Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

denisse
14. okt 2009

jani, ono nejde o postup v praci, o ziadne povysenie ani nic take ... len by som namiesto polovicneho uvazku mala tristvrtovy ... a kebyze prisli dve ciarky, tak budem chodit do prace kym nepojdem na dalsiu matersku ... myslim, ze by to nijak nevadilo ... 😉

nechces prist poupratovat aj k nam? 😀

sticker
autor
14. okt 2009

Jasné Deni 🙂 Už som na ceste 😀 Veď ty si dnes zase povrchne upratala tak ma nepotrebuješ 😀

denisse
14. okt 2009

nela uz spiii ... 😕
roman ide na florbal a ja pojdem sit ... 😉

julca80
14. okt 2009

ahojteeee 🙂
Uz aj ja som tuuuu! 😉 😀
Fuuuh, konecne doma. Malu som ulozila spat a mam cas sa venovat uz aj vam. 😅

julca80
14. okt 2009

ani nejdem citat stranky do zadu, bo by som tu sedela asi do polnoci. 😝 😀
Tak ak sa niektorej z vas chce, pisnite mi pjosiiim, co ma kto nove.

sticker
autor
14. okt 2009

No ako bolo? Počko ideálne, že? 😀
Inak baby, zase som sa rozčúlila!! Načo máme STV3, keď ide futbal aj na jednotke 😠 😠 😠 😠 . Teraz musím pozerať panelák 😒 . Alebo modré z neba, no to moc nechcem, keďže som rozcitlivená 😀

dadulik
14. okt 2009

ahooooj julik, tak rychlo pis novinky 😵
deni, parada s tou robotkou, zelam ti to, ved penazi nie je nikdy dost, a kedze mas taku super sancu pracovat z domu, tak by som nevahala 😉

julca80
14. okt 2009

no, som mozno o cosi mudrejsia 😝 😀 Kopec vedomosti v hlave, uz len ich vediet pouzit v praxi. 😀
Akoze, to je sila co za pocasie mame. 😠 😨 Ja nechcem zimu, kde je to teplucko, ked sme mohli mat len tricka s kratkym rukavom.
Inac od pondelka som prisla o hlas aj ja. Este do teraz hoi mam fajne zachripnuty. Vcera som sa nastvala a bola som si kupit Calciovy sirup, lebo chvilkami ma hlas ako "mutant". 😅 😀 😀 😀

julca80
14. okt 2009

hmmm, deni, co to tu citam na stranke?! Zeby ste uz aj rozmyslali nad "kupou" dalsieho mimca?! 😵

dadulik
14. okt 2009

jojo juli, deni o tom uz dlhsie uvazuje 😅 😀
tak skore uzdravenie aj teba, ved ja som uz tyzden nakapata riadne, a ani ATB mi nejako moc nepomahaju, uz som myslela vcera ze to bude ok, a dnes som zase tam, kde pred tyzdnom 😖

sticker
autor
14. okt 2009

Dad no toto počko naozaj nikomu nepomáha. 😒

julca80
14. okt 2009

Cele tieto tri dni boli pre mna take ine. Na jednej strane malinke oddychnutie od kazdenneho "mamickovskeho" kolotoca, ale na druhej strane som mavala chvilky kedz mi bolo straaasne smutno za malou a za mp. ☹
A najma vtedy, ked mi Domca plakala vcera do telefonu, ze ona chce mojkat maminku, to bolo tazke. ☹

lenca13
14. okt 2009

ahojte 😉 vitaj julik
My sme mali na vecer navstevu aspon sa baby trochu pohrali 🙂
Aj ja som akasi nakapata boli ma hrdlo 😖 ani sa necudujem z takeho pocasia

Deni ty to urcite zvladnes 😵

sticker
autor
14. okt 2009

Julik to si viem predstaviť, ako ti bolo 😔 . Bože až mám slzy v očiach keď si predstavím Domču ako ti plače do telefónu....

julca80
14. okt 2009

Ja som absolutne nebola pripravena na toto pocko. Teraz neviem ci si mam vytiahnut uz zimnu bundu. 😖 A to som mala este v plane, ze si musim stihnut kupit do zimny kabat a zimne boty, bo mi treba.
Detto pre Dominiku cizmy.

lenca13
14. okt 2009

Julik ja so vytiahla tiez zimnu bundu a samo ze aj babam 😉

julca80
14. okt 2009

veru Jani, aj ja som mala slzy v ociach v tom momente, ale snazila som si to nepripustat, aby som si to tam este neztazila. ☹

sticker
autor
14. okt 2009

Julik moja maminka už nosí zimnú bundu a včera si musela cestou z roboty ísť kúpiť čižmy čo jej bolo zima 🙂 A dnes som bola od pondelka prvýkrát vonku, mala som tričko s dlhým rukávom, hrubý rolák a vestu a teda bolo mi tak skoro akurát 😀

dadulik
14. okt 2009

no juli, tak sa ti plan urychli, ja tiez budem musiet rychlo nabehnut do obchodu 😒

dadulik
14. okt 2009

jani, ty si bola iba vo veste vonku ? 😲 😲 😲 kokso, no to by som zmrzla 😖

julca80
14. okt 2009

ma porazi z tohto pocasia 😠

lenca13
14. okt 2009

julik inak borisovi vsetko naj k meninam 😵 😵 😵 😵 😵

sticker
autor
14. okt 2009

Ja musím hlavne pre Janku. ☹ Mám aj na nete vyhliadnuté, ale zase kým prídu... No do obchodov tiež neviem kedy sa dostanem...

dadulik
14. okt 2009

jeeej, juli ozaj, cely den kukam do kalendara, takze vsetko naj 😵 😵 😵

sticker
autor
14. okt 2009

Krupica!!!! A ešte som si vravela, že nepoznám žiadneho Borisa 😠 ☹ . Tak to si sa dobre vrátila domov 😵

zuzla2
14. okt 2009

tak my sme veru dnes uz boli v zimnych bundach vonku...aj ja, aj mala 😔
julca vitaj 😵

ja inac pozeram modre z neba...len je reklama,tak som odbehla...a hned prvy pribeh krasny...porod 😎

lenca13
14. okt 2009

Ja tiez pozeram MD a Radka so mnou ze ci moze este jeden pribeh pozriet tak som dovolila 😉

sticker
autor
14. okt 2009

Som vedela, že to nemám pozerať.....zase slzím ☹ A ešte hrajú aj MJ 😔

dadulik
14. okt 2009

fakt ???
no u nas ide futbal, takze ja nemam narok 😠
isla by som aj spat, ale sama nezaspim 😢 uz sa desim zajtrajska, ked pojde jaro na nocnu ☹ ozaj teraz nedobre spavam 😔

jaduska
14. okt 2009

tým smajlom na predošlej strane som si značila po kade mám prečítané 🙂 🙂 🙂 🙂

daduš - u nás tiež fungoval futbal, ale mne to neva, keďže nemám na telku čas - musím robiť plán konzultácii do škôlky.... 😝 Boba samozrejme pozerala futbal s tatom, ešte furt nespí, lebo mi zaspala v koči, keď som išla pre Sandru a spala asi 3 hodiny....

Deni - ak budeš môcť pracovať viac doma, tak tu prácu ber, veď peniažky sa zídu, Neluška už v jasliach asi v pohode, tak niet čo riešiť....veď si zase oddýchneš pri druhom....potom aj pri treťom.... 😀 😀 😀 😀 🤐