Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

julca80
14. sep 2009

ahojte, tak sa konecne aj ja hlasim.
Takze rano hned ako sme s malou vstali sme isli vedla k nasim. Mama potom volala bratovej zene co robi v Roosweltovej nemocnici v BB. Ta im zistila len to, ze tam musel hned prist.
Samozrejme moj otec hrdina sa tam vidal sam autom, co sme neboli velmi nadseni, ale nedal si povedat. Nastastie dorazil v pohode. Uz mu urobili potrebne vysetrenia a lezi v nemocnici. 😖
Zistili mu natrhnutu slezinu a kopec krvi nahromadenej v spodnej casti brucha. ☹
Takze dostal vynadane od lekara, ze preco na dovolenke neisiel k dr. 😠 Lebo mal na male, a kludne mohol vykrvacat. Ohladne zlomeniny rebra sa nic nepotvrdilo, asi je len narazene.
Potom ako otec takto vydrzal skoro tyzden, zamietli aj operaciu, ktoru najprv planovali. Budu ho stale sledovat a uvidia ako dalej.
Proste des! ☹ 😠

julca80
14. sep 2009

dadusik, moc mi to je luto. 😔 Ale vobec neverim takymto prognozam od lekarov, ja verim v to, ze on sa pomalicky z toho dostane, teda aspon do takej moznosti, aby bol na tom lepsie ako teraz. ☹
Proste ma vas, rodinu, ktora ho bude podporovat. Hlavne, aby sa neopustil a nestratil chut bojovat. 😔 🤐

julca80
14. sep 2009

Vcera sme sa rozhodli, ze vymalujeme obyvku. Takze dnes cely den len natierame a cakame kym uschnu steny aby sme mohli naniest dalsiu vrstvu. Uz mame kryciu-bielu hotovu, zase len cakame na uschnutie 😝 😅 a teraz sa tesim ked zacneme natierat origos farbu. 😵 Vybrala som taku pastelovu (original nazov) zlto-zelenu farbu. 🙂

lenca13
14. sep 2009

Julik tak este ze sa tatinovi nestalo ozaj horsie uz je aspon pod kontrolou 😕

Ta farba moze byt pekne som zvedava na vysledok pridem potom omrknut 😉

sticker
autor
14. sep 2009

Teda Julik tvoj tatino je teda číslo 😠 😒 Krvácanie v bruchu...naozaj zázrak, že to všetko prežil - tú dovolenku aj dnešnú cestu. Ale snáď to už bude iba lepšie 🙂

denisse
14. sep 2009

juli, tak to je sila ... to ho muselo riadne boliet .. teda dovolenka za vsetky prachy, to fakt .. no hlavne, ze uz je pod kontrolou a snad to bude coskoro dobre ...

denisse
14. sep 2009

my sme doma z jasli, ja teda nechapem ... ina deti po par dnoch v jasliach ci v skolke su v pohode a nasa nela uz chodi rok a furt reve ... a pritom potom je v pohode ... ale ta cesta z domu a to odovzdavanie tam ... sa mi zda, ze sa to zhorsuje, teda ako je starsia, ze pouziva teatralnejsie vystupy typu "drzi sa ma okolo krku ako kliest" ... no ... aj tak jej to nepomoze 😉

a som sa dnes tak trosku vytocila v obchode .. sme boli v potravinach, stali pri pokladni kilometer frontu, nela sedela vo voziku ... a fakt to strasne dlho trvala, tak sa v tom voziku vselijak vrtela a obcas mi necakane kopla do nohy, ja som uplne neudrzala vozik a ten trosku tukol do pani pred nami ... asi trikrat ... na jednej strane chapem, ze ju to stvalo, na druhej strane videla a pocula, ze nele za kazdym dohovaram, aby nekopala, videla, ze to je male decko, co nema trpezlivost tam sediet pol hodiny, pri poslednom tukanci sa uz na mna otocila takym tym zabijackym pohladom, tak som sa jej samozrejme veeeelmi ospravedlnovala, za co som si vysluzila este horsi pohlad s poznamkou, ze to nej strkame "neustale" ... no ... isteze mala pravo sa nahnevat, ale troska pochopenia by jej iste neublizilo, hlavne, ked ju to urcite nebolelo, aj ked dozaista obtazovalo ... 😝 😝 😝

