Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

sticker
autor
9. sep 2009

Ahojte 🙂
Luci Jarmok je budúci víkend 🙂 😉
Dad už som si aj poznačila a skúsim cez víkend, vďaka 🙂

sticker
autor
9. sep 2009

A dnes je House a Klinika - keby niekoho zaujímalo 😅 😀

denisse
9. sep 2009

aha, takze je to zo zemiakoveho cesta ...
ja pirohy robim len muka, vajce, voda ...
zo zemiakoveho robime slivkove gule a lokse 🙂

a ten mak na tie sulance?

sticker
autor
9. sep 2009

Deni moja maminka to robí asi ako Dad písala a potom dá do misy mak a tam to všetko premieša 🙂 Janka to má veľmi rada 🙂

denisse
9. sep 2009

a ten mak treba nejak zaparit mliekom? osladit?
asi blbe otazky, ale ja som to fakt nikdy nerobila 😀

sticker
autor
9. sep 2009

No tak toto si počkám, čo napíše Dad 😀

lenca13
9. sep 2009

ahojte aj ja lubim sulance ale u nas ich tiez rbi mama a taky isty recept ako ma Dadulik 😉 ale ja ich lubim aj z oprazenou struhankou
deni mamina to len posype s makom a da na to praskovy cukor

lenca13
9. sep 2009

a rozpusti maslo

denisse
9. sep 2009

ok, takze uvarene sulace posypat pomletym makom, praskovym cukrom a poliat roztopenym maslom ...

a kedze ja sladke jedla velmi nemusim, tak uz spekulujem nad nejakou slanou variantou tych sulancov, lebo to vobec nemusi byt zle aj na slano ... len este neviem s cim 😀

sticker
autor
9. sep 2009

Jaj baby tak my máme obdobie "maminka tu niečo je v izbe, pozri prosím ťa všetky skrine a šuplíky!" 😀 😀 😀 😀

denisse
9. sep 2009

akoze sa niecoho boji? 😕

lenca13
9. sep 2009

Jani to kto Jaja?

Deni no rozmyslam nad slanou verziou ale nemam ziadny napad?

sticker
autor
9. sep 2009

Hej. Najnovšiesa to "niečo" bojí určite svetla a určite sa TO vráti a že Janke sa to nezdalo 😅

sticker
autor
9. sep 2009

No Jaja. Ale aj Jul mi začína, že cez deň keď počuje divný zvuk tak pribehne že sa bojí a oči vypúlené 😕 .

lenca13
9. sep 2009

deni inak mozno vymysliet dajaku syrovu omacku 😕

denisse
9. sep 2009

leni, ja daco vymyslim a ked to bude dobre, dam vediet 😉 😉

lenca13
9. sep 2009

Deni inak dobre by to chutilo s kyslou kapustou a dobre oprazenou slaninkou 😀

zuzla2
9. sep 2009

tak sulance som veru este nerobila...ale narobili ste mi riadne xutky..tak niekedy buduci tyzden urobim 😀 😝 mnam 😝 😝 😝

dadulik
9. sep 2009

takze babule moje 😀 ja si pomeliem mak do misky a tam ho zmiesam s mletym cukrom, potom tym posypem sulance, ale urcite to mozete urobit tak, ako lenka napisala, zmiesat to vsetko dokopy v mise 😉 aj s tym maslom to moze byt mnam 😅 mozete si k tomu este na kraj taniera dat slivkovy alebo iny lekvar a tam omacat, taktiez ako lenka pisala, oprazit na oleji struhanku s cukrom, to je velka lahodka 🙂
a deni, pre tvoju slanu variantu mam jeden napad, nedavno mi to jarova sesternica povedala, ze to jej deti tak miluju, kecup k tym sulancom 😅 najpr som si to nevedela predstavit, ale kedze je to zemiakove cesto, tak si z toho urobili kvazi hranolky 😀 😀 😀 urcite aj slaninu a cibulu k tomu mozes oprazit 😝 joj ale som sa navnadila chutovo 😀
jani, dik za pripomenutie, uz aj idem housa zapnut 😉
majte sa tu papa....

julca80
9. sep 2009

baby, sak ja tu slintam jak "pes baskervilsky" 😀 😀 😀 😀 😀 mnam mnam

dad, este som sa ta chcela spytat, vajicko do cesta nedavas? 😕

Jani, nestras s takymi vecami, ja som posero pri takej predstave. 😲 ☹

sticker
autor
9. sep 2009

Nie je House!!!!! 😠 😢

julca80
9. sep 2009

mne by napr. nevadilo urobit tie sulance aj s bryndzou - na slano, mnam. Klasicky rozpustit bryndzu a poliat tym porciu a so slaninkou.
.....musim si ist zobrat Dominikin podbradnik, co tak slintam............ 😝 😀 😀 😀 😀 😀 😀

julca80
9. sep 2009

stick, nesmut, pridaj sa do klubu Panelakovcov 😅 xixi

sticker
autor
9. sep 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dadulik
9. sep 2009

juli, nie vajco nedavam, to cesto by bolo moc tuhe 😉
jemine jani, este ze som notas nevypla, ked som chcela k telke letiet 😀
juli, parada, s bryndzou to urobim buduci tyzden 😀
a si ta predstavujem s tym podbradnikom 😀 😀 😀 😀 😀 😀

julca80
9. sep 2009

dad, kedze vam zrusili Housa, tak sa TY pekne k nam vrat, jo?! 😉 😀

julca80
9. sep 2009

co s podbradnikom pod krkom sa ja tu budem ondit 😀 , asi by nestacil, tusim my ani plachta uviazana pod krkom nebude stacit 😝 😅
Super napad si dala dadus, uz viem co budem v najblizsej dobe varit. Hmmm, a budem to servirovat na ranajky, obed, veceru a basta. 😅

sticker
autor
9. sep 2009

Ja som si omylom dala markízu a už som tam ostala. Akurát neviem ako dlho to vydržím pozerať, lebo už revem ☹ . Je tam pár manželský a on má rakovinu pľúc s metastázami na mozgu 😔 A známa im priala výlet do Ríma 😵

sticker
autor
9. sep 2009

Julik aby si to potom Boris nerozmyslel s tou svadbou 😀 😀 😀

zuzla2
9. sep 2009

a ja ani nehousujem,ani nepanelakujem...ale som v nebi 😀 teda dokial nepride mm a neprepne mi na futbal 😠
ci pana...a teraz som dostala napad,ze co by som xcela od Vilka,aby mi splnil 🤐 😀