Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

dadulik
28. sep 2009

zuzi, o investovani do auta mi ani nehovor 😒
my co sme kupili octavku, tak sme do nej napchali uz viac ako 30 tis od maja 😠 naposledy minuly tyzden zacala svietit jedna kontrolka, nastastie bolo treba vymenit suciastku "len" za 10€ 😅
a zase na starej skodovke nam zacinaju nejake suciastky odchadzat, a stale dokola 😠 😠 😠

dadulik
28. sep 2009

takze my namiesto kovaneho plotu pchame eurace do starych aut 🙄

zuzla2
28. sep 2009

no vsak to,ze auto mat je super..ale je to nenormalny zrac penazi...
jedine nase stastie je,ze nam svokor co to poopravuje ak treba...cize napr. olej menit do servisu nejdeme, ani brzdy..teraz v sobotu menili kvapalinu xladiacu ci co....lebo keby este aj za toto vsetko platit,tak pustim auto dole potokom a konec...
ale inac klop klop...i tak zatial donho nevrazame tolko co do predxadzajuceho..tam asi tak kazde 3m islo 6t 😠

lusinda2000
28. sep 2009

aj my sme minulý týždeň nechali v servise 120eur,lebo nám svietila jedna kontrolka a bol to alternátor,nedobíjal baterku. takže bolo to treba dať henď urobiť,nakoľko denno-denne sa na aute chodí.

dadu-teba som sa chcela už dávnejšie opýtať,vy ste stavali rodinný dom,alebo prerábali nejaký starší?nejako mi to ušlo. koľko máte izieb?teda ak sa smiem spýtať.ak je to tajné,hoď do IP.🙂

lusinda2000
28. sep 2009

čo ste sa ma všetky zľakli????

juli-kde sa nám túlačíš?malá ťa nepustí ani k pc? nezabudni na fotečky🙂

sticker
autor
28. sep 2009

Luci ja odbieham a čo to robím v byte 😝 A Jul by mohla už vstať, lebo ešte musí jesť kým pôjdeme do škôlky a k prababine. Prinajhoršom jej zabalím a tam ohrejem 😅 . Ale tak sa mi nechce, jaj. A večer kuchyňu, obyvku + niečo požehliť. Takže program k superstar už mám 🙂

lenca13
28. sep 2009

Tak ja som uz aj pozehlila 🙂
Radka ide poobede na vytvarnu a my asi zbehneme do mesta nech si mm kupi dajake topanky 😉

dadulik
28. sep 2009

lusi, stavali sme novy dom 😉 podkrovny, na prizemi mame obyvku, jedalen, kuchynu, pracovnu, kupelnu, kotolnu, a na podkrovi, spalnu, 2 detske, WC, druhu kupelnu 😝 roboty jak na kostole 🙄

lusinda2000
28. sep 2009

teda dadulík, to máte ozaj dosť miestností...my máme veľkú kocku dom teda mám toho až po krk,toľko izieb☹

dadulik
28. sep 2009

no my uz nejako prezivame koniec dna, pojdem o pol hodku ulozit malu a naladujem sa k SS 😀

lenca13
28. sep 2009

Baby su uz okupane 🙂 len ich treba ulozit
Topanky sme nakoniec vybrali sice pochodili sme vsetky obuvi ale co uz v jednej mali aj akciu len nemali jeho cislo 😖 ale uz mam vybrane aj pre baby len tie ceny

sticker
autor
29. sep 2009

Ej bisťu, kdeže ste? 🙂
Ja som večer nestihla, upratovala som a potom ešte skladala prádlo pri telke a dnes pokračujem. Vôbec neviem akú polievku spravím. Tak sa stavím v obchode a snáď ma dovtedy niečo napadne 😝
Inak Janka včera zase "perlila" 😝 . Kým večerali ja som utierala poličky v kuchyni a ona na mňa:"Maminka Ty si taká Popoluška" 😀 A Julka sa nato na mňa zadívala, hlavičku naklonila na bok a pýta sa aj ona "Maminka si Popoluška?" 😀
A keď som Jaju ukladala, tak som jej len tak povrchne spratávala veci a vravela som jej, že by si veru mohla aj sama upratať a ona zahlásila: "Ja asi nebudem mať nikdy deti." Spýtala som sa jej, že prečo. "Lebo sa bojím, že ma nebudú poslúchať!" 😅 😀
No a o polnoci budíček, Jaja pri mojej posteli, že jej tečie krv z nosa 🙄 . Asi sa zase o niečo buchla. A tak sme spali znovu spolu v spálni. Dnes príde Edo a ja budem zase Jaju prenášať. 😒

