Informácia o ochrane osobných údajov a používaní cookies.

Prečítaj

Júnové slniečka 2007 III

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami x-)
jaduska
4. okt 2009
Prihlásila som Sandru do súťaže s Kinder čokoládou, keď nám schvália fotku, tak od zajtra by sa za ňu malo dať hlasovať x-) 😎
denisse
4. okt 2009
dani, daj potom vediet, kde mame hlasovat 😉
stickerautor
4. okt 2009
Dani aj ja mám už nachystané kódy len sa nejako nemám k tomu to poslať :-p Že načo aj tak ju nevyberú 😃
denisse
4. okt 2009
ja pijem kavu, nela kuka krtka a pojdeme varit ... polievku mame, tak sa neponahlam, na druhe urobim kralika s cuketou, nasla som na mmb, som zvedava ake to bude ...
denisse
4. okt 2009
jani, jul si pospi asi v aute cestou tam, ze?
jaduska
4. okt 2009
jani - ale dá sa vyhrať aj foťák 😃 😃 😃 😃 😃 😃
lenca13
4. okt 2009
Ahojte 😉 Jani no urcite by som baby teplejsie obliekla ved viem aka zima tam bola ked sme tam boli v lete a nie este teraz a nejde dajako neskoro =-)
lenca13
4. okt 2009
Inak dnes sa mi dari pri vareni robim kuracie stehna na kyslej kapuste a ta kapusta neskutocne smrdela tak sme ju radsej vyhodili a Jarino bol kupit druhu

Isiel s babami do kostola tak ja aspon v klude dovarim obed 😉
denisse
4. okt 2009
mne sa dusi ten kralik, som fakt zvedava .. vino som nedala 😉

http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=22504

a dame si k tomu hranolky, cestoviny sa mi nejak nehodia ...
lenca13
4. okt 2009
Deni vyzera to dobre a asi ozaj skor tie hranolky 😉
denisse
4. okt 2009
my mame od svokrovcov furt kralika a uz nas nebavi peceny a svieckova ... tak musim skusat aj ine varianty, bo svokor hovoril, ze ma este dalsiiich 😃
lenca13
4. okt 2009
Deni tak mi posli 😃 😃 😃 nasi ich moc nemaju akosi sa tatovi prestalo s nimi darit :-S
denisse
4. okt 2009
poslem v balicku 🙂
dadulik
4. okt 2009
ahojte, my sme boli doobeda v kostole, teraz rychlo vyprazam cevabcici, mala este nespi, zato jaro spi po nocnej uz od rana 😃
dani, nam dali k prepisu tlacivo priamo v bazare, kde sme auto kupovali, ale urcite sa to da stihnut aj na nete, tutovo, len to treba vyhladat :-| skus zadat do google tlacivo k prepisu auta... :-N
este kolok treba, to sme kupili priamo na policii, potom spz treba odovzdat 😉
dadulik
4. okt 2009
jo a este technicky preukaz, obciansky preukaz, a poistnu zmluvu na auto (zatial bez novej spz) 😉
snad som na nic nezabudla, uz si to ani nepamatam :-|
dadulik
4. okt 2009
dani, tu to je: http://www.povinne-zmluvne-poistenie.sk/prihlas...
asi je to to tlacivo o zmene evidencie 😉
dadulik
4. okt 2009
takze dani blbost som ti napisala 😃
je to hned to prve tlacivo - ziadost o zapisanie motoroveho vozidla do evidencie 😉
jaduska
4. okt 2009
dadulík dík, idem to mrknúť 😉
dadulik
4. okt 2009
a este si spominam tusim, ze kolko z okresu do okresu stal 66€ a v ramci okresu 33€ 😉
dadulik
4. okt 2009
kolko = kolok :-p
denisse
4. okt 2009
pijem kavu :-N
nela spi a dufam, ze este chvilku bude, kralik veeeelmi fajny ...
preskladala som nele veci v komode, vyradila male, neviem, co s letnymi, co su jej este dobre ... ja myslim, ze napriklad platene nohavice, co mala tento rok je budu o rok ako tristvrtaky ... a robim inventuru, co este nakupit na zimny cas ...
lusinda2000
4. okt 2009
čaute kočendy🙂

