Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

zuzla2
15. okt 2009

myslim,ze hej 😀 😀 😀
teda presnejsie..ze vsetky deti su poslusnejsie ako to moje 😀 a potom bude niekto rozpravat,ze ju rozmaznavam 😠

lenca13
15. okt 2009

Zuzi nech sa kadzy stara o seba to je moj nazor 😕
timea je hrozne tvrdohlava vcera chcela Radkin dazdnik som jej ho nedala tak zacala revat ale neustupila som, niekedy si mysli ze ked zacne revat ze jej vsetko dovolim nech sa vyreve a potom pride za mnou a opyta sa ma ci sa este hnevam 🙂
napr. aj v obchode je zvyknuta tak ze jej kupim len jedny cukriky a ked chce este volaco tak jej poviem ze zajtra kupime a je spokojna 