Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

dadulik
1. okt 2009

nasa ako kedy, polievku obycajne papa sama, ja len robim dozor 😀 a druhe do nej doslova musim tlacit, kedze laura nie je ziaden papkac 😒 ale tvarohac na ranajky zvladne sama 😉 dnes ju musim pochvalit, krasne cely den papala vsetko, co som jej dala pod nosik 😀

sticker
autor
1. okt 2009

Tak to pyžamko z Lidl je perfektné 😵 Ale som sa rozhodla, že jej nechám iba nohavice, pretože ten vrch je veľmi pekné tričko 😅 😀 . Ponožky sú tiež úžasné 🙂 😀 No mohli by ešte doložiť tovar do pondelka 😝

denisse
1. okt 2009

caute .. tak nasi odisli 😔 ale velmiu fajne bolo, aj pocasie nam prialo, ani nikomu zle nebolo, mamu ani zvycajna bolest kolien netrapila, tak sme boli aj na vyletoch, aj v divadle, aj si nelu uzili a ona ich ...
mali z nej neskutocnu srandu, kazde rano im pridelovala lieky, co beru ..po jednej tabletke a zakazdym nariadila "napi sa cajiku" ... a obcas ked s nou boli sami, tak pytala maminku, vtedy jej aj moj otec povedal, ze aj on chce maminku a ona mu na to, ze "Jozo, ty mas svoju babu" 😀 😀 😀 isli sa z nej popukat ...

ja som dnes v lidli kupila (platil dedo 😅 ) pyzamko, trika s dlhym, spodne pradlo aj to zimne ... vsetko aj pre ninku, ale vzala som 98-104 a doma sa mi zdalo, ze je to velke, tak som sla este raz a vzala este aj 86-92 a prikupila este puncosky aj ponozky ... a myslim, ze aj zajtra tam este daco bude, sice uz nemusia mat vsetky velkosti, ale sa mi zda, ze tu o to nie je taka bitka ako vy pisete ... my mame lidl doslova pod oknami, takze tam chodime casto ... pre mna je lidl obchod, z ktoreho kupujeme urcite oblubene potraviny, ktore nikde inde nemaju plus bezny denny nakup typu pecivo, maslo, sunku, syr ... ale ked mam nejaky vacsi zoznam na varenie, tak urcite idem inam, lebo v lidli polovicku veci nemaju 😅

denisse
1. okt 2009

a to pyzamo som nele kupila aj chlapcenske, jej k tym ociam modra pristane 😀

dadulik
1. okt 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 deni, vy ste taka svetova rodinka 😀 na cele s malou generalkou nelkou 😅 😀
prave odisla svokra, mala jej poukazovala veci z lidla, ona sa rada chvali s novymi vecami 😅 (ktovie po kom to to dieta ma 😕 😨 ) a svokra hned, ze zajtra jej to preplati 😀 no mohla som aj viac toho kupit 😝
ja mam z lidla tiez zopar oblubenych potravin, ale my vacsinou do kauflandu chodime, nez otvorili kaufland v senici, tak sme do tesca chodili 🙂 cize lidl fakt len obcas, a teda hlavne ked su taketo super akcie 😎

dadulik
1. okt 2009

a to cislovanie veciciek v lidli je omnoho vacsie ako inde, cize super, je to aspon dlhsie nositelne, mam istotu, ze ked kupim 98 tak to bude nosit min. dve sezony 😎

denisse
1. okt 2009

dadu, ale nele su 98 pyzamoive nohavice strasne dlheee ... aj ked je to cista bavlna, tak sa to asi pranim este trosku zrazi ...

