80
9. sep 2009

fiha Jani, 😲 tak to si mala teda riadne dolamane nohy ☹ Kolko si mala vtedy rokov?

sticker
autor
9. sep 2009

19 😅

sticker
autor
9. sep 2009

A to som v šiestich rokoch mala zlomenú nohu a tá pri tom páde iba prskla. Možno už bola zvyknutá 😀

denisse
9. sep 2009

ahaaa ... jani, to si tu uz asi raz pisala alebo na stretku hovorila, som si teraz spomenula ... no asi by si s tym mala niekam ist ...