julca80
14. sep 2009

deni, tak to zboznujem taketo "mumie" 😠 😝

Leni, jasne, ze dojdete na omrknutie aj s Jankou 😉 Samo, ze aj ostatne babeny ste vitane!!! 😵

julca80
14. sep 2009

to nase malovanie dnes vidim tak do polnoci 🙄

sticker
autor
14. sep 2009

Bože Deni....normálne mi tu dvíhaš adrenalín 😠 😝 . Ťapa jedna, tá pani!!!!!!!!
Julik a nemali ste to tam pekne vymalované? 😕 a nábytok máte kde? A Domča je u babiny aby nezavadzala, či zvládate to aj s ňou?
Edo včera vymaloval kúpelňovú chodbu a hneď je to krajšie a ešte chce dvere a zárubne, ale to ani veverička netuší kedy 😝

julca80
14. sep 2009

stick, chcela som zmenit tu povodnu farbu na nieco sviezejsie a svetlejsie 😎
Domca aj zavadzai aj nie. Pendluje, raz je tu a raz vedla u mamy. 😀 Momentalne ju mama zobrala von, bo sa uz mala dost nudila a uz zacinala aj zavadzat. 😅

sticker
autor
14. sep 2009

Tvoja malá ide von a ja som práve uložila Julku 😅 😀 Idem do sprchy a potom ešte Jaju a môžem pozerať SS 😎

sticker
autor
14. sep 2009

Dohovie, kedy sa Zuzka pripojí 😕 Či spomínala, že ostanú dlhšie?

zuzla2
14. sep 2009

ahojte...
dnes sme len na obed dosli domov, tak nestihacky...takze ozvem sa neskor alebo az zajtra alebo az pozajtra 😀

len som chcela,ze:
julci este,ze to s tvojim otcom dobre dopadlo..ale inac by som mu to ja riadne natrela 😠 vsak to je nezodpovedne..mal ist tam kde boli hned za doktorom...
dadu...je mi luto...ale zas na prognozy od lekarov by som sa ja az tak nespoliehala...poznam zopar pripadov,ze vraveli,ze sa dozije len zopar mesiaco a dotycni to potiahli oveeeeeeeeela dlhsie, pripadne este aj ziju...
ja ako veriaca tvrdim len jedno...len ten hore vie kto ma kolko zivota na tomto svete... 😔

sticker
autor
14. sep 2009

Leni - ja som skúšala Julke tú šiltovku a jej bola malá 😕 ☹ Nerozumiem tomu... veď písalo 2-4 roky a nič ☹ A taká je pekná ☹
A práve som zistila, že nám zobrali novu a dali tam ten trápny kanál s telenovelami - doma 😠 😠 😠 😠 Strašne som nasra.á!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

dadulik
14. sep 2009

dakujem baby za podporu, ale brat uz musi dostavat kyslik, zlyhavaju mu pluca, hltacie ustrojenstvo...skratka clovek nemoze na lepsie ani pomysliet 😔
juli, ten tvoj otec by vyfasoval na zadok 😠 😠 😠 vdakabohu, ze to takto relativne dobre dopadlo 😅
idem kuk superstar 🙂

lusinda2000
14. sep 2009

čaute kočky, ja len tak som teraz došla,tak s aozývam. je mi ľúto dadu brata,ale pripájam sa k zuzkinmu názoru a musíte byť silný,najmä kvôli nemu,aby cítil vašu podporu.

juli-oco mal šťastie v nešťastí,dobre,že je už pod dohľadom.

deni-ozaj to mohla tá pani pochopiť,veď ste do nej naschváľ nestrkali...

jani,a čo máte,digi?sama od seba sa vám tá televízia doma zjavila???ja som ju hľadala,ale nič. mm mi povedal,že asi sama nám naskočí,teda automaticky.

sticker
autor
14. sep 2009

Ešte doobeda bola nova a teraz šup a je tam doma. Veď ja aj tak nemám kedy pozerať. Toto je pre mňa úplne zbytočný program!!! Edo normálne chce zrušiť káblovku!!!!

lusinda2000
14. sep 2009

tak som zvedavá,či aj nám nabehne sám ten kanál,mohol by,aspoň pre zaujímavosť...