sticker
autor
1. okt 2009

No ja som to spodné prádlo kúpila 98/110, lebo to tielko sa mi videlo krátke a pyžamko som kúpila tuším normálne 92 a je je super. Ale tak Jul je trochu dlhá 😅
Deni Nelinka je naozaj 100bodová 😵 😵 😵
Ale to sú asi všetky slniečka. Ja sa niekedy nestačím tiež čudovať, ako si vie Jul pospájať veci 🙂

julca80
1. okt 2009

ahojte 😉 Tak sa vam konecne hlasim po dnesnom dni a som aj fajne zmorena. 😝 😅 Rano som malu musela budit, chudiatko moje. Preto uz dnes isla spinusat pred pol 8mou, dokonca sa sama pytala.
Dnes som aj absolvovala skolenie bezpecnosti 😝 😀 v TN a zajtra rano musi zase frcat pre potvrdenie k vseobec. lekarke a este aj k ocnemu. Nechapem naco im je aj toto potvrdennie od ocnej. 😖
A odtial hned rychlo utekat do prace.

deni, presne ako pises, teraz rozmyslam ako je malej v skolke cely den, ci je spokojna atd. a nedajboze aby ochorela. Uz ochoreli aj Domcine p. ucitelky, takze sa striedali a cakam, ze teraz postupne budu chorlaviet aj deticky. 😨 No som zvedava, snad to nas obide, klop klop klop. 😕

sticker
autor
1. okt 2009

Teda Julik.....tak už si vhupla do "normálneho života" - ubehaného... mám až zvieranie v žalúdku z toho 😝
Ale zvládli ste 🙂 Obe s Domčou ste šikulky 😉

jaduska
1. okt 2009

ahojte ženy.....pozerám, že aj vy ste dnes boli v Lidli....ja tiež, chcela som tie punčošky, čo mali mať po nejaké 2 eurá, ale mali samé chlapčenské farby, takže nič som nekúpila....
dnes som absolvovala prvú jazdu autom, no bolo to zaujímavé sadnúť po toľkých rokoch za volant...ale došli sme živé a zdravé, auto neťuknuté.... 😀 😀 😀 😀 akurát som trošku šaškovala v Prešove po parkoviskách 😝

julči - dedukujem, že si asi nastúpila do práce....nechce sa mi čítať dozadu, teda aj by sa mi chcelo, ale nestíham, nepísneš mi do IP kde to vlastne pracuješ a čo budeš robiť??? 😵 😵 😵 😵 😵 nech nestrácam celkom prehľad čo máte nové 😎

julca80
1. okt 2009

babenky, pojdem si uz lahnut, bo mam akusi tazku hlavu. 😒 Dobruuu.

denisse
1. okt 2009

este som vam chcela napisat jednu srandu .. ked sme boli s mamou v divadle, tak nelu daval spat roman ... ked sme my prisli domov, tak nela tak trosku kvikala, asi ju nieco zobudilo, tak som isla k nej, pohladkala som ju po hlave a hovorim jej "spinkaj, mamka je uz tu", naco mi ona v polospanku hovori "uz sa naklonili" a ja nechapavo "coze?" a ona mi vysvetluje "to divadlo, ti herci sa uz naklonili" a ja som pochopila, ze sa jej to trosku poplietlo, ze jej roman pred spanim rozpraval, ze som v divadle a ze pridem, az ked to skonci a herci sa poklonia 😀 😀 😀 😀

denisse
1. okt 2009

tak dobru noc, my zajtra ideme na cele doobedie do Klubu Pohadka, tak sa ozvem okolo obeda ... 😅

dadulik
2. okt 2009

😀 😀 😀 teda deni, nelinka mi vie vzdy vykuzlit siroky usmev 😀 😀 😀
dobre ranko inak, jaro isiel dnes skoro po 3 tyzdnoch do roboty, uz mi aj odlahlo, lebo bol doma neznesitelny 🙄
tak bacujeme s malou same, ale doobeda cakam susedu, pride s chalanmi, tak sa decka pohraju, nevarim dnes, mame od vcera kapra a pangasa vyprazaneho 🙂
juli, ze potvrdenie od ocneho 😕 kokso, to co uz chcu 😒
dani, ono soferovanie sa neda zabudnut, ze 😀