julca80
29. sep 2009

aaahojteee 😉
Vcera som bola skoro cely den prec a lietala po uradoch, nech vyuzijem este posledne dni "volna", kym som na tej "materskej dovolenke". 😀 😝
Vecer som si vas este precitala, pozrela SS a isla lahnut.
Teraz ked som bola zaviest malu do skolky, tak uz od rana mi Dominika piskotala, ze nechce ist do skolky a tam to aj vyvrcholilo. Plakala tak zalostne, ako nechcela tam ostat. ☹ Tak som ju tak nasilu dala pani ucitelke a utekala prec. Ej veru, nebolo mi vsetko jedno, normalne som slzy musela potlacat. 😒
Ale dufam, ze ju to rychlo prejde a bude v poho.
Aj my hovorila p. ucitelka, ze toto obdobie este pride a budu place. No a mame to tu. 🤐

julca80
29. sep 2009

Jani, som sa dobre zasmiala na malej Jaje. 😀 Zlata je! 😵

lenca13
29. sep 2009

Dobre ranko 🙂 my sme dnes skoro zaspali
Julik snad to Domcu prejdu tie place presne tak kazde dieta je ine napr.Radka neplakala v skolke vobec 😉 ved uvidime co nas caka pri Timke
Ja som si zmyla hlavu a pojdeme do Lidla na plienky 😉

sticker
autor
29. sep 2009

Jaj Julik, tak vás to neobišlo ☹ Ale možno ju to rýchlo prejde. Len vydržať 😵

dadulik
29. sep 2009

ahojte, juli, to mi je luto, chuda dominika, no co uz, musite preckat, jasne, ze to pride na kazde dieta 😉
jani, som sa nasmiala na tych tvojich deturencoch 😀
u nas sa upratuju "kumbale" akoze pod schodami, kotolna....zavelil mm 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

sticker
autor
29. sep 2009

Dad tak nech upratuje tm 😅 😀
Ja som už doupratovala, aj keď ešte hracia izba...ale tak to nejako zakumuflujem 😝 . Ideme ešte kvietok pozrieť, lebo ráno mali zatvorené a potom rýchly obed.
Maminka šla zase behať po doktoroch 🙄 . A jednu hodnotu v krvi mala zlú, no nechcela jej to MUDr. do telefónu povedať. Tak som nervózna, že čo to bude. Na jednej strane som rada, že konečne aspoň niečo našli. Pretože všetky výsledky mala dobré. Tak potom z čoho opúcha a nevládze chodiť, do ruky nič nechytí... Veľmi som zvedavá.
Ozaj Dad a brat ako? Pomohlo to? Pôjdete tam ešte raz?

dadulik
29. sep 2009

jani, zatial nepozorujeme s bratom ani so mnou ziadne vysledky, co sa toho liecitela tyka 😖 ale vravel, ze nemame byt netrpezlivi, a pockat 14 dni, tak uvidime....i ked moc tomu uz neverim 😔

lenca13
29. sep 2009

Ahojte tak stihli sme byt aj v parku dnes tam bolo dost deti 😉
Timeu som ulozila spat a ja pojdem trochu pospratovat a zehlit 😖

jaduska
29. sep 2009

Ahojte ženy zdravíííííííííííííííííííím.....nemám čas sem ani nakuknúť, ale intenzívne na vás myslím.....