dadu 😔 😔 😔

sticker
autor
14. sep 2009

Dad ako si to opísala a naozaj na rovinu opísala stav.....až mám slzy v očiach 😔

lenca13
14. sep 2009

Jani no to ako to prehodil sme aj mi nahnevany 😖

A ved Timke je ta ciapka este aj trochu velka 😉

sticker
autor
14. sep 2009

Leni ja tomu nerozumiem - tej šiltovke!!! Aj Edo jej ju skúšal dať na gebuľku a nič. ☹

lenca13
14. sep 2009

Dad nemozem tomu ani verit co pises 😔

Jani a Timke bola dobra aj ta mensia

lenca13
14. sep 2009

Jani mozno ma vacsi obvod hlavy po nasej Radke ked bola mensia malokto nosil ciapky jedina Timea ich dala na hlavu

sticker
autor
14. sep 2009

No ale nezdá sa..... keď budeme spolu vonku skúsim ju Jul a som naozaj zvedavá 😒

julca80
14. sep 2009

dadusik, kopec sil Tebe, rodinke a najma bratovi zelam 😔

Jani, ako som pisala, ze mala bola vonku s babkou, tak to isli okolo 6tej a vratili sa pred pol 8mej. 🙂

julca80
14. sep 2009

*8mou 😅

sticker
autor
14. sep 2009

Snáď Ti Domča rýchlejšie zaspí 😉 Keď ju babina takto vyšťavila..... Alebo zaspí skôr babina? 😅

zuzla2
14. sep 2009

tak este raz...pisem aspon pomedzi superstar...
takze tak ako sa mi nechcelo ist na tu svadbu,tak aj bolo celkom dobre 😵aj ked teda nezacinalo to bohvie ako...prisli sme v piatok k veceru k nasim..vyberame veci z auta a mm...ze super...jeho oblek ostal doma 😀tak sme im malu nechali na starost a my chtiac nechtiac nasadli do auta a isli sme domov...este sme zbehli do tesca a na poslednu xvilu kupili mu tam koselu a kravatu...
svadba dobra..aj som si zatancovala..aj ked som tvrdila,ze nebudem... 😎 ale uznali sme s mm,ze uz asi starneme,lebo uz nevladzeme 😝 mala zo zaciatku des...ako rozbili taniere (teda normalne sa rozbija jeden,ale im tam jedna este dohodila dalsie dve),tak sa mala zlakla a nie a nie ju utisit..ani tancovat nechcela..len tak pomimo do kuta..cely cas sa mm drzala okolo krku..mna tam mala cely cas na haku...ale potom si ju vzala babka a postupne ju priviedla k tancovaniu medzi ludi..no a potom kazde jedno kolo pretancovala..vydrzala do 11stej 😀 my sme sice povodne planovali,ze o takom case pojdeme prec,ale kedze zabava bola fajn,tak sme ju uspali v kociku...dali do miestnosti,kde boli kolace a alkohol a zabavali sme sa do pol 2ej 😀 nakoniec nas viezol svokor na nasom aute,lebo mm si vypil 😀 mali fajnu hrusku...mm napocital,ze vypil dakych 16poharikov..ja len asi 13 😀 😀 😀 😀 😀 ale teda vobec som sa necitila opita..len tak do naladicky...no super sa ta palenocka pila 😝 😵
horsie bolo nedelne prebudenie,ked mala o 7ej zavelila budicek...to som spala len dokopy len dake 4hodky..ale cuduj sa svete,vydrzala som az do vecera 😎 vcera vecer sme este isli k nasim a dnes pred obedom domov..teda este na mensie nakupy...malej sme kupili v Kik-u saty na buduci rok na leto...ved za euro by ix podla tam skoda nexat..a dojdeme domov a oni nam nedali z nich dole to proti ukradnutiu (nexapem,ze sme ani nexapali)...malej sme este kupili sandalky na buduci rok elefanteny..hadam jej budu dobre,ak nie, bude ix nosit po byte ako papucky...a uz sme jej xceli vziat aj cizmicky..ale este som pocula predavacku ako jednej vravi,ze jesenny a zimny tovar este len postupne dostavaju..tak kupime hadam na buduce...
a este som sa stihla ist dnes prihlasit do poistovne na dnp,tak hadam to neskor aj vyuzijem 😀

no a na zaver,ked sa nahodou niekto dopracuje az do konca...tak teraz budem take 2tyzdne trpnut,ci mala nedostane kiahne 😖 totizto nevesta ich dostala den pred ci v den svadby...takze tak...

julca80
14. sep 2009

ale hej, isla spat o osmej a zaspala v pohode 😀