sticker
autor
2. okt 2009

Ahojte. Tak sme už doma od zubára 🙂 A peňaženka nebola ani odľahčená 🙂 . Ale tak iba jej tú vložku dal preč a nechal dieru. Mám jej to čistiť striekačkou hlavne na noc. A čakať kým vypadnú mliečne 😝
Deni viem si predstaviť ospalú Nelinku ako Ti to rozpráva 😀 😀
Ja by som mala ísť variť, bo nič nemáme, len sa musím zohriať pri káve. Strašná zima mi bola. LEbo sme ešte čakali kedy vzlietne vrtulník prvej pomoci. 😝

lenca13
2. okt 2009

Ahojte tak ja som bola s mamou v meste Timke som kupila zimne topanky 😉 robila som spenatovu polievku len neviem co druhe 😕

sticker
autor
2. okt 2009

Leni a ktoré si nakoniec vybrala?

sticker
autor
2. okt 2009

Ja som tiež dovarila a druhé som chcela dukátové, ale Jaja jedla u našich špenát teraz, tak to spravím tak neskôr, keď aj Edo bude doma. A keď Jul vstane musíme ísť k prababine, takže program na poobedie už máme.

lenca13
2. okt 2009

Jani zobrala som tie hnede s ruzovimy bodkami su aj na zips a na snurovanie sice 25€ ale ved babicka slubila ze volaco prispeje a nakoniec som zobrala 25

sticker
autor
2. okt 2009

To až 25? 😕

dadulik
2. okt 2009

no tornado - maly sused odisiel 😝 jak po vybuchu 😀 idem rychlo zmyt podlahy, len cakam, co mala zaspi 😕
jani, ja som malej pred casom kupila jesenne topanky v deichmanne tiez 25 😉 ved teraz jej 24 je ltt 😨

denisse
2. okt 2009

ahojte, tak my sme doma, po polievke a nel uz spi 😅
ja vyvaram cestoviny, omacku mam odvcera ...
v klube bolo fajne, je to v dome deti a mladeze, mame tam vyhradenu hernicku od 9.00 do 12.00 s tym, ze od 10.00 do 11.00 je spolocny program (najprv cvicenie, riekanky a potom vytvarka - dnes sme malovali hrusky), inak je volna hra ... cestou domov sme sa este cez plot pozerali na tavy a zebry, je tu cirkus 😅 uvazujeme, ci ist na predstavenie alebo nie ... predsa len 200 Kc dospely, 120 dieta ... tak neviem .. este budu asi tri tyzdne tak si rozmyslime ...

nela sa uz tri noci budi na curanie a pyta sa na nocnik, aj ked ma plienku ... ked to bude takto pekne pokracovat, tak plienku nedame ... 😅 uvidime ...

denisse
2. okt 2009

nela nosi 23, zimne kupime asi 24 ...

denisse
2. okt 2009

hej a v tom ddm bola dnes burza detskych veci, tak som nele kupila podsite mencestraky a sama si vybrala jednu babiku (hned mi oznamila, ze sa bude volat ondrasek) a knizku ... 😉

zuzla2
2. okt 2009

ahojte..
tak my sme este aj v topankach najmensi 😀 snehule sme jej kupili sice 23, ale nosime 22 😀

denisse
2. okt 2009
sticker
autor
2. okt 2009

Zuzi veď aj my nosíme 22 😕 A skúšala som jej zimné čižmy 24 a boli jej veľké. Tak neviem akú veľkosť kúpim na zimu.

lenca13
2. okt 2009

My teraz nosime 23 ale su jej len tak radsej vacsie ako by nam mali ostat v polke zimy male 😖
Timea nechcela ist spat kedze tu mam este mamu tak si s nou isla lahnut 😉
Deni tie saty su pekne

sticker
autor
2. okt 2009

Leni a zaspia Ti obe 😀 😀 Ja keby si teraz ľahnem v momente spím 😅 . Ráno keby budík nezvoní, tak ani nevstaneme. A to Jaja zase spala s nami v spálni 🙄