Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

lusinda2000
12. sep 2009

ahojte,tak nás aspoň posuniem ak nič iné🙂

ideme s as malou troška ešte pohrať,lebo sme neskoro vstávali,tak pôjde aj neskôr spinkať-ak pôjde vôbec🙂
boli sme u babky,pozreli sme malé kuriatka a sme doma,malú to dnes akosi von neťahá,neviem prečo,normálne sa ťahala dnu☹

polievku mám urobenú,urobila som narýchlo cenačku na dnes. druhé netuším čo,ale asi len nejakú cestovinu,alebo niečo od cesta.

tak idem pomaly sa pohrať nejak s ňou a uvidíme potom,či bude chcieť spinkať🙂

dadulik
12. sep 2009

tak som tu s vyplazenym jazykom, ale plnymi taskami jedla 😝 bola akcia v hydinarovi na kuracie prsia, tak mi mamina kupila 😅 a v ladnicke ma este caka melon 😀
malu dam spat o jednej, a pojdem si aj ja oddychnut, lebo od rana mi strasne huci v hlave aj usiach ☹

sticker
autor
12. sep 2009

No čaute 🙂 Ja čakám, že Jul sa pomaly zobudí a pôjdeme do parku. Baby chcú už gaštany zbierať, aj keď väčšina je zatiaľ na strome, no aspoň sa tam vybehajú.
Ja som trochu sklamaná, lebo som chcela pangasia a samozrejme nemali. Tak rýchlo vymýšľať náhradný plán 😒 Asi budú rezne z cecíkov, ale kúpila som aj cukiňu tak sa chystám na tie zeleninové fašírky 🙂

denisse
12. sep 2009

caute .. tak sme doma zo zoo 😀
bolo fajne, nakoniec super pocko, videli sme zase vsetky zvery, boli tam aj sutaze pre deti, ale nasa nela zvladla len prve stanoviste z 5, potom odpadla unavou a poslednu hodinu prespala v kociari 😀

ale bolo fajne, potom dam na FB fotky ...

denisse
12. sep 2009

baby, tak som prilozila karkulkinu hlavu k hotovemu telu a roman povedal, ze telo je bars velke .. tak z neho bude polovnik a idem dnes usit mensie na karkulku 😀

dadulik
12. sep 2009

deni 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
ja vyprazam bedlu jedlu od maminy, to zas bude cela kuchyna mastna, co to prska 😠 ale aspon jarkovi urobim radost, ked dojde z roboty, to on velmi rad 😅

denisse
12. sep 2009

ja som prave upiekla ovocny kolac, do ktoreho som zabudla dat prasok do peciva a asi ho cely hned po vychladnuti hodim do kosa ☹ 😠 ☹ 😠 😠

jarinosk
12. sep 2009

Ja som hodil do truby zemiaky, len tak na stvrtky,posypal korenim,cervenou paprikou a vegetou. Ku koncu,ked uz budu mat byt zemiaky hotove tam asi dam na kocecky nakrajany salam a necham este chvilku piect.
umyvacka doumyvala a Timeu som strcil do vane.

Lenka sa samozrejme zasa tulaci - aj s Radkou.
Ale uz pidu kazdu chvilku domov.

denisse
12. sep 2009

mnam, tak dala by som si aj bedlu aj jarinove zemiaky .. namiesto toho mojho kolaca ... jest sa da, ale je to skor taka hrubsia palacinka na plechu 😀

jarinosk
12. sep 2009

Timka okupkana.
Deni neboj on sa zje.
ja som raz dal do cesta namiesto 1/2dl mlieka 2dl mlieka, tak som vsetkych indegrencii popridaval a cesta bolo aj na tri kolace. 🙂 😉

jarinosk
12. sep 2009

v ladnicke bol aj biely Tofu,tak som na kocecky nakrajal k zemiakom aj ten.
Snad som nic stym nepokazil.

sticker
autor
12. sep 2009

Jarino, chudáčik. Žena sa mu fláka a on si musí takto sám, opustený večeru chystať 😀

jarinosk
12. sep 2009

Stick,
chudacik je len ten co uz nemoze.
a mne este stava 😀

A uz mam doma tu zienku moju..Teraz prisla.