janke úprimne v dobrom závidím výletík🙂 aspoň sa troška odreaguje od domácnosti🙂

čo sa týka papierovačiek okolo auta si už nepamätám,jediné,čo viem,je že tehotné mali prednosť🙂 nakoľko som bola práve tehotná....no túto možnosť som nevyužila,lebo to nebolo ešte na mňe vidieť a práve na potvoru som si ten deň doma zabudla tehu knižku 😢 😢 😢 , tak sme si pekne odsedeli nejaký dlhý čas a potom konečne prišla rada aj na nás🙂ale mi mm pekne povedal,že načo mi je tá tehu knižka doma,keď to má žena nosiť vždy radšej pri sebe😞 takže odvtedy som ju mala všade so sebou🙂

králika ja moc nemusím,ja som skôr iba na kuriatka,ale odkedy sme s mm spolu,naučil ma troška aj na bravčové🙂

deniska moja zlatá,tak o zozname zimných vecí mi ani nevrav...ja stále premýšľam,čo ešte,aby som nezabudla,už som mm upozornila na tričká s dlhým rukávom, na tepláky a ešte zháňam rifle a samozrejme na zimu ešte kombinézu🙂
a naša chiara mala tiež jendy také plátenky-gaťe minulý rok,a tento rok som z nich troška odstrihla,zašila a mala trojštvrťáky🙂a nosila ich statočne🙂

dnes je na nás držať tu koníka na prvej strane,keď janka tu nie je🙂

malá mi ešte nespí,pretože sa najedla a hneď vytiahla dedka von do piesku...asi ani nepôjde spať,vôbec nechce,ale sme aj neskoro vstávali,tak sa nečudujem.
zato sa ale krásne najedla,spapkala polievočku,ryžu s mäskom a kompótikom....bola som milo prekvapená🙂
dadulik
4. okt 2009
no moje dieta po dvojhodinovom uspavani a prechcatej plienke je hore ]-( ]-( ]-(
neviem, ci je to tym, ze vstavala o stvrt na devat alebo tym ze nemala nejake velke aktivity doobeda ]-(
zuzla2
4. okt 2009
ahojte...
dadu nic z toho nerob...nasa dnes ide tiez bez poobedneho spanku ]-(
doobeda sme boli v kostole..a inac len tak sedime,kedze som navarila este vcera....
teraz si mala zmyslela,ze xce jest,tak ked sa naje,asi pojdeme na xvilu von...
denisse
4. okt 2009
nela spala, tiez sme doobeda neboli von, tak vyrazime za chvilu, roman bol na golfe, pride, da si obed a pojdeme ... mam tu plny sacok sucheho peciva a knedlikov, tak pojdeme krmit ryby a kacky ...
denisse
4. okt 2009
a musim skocit do lidlu, bo nemame ani chleba :-N
denisse
4. okt 2009
tak sme doma, je tam hnusny vichor ... ale nakrmili sme ryby a kacky, popozerali ako si deti pustaju sarkany, chvilku sme boli na ihrisku, potom v lidli a domov ...
denisse
4. okt 2009
a este som vam chcela napisat o tej babike, jak som nele kupila v piatok na tej burze detskych veci ... ona si to sama vybrala z toho mnozstva veci co tam boli, hned nanho ukazala a povedala mi "toto miminko chcem" ... nebola to nova babika, stala 20 Kc, tak som jej ju kupila ... hned v satni, ked sme sa obliekali mi povedala, ze sa bude volat Ondrasek a odvtedy sa od neho nehne ... vsade ho nosi, spi s nim, cita mu .... asi si vybrala dobre :-N
denisse
4. okt 2009
a este som sa vas chcela opytat, ci si aj vase deti vymyslaju ... my napriklad mame v spalni za postelou nejakeho pavlika 😃 nela mu zdravi, krici nanho "pavlikuuuu" ... a myslim, ze si vymyslela este nejakeho michala, ale ten nema tak stabilne miesto :-N
jaduska
4. okt 2009
Deni aj naša Boba má jednu obľúbenú bábu, dostala ju na Vianoce, ale začala s ňou všade chodiť až teraz, aj ju kojí, uspáva, vozí v kočiari, rozpráva sa s ňou ako so živým dieťatkom....no úchvatná je. Sandra takúto hračku nemala, ale pamätám, že mala vymysleného kámoša (alebo kámošku? =-) )

A Boba už tiež nespáva cez obed, cez týždeň väčšinou zaspí vonku v kočiari, keď ideme pre Sandru do družiny... a Olívia už tiež začína vymýšľať, potvorka....asi jej už idú spodné jednotky, tak máme trošku veselo.... 😃

Začni písať odpoveď...

Odošli