Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

zuzla2
2. okt 2009

ja dufam,ze jej teda vydrzia..a ked nie...vsak v januari zacinaju vypredaje,tak hadam nejake by sme dokupili 😀

denisse
2. okt 2009

my zimne este tiez nemame, ani neviem ake by som chcela ... ci topanky vyssie zateplene snurovacie, ci skor cizmicky, ci snehule 😕 😕 😕
pohravam sa s myslienkou navstevy domova v PO niekedy v novembri, tak mozno skocime do BJ ...

lenca13
2. okt 2009

Tak Timea uz spi a babicka lusti krizovky 🙂

zuzla2
2. okt 2009

deni no u nas to bolo tak isto...a preto sme sa rozhodli pre snehule a este jej dokupime cizmicky,aby ich mala k sukni...ale pacili sa nam aj take vyssie zateplene....len asi takemu dietatu je zbytocne kupovat 3je topanky 😕 🤐

sticker
autor
2. okt 2009

Minulú zimu nosila Julka iba snehule. Zväčša bola síce v kočári a tam som jej dala také zateplené topky. Ale ja jej chcem kúpiť jedny čižmy, aby nepremokali a hotovo. Prinajhoršom jej noha dorasite do tých čo mám doma 😀

sticker
autor
2. okt 2009

Malo byť dorastie 😝 . Takže bude mať jedny zimné + tie 24 😅

zuzla2
2. okt 2009

my sme mali tiez minulu zimu iba cizmicky...pretoze sme jej xceli kupit snehule a sme sa dost neskoro spamatali...ked sme dosli uz do Deichmannu,tak uz ziadne nemali 😒 ale zas ani ta zima nebola bohvie aka 😒

denisse
2. okt 2009

ja potrebujem nieco, co sa lahko a rychlo zapina a v com jej bude OK vonku, hlavne v jasliach, kde sa tety nemaju cas piplat so snurovanim a ani urcite nekontroluju, ci detom z toho nevyskocila nozka a tak ... 😀

lenca13
2. okt 2009

Deni ved ja som kupila ze vpredu je snurovanie a na boku zips 😉

sticker
autor
2. okt 2009

Zuzi veď to. Koľko bude sneh? Max. to vychádza tak týždeň dokopy.... Ja uvidím po výplate. Nabehneme po obchodoch a snáď niečo vyberieme. Viem aké a za koľko majú tu v meste tak podľa toho sa budem riadiť.

denisse
2. okt 2009

leni, take sme mali minuly rok a bolo to fajne ...

denisse
2. okt 2009

tak nel je hore, ja este pijem kavu, tak som ju ukecala na odpocinok na gauci s Bambulkou 😀 som zvedava jak dlho vydrzi ...

jaduska
2. okt 2009

daduš - šoférovanie sa zabudnúť nedá, len si musím zvyknúť na jemnejšie ovládanie - predtým som jazdila na Š105, tam trebalo silu ku všetkému, toto je jemnejšie....ale snáď mi žiadna páka v rukách neostane 😝 😝 😝 😝

a topánky na zimu ešte nemáme, ale tiež minimálne 24-ky bude treba, keďže Boba je malá chudá s veľkými nôžkami 😵 😵 😵 😵 😵 😵

sticker
autor
2. okt 2009

Dani myslím na Teba 😅 Ani nejdem sľubovať kedy, ale už musím budúci týždeň 😝 😔

dadulik
2. okt 2009

dani 😀 tak ja jazdim stale este na S105 a pritom aj na octavke 😀 takze viem, o com hovoris 😝 ale da sa to zvladat, je to sila zvyku 😉
moje dieta spi uz viac ako hodinu a pol 😕 😕 no toto....asi je unavena z toho maleho suseda 😀
tu je nadherne zamracene, chcela som ist k nasim, tak asi len autom 😒
joooj, a je uz hore slecinka 😨

denisse
2. okt 2009

dani a vy mate nove auto? mi asi tato sprava unikla, kedze som vas posledne dni zanadbavala 😕

lusinda2000
2. okt 2009

ahooojte🙂

tak aj u nás pekne zamračené,sem-tam s asíce slniečko ukáže,ale je chladno,brrrr☹