lusinda2000
12. sep 2009

no pekne ste to tu popísali🙂
jarino🙂🙂🙂

sticker
autor
12. sep 2009

Ale tak ja na také veci ani len nepomyslím 😝 😀 😀 😀

jarinosk
12. sep 2009

Stick,
neklam.
A uz mi zasa ta moja zdrhla k susedom.

lusinda2000
12. sep 2009

teda jarino,máš to ty ale akčnú žienku doma🙂

pripájam sa k jarinovi-neklam janka,jo?

sticker
autor
12. sep 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Bože tá má ale život 😀 A nechala Ti doma obe deti, čo? 😀

lusinda2000
12. sep 2009

jani,v tichosti závidíme,čo?/ale nie-xixixi/

sticker
autor
12. sep 2009

Ale jááááááá? 😅 Luci čo si to o mne myslíte? 😠 😀

sticker
autor
12. sep 2009

Ja čakám, kedy Edo vylezie zo sprchy a napustím si vaňu, vezmem knižku a pohodááááááá. A potom šup do postele. Radšej ani nepozerám program, že čo ide v telke 😝 Lebo by som iste skončila pred tv. A chcem sa skúsiť vyspať, aby som aspoň raz ráno vstala s pocitom, že som sa vyspala 😀

lusinda2000
12. sep 2009

jani-len to najlepšie,nemusíš sa obávať🙂

a čože máš problém so spánkom?

sticker
autor
12. sep 2009

A inak ešte čo sme sa včera bavili o tej daniele, ktorá predáva botasky na mmb. Mne ju nevyhodilo preto, lebo som hľadala veľkosti 28-29 a ona má najväčšie vnútornú dĺžku 17. A to už nie je pre nás. Ale má super botasky na slniečka 🙂

denisse
12. sep 2009

jani 🙂 to ti prajem nech sa vyspis ... mne je luto sobotny vecer prespat, ja asi pojdem daco robit este ... roman kupe nel, pojdem ju ulozit a uvidim, do coho sa pustim ...

sticker
autor
12. sep 2009

Luci ja bývam dlhšie hore - buď pozerám telku, alebo som na nete, alebo oboje dokopy a potom ráno, keď Jul o šiestej pýta kakao som nepoužiteľná 😝 . Tak chcem skúsiť ísť spať okolo deviatej. Aj keď pozerám na hodinky ani to pomaly nestíham 😀

lusinda2000
12. sep 2009

aha,tak to máš pravdu,musíš byť fit na ráno,krásna nedeľa pred nami🙂

dadulik
12. sep 2009

teda jarino, ta lenca......neviem, ci jej mam zavidiet, alebo teba lutovat 😀 😀 😀 😀 😀 ale srandujem 😉
mate to super zladene, cele manzelstvo, ved som vam to aj v bojniciach povedala, ze vyzerate byt dokonale stastni 😀 😎
moje dieta este nespinka, ja cakam jara, a tiez by som najradsej vhupsla hned do postele, lebo dnes ma fakt ta hlava tak strasne bolela, ako davno nie ☹
deni, co sa kolaca tyka, aj najlepsiemu majstrovi sa nemusi podarit, ak nic ine, tak si ho spapas sama 😀 😅

dadulik
12. sep 2009

jezis deni, ty si nejaka akcna, v sobotu po osmej 😕 ze daco robit 😅 tak aspon do niecoho prijemneho sa pusti 😀 😎

denisse
12. sep 2009

dadu ... 😀 a to ja ani ziaden majster nie som, takze co sa divim 😉 nejak to jedle je, roman zatial nemal chut (alebo odvahu???) to ochutnat, vraj skusi rano 😀 😀 😀

sticker
autor
12. sep 2009

Dad oni sa vedia porozprávať, dohodnúť....to je podľa mňa to najväčšie plus 🙂 😉 A obaja sú veselej povahy. Napr. Aj Deni s Romanom sú veľmi pekní pár 😅 . Ale Roman je tichší..... To pri Jarinovi nehrozí 😀