Julči tak predsa len si dala Domču do škôlky? Ja som bola včera aj dnes na praxi, ešte musím zbehnúť do družiny na prax. Teraz máme školu každý víkend, lebo máme o 6 predmetov viac, zatiaľ som ako tak v pohode, chodí tam so mnou mamka, sem-tam odbehnem z prednášky nakojiť, ale väčšinou nám to vychádza na prestávky, takže sa dá. Olívia je to najúžasnejšie bábo na svete, chúďatko si užije cestovania, ale už nie dlho. Vo štvrtok mi ségra privezie auto, kúpili sme Felíciu combi (vďakabohu za pôrodné), tak budem chodiť do školy na aute....Bude to predsa len pohodlnejšie. Len pevne dúfam, že nebude veľmi tuhá zima a veľa snehu, lebo sa bude zle jazdiť.

Julka - mne pri Sandre pomohlo, keď som ju ráno nevodila do škôlky ja, vtedy neplakala. Ale tebe ju asi nemá kto vziať.... 😒 Ale neboj, o týždeň-dva to prejde. Len sa s ňou netreba ráno dlho zdržiavať v šatni a lúčiť sa.... ja osobne ľutujem, že som Barborku do škôlky nedala, jej by to prospelo byť v kolektíve....no čo, asi až o rok....

Tak sa mi držkajte, užívajte si ešte babie leto a hádam sa tu zase čoskoro zastavím.....

lenca13
29. sep 2009

Jadus tak gratulejem k auticku 🙂 a nech vam dobre sluzi

dadulik
29. sep 2009

ahoj dani 😎
gratulujem k auticku, to budes mat fakt jednoduchsi zivot s nim 😉

sticker
autor
29. sep 2009

Dani super 😵 😵 😵 . Konečne si užiješ aj Ty "luxus" cestovania 🙂 Si naozaj šikulka, no naozaj 😵
My sme prišli z atletiky. Pred tým sme ešte boli s Jajou a s tou spolužiačkou na pizzu v meste, tak sme stíhali ltt, ale aj tak sme prišli o 10 min. skôr.
Baby sú už umyté, Jaja aj najedená, len Jul štrajkuje...ako vždy keď je pri nej tatinko 😀

julca80
29. sep 2009

ahojte 🙂
Mala uz spi, budem ju davat spat uz o pol 8mej, aby bola dobre vyspana. Rano mam budik na 6.45, nech sa stihneme vychystat do pol osmej.
Teraz uz velmi nestiham chodit na Kona, len co si vas precitam ako sa mate a vo volnom case si musim nastudovat, resp. citat potrebne veci do prace. 😝 😒 Je toho tak vela, ze to ani nestihnem docitat do stvrtka. ☹
Dnes som kupila malej velmi pekne pyzamko do skolky, len ta cena ma dost zarazila, ze 15Eur. 😠
Este budem musiet dokupit aspon 2 teplacky navyse a nejake tricka s dlhym rukavom.

dadulik
29. sep 2009

ahoj juli, to ta chapem, ze mas toho teraz vela ☹
a pocuj, ja som dnes malej cez mmb objednala aj pyzamko aj teplaciky Hello kitty od jednej baby za uplne super ceny, hodim ti ip 😉

sticker
autor
29. sep 2009

Dad keď budeš hádzať, hoď prosím aj mne 🙂 Vďaka 🙂

sticker
autor
29. sep 2009

Ja som si konečne dala kúpeľ, ááááááááách 😎 . Prečítala kúsok knižky, ale sa mi oči zatvárajú. Idem si ešte na chvíľu pred telku ľahnúť k Edovi a potom spať.
Zajtra ideme na logopédiu tak nemusím aspoň ráno hnať do škôlky. Len keby to deti pochopili a nevstávali v klasický čas 😝
Julik moc držím palce a normálne mám aj za teba brušnú nervozitu. Vo štvrtok sa ti bude až štikútať, čo tu budeme na teba myslieť 😉
A Domče je už lepšie?

julca80
29. sep 2009

dadus, dik za IP. 😉
No skoda,ze som si to tam nevsimla skor. ☹ Uz len kvoli tomu pyzamku, no co uz, s tym sme vybavene. Ale silno rozmyslam nad teplacikmi a teplak. supravou. 🙂

julca80
29. sep 2009

Jani, Domca prestala plakat hned po chvilke ako som rano odisla a potom ked som pre nu prisla, tak bola uplne v poho ako inokedy. 😎