my sme dnes boli na nákup mrazených kurčiat v jednote,nakoľko sú v akcii,takže sme išli s babkou a dedkom na aute,ja som zobrala tri kurčatá,babka šesť,lebo oni jedia už len kuracinku🙂 takže vo vozíku sme mali 9ks kurčiat a nechali sme im ešte tri v mrazáku🙂 ešte že sme to stihli🙂

dnes som nevarila nič,včera som robila zeleninovú polievku,ktorá ešte zostala i na dnes a asi si urobíme k večeri len kupované jaterničky🙂
zajtra asi postavím už kurací vývar aj na nedeľu a druhé netušíííím☹

čo sa týka šoférovania-asi sa ozaj nedá zabudnúť,čo ma veľmi prekvapilo,nakoľko mám 5rokov vodičák,ale nejazdila som,tak som myslela,že už ani neviem čo to je. no prekvapilo ma,keď som sadla do auta a išlo to samé odo mňa,nejak som to nevnímala,že čo robím.až keď som neskôr začala vnímať,tak som sa radšej spýtala,či je brzda uprostred🙂 🙂 🙂
teraz síce tiež nejak nejazdím,iba veľmi málo,čo je na škodu a uvedomujem si to.
rozdiel medzi škodovicou a lepším autom teda je riadny. ja som bola spočiatku naučená na škodovku,ktorá poriadne nebrzdila,musela som dobrzďovať ručnou🙂 ale išlo to. občas som mala strach,ale rýchlosti mi tam išli dobre radiť,lebo som sa nebála,že to pokazím na starom aute🙂
na našom sa lepšie jazdí,to je jasné,je novšie,lepšie,krehkejšie🙂 takže to ide akoby samé🙂

čo sa týka zimných čižmičiek pre malú,tak ešte nemám kúpené,ešte som nechodila ani pozerať niekam po obchodoch,zrejme až na výplatu teraz. minulý rok sme mali veľmi dobré čižmičky,ktoré vôbec nepremokali. bola som s nimi maximálne spokojná🙂 kupovali sme ich v jednom detskom obchodíku v piešťanoch a doteraz tam chodíme kupovať obuv,lebo som s nimi spokojná.čo s atýka veľkosti nožičky,tak samozrejme že číslovanie je všeliaké,ale teraz má 23-24,takže neviem neviem,či tiež nebudeme kupovať 25.

kočky,ešte nedávate slniečkam pančušky,alebo áno?
ja jej nedávam ešte,hoci je ráno chladno,ale hneď ráno nechodíme von,len do obchodu a dávam jej oteplené nohavice.

julik-to som zvedavá na tie vaše fotečky,ktoré si ešte nemala čas hodiť,teraz je to ťažšie,keď chodíš do práce,málo času na všetko,a hrozne rýchlo to ubieha.ale dominike sa určite v škôlke páči,je tam medzi detičkami,hrajú sa,je to také iné,ako keď je celý deň doma s tebou,však? nás to všetky čaká o rok,takže ty v tom budeš perfektne zabehnutá a my budeme "začiatočníčky"🙂 samozrejme okrem denisky🙂 to sú tiež veľké šikulky🙂

lusinda2000
2. okt 2009

ospravedlňujem sa za dlhší príspevok,neuvedomila som si to🙂

lenca13
2. okt 2009

Jarino isiel s Timkou von a Radka s kamoskami 😉
Ja som upratala aspon skrinu v spalni a potriedila letne veci
Lusi ani ja nedavam este pancuchy tiez chodime von az okolo pol desiatej a kde chodis na topanky v PN do Kocky?

sticker
autor
2. okt 2009

Luci hoď prosím do IP ten obchod v PN, ak to nie je tajomstvo 😅 😝
A ja papučky dávam, ale nejaký super úspech s nimi nemám 😀 Aj preto som kúpila tie hrubšie ponožky v Lidl a som trochu kľudnejšia. Ale ešte skúsim šlapky. Len chcem prišiť vzadu gumičku, lebo Jaja ich mala obuté asi 2krát a gumička sa z jednej strany odtrhla 😅 😠

lenca13
2. okt 2009

Mama dnes kupila Timke zateplene crossky aby mala u nich vo vnutri v com chodit 😀 😀 😀

sticker
autor
2. okt 2009

No deti mi spia už pol hodinu, úrodu som sklidila 😝 , idem do sprchy 😀 Veď sa človek napotí na takom veľkom pozemku 😝 . A dnes večer mám chuť len tak sa vyvaliť. Edko musí ísť na desiatu tak na dve hodiny do roboty, tak je reálne že nebudem nič robiť 🙂 Veď aj také dni treba 😀

dadulik
2. okt 2009

caute, moje dieta este zaspava, a poviem vam, teda vonku je riadna kosa 😖 boli sme u nasich, u svokri a nakoniec este na ulici s deckami do pol siedmej, samozrejme mala bez pancusiek, no zajtra jej ich isto tam, ked pojdeme von 😨 lebo ja sama som sa drkotala od zimy 🙄
jasne, ze ked bude slnko doobeda a tesne poobede nie, ale takto na vecer isto 😉
ja zajtra varim kuraciu pecen s cibulkou a fazulou a ryzu k tomu 🙂

zuzla2
2. okt 2009

ahojte...
tak my sme boli na mensom nakupe, nech mame zajtra pokoj..ja si budem moct v klude varit a piect a mm opravovat auto 😎
cestou sme skocili aj do Lidl,lebo mi trebalo nejake veci co maju iba tam...tak som vzala malej este tielko s nohavickami..mali aj pyzama...s dlhym aj kratkym rukavom...len s dlhym mali len do velkosti 86/92 a to by nam bolo nateraz..a to nepotrebujeme lebo mame...ale vsak urcite este niekedy budu mat...puncosky veskere zadne..ale tie tu nie su nikdy..a mali aj tie ponozky..my take mame,ale zo c&a...
ja sa doma snazim stale upozrnovat malu,aby nosila papucky,lebo predsa len teraz je uz dost xladnejsie..ale ta ix stale vyzuva..ako ked je na koberci,tak mi nevadi...ale na podlahe hej 😠 som uz teraz zas o nieco opatrnejsie po tom zapale 😔 ale minule sme sa doma bavili,ze jej asi kupime tie ponozko-papucky..to bude uplne najidealnejsie riesenie...
pancusky von este nedavam...len jej davam podkolienky 😎 ale to tiez ideme von az okolo 10tej...

julca80
2. okt 2009

caute zenusky 😉
Konecne piatok. 😀 Dnes som mala den taky v norme, zatial nepracujem naplno a od 12. do 14. oktobra idem do BB na skolenie. Prvy krat budem bez malej na 2 noci, uz teraz mam z toho mindraky. 😝 😅
Idem si vas precitat co ste porabali vy. 🙂

sticker
autor
2. okt 2009

Teda Julik.....už ďalej nemohli dať školenie? 😲 😝 To Ti moc držím palce. Ja by som to neskutočne ťažko niesla ak by som to vôbec zvládla 😒 😔

julca80
2. okt 2009

bavili ste sa tu o topanocka a cizmickach, hmmm, veru tento vikend musime nabehnut do obchodov kupit malej min. jesenne boty, lebo uz je teda riadna kosa. Zatial nosi tenisky, ale musi mat este aj tie botky. Sice ma jedny take s gumovou spicou platenne, ale to je malo. 😒

julca80
2. okt 2009

Ved to, keby to aspon tak daleko nebolo. 😖 No co uz, snad to prezime.

sticker
autor
2. okt 2009

Ale veď jasné, že to prežijete 🙂 A Domče budeš potom taká vzácna keď prídeš 🙂 😉
Stále si nemôžem zvyknúť, že už ďalšia "slniečkova mamička" chodí do roboty ☹ Len mi to pripomína aké sú už tie naše babuľky veľké a že aj mňa čaká zháňanie práce 🙄

lenca13
2. okt 2009

Julik neboj zvladnes to 😉
Zuzi dnes som zrovna pozerala v galanterke tie ponozko-papucky a boli velmi pene a este sa mi zdala aj prijatelna cena okolo 4.50€
Timea tiez isla konecne spat s tatinom sa hrali na havkov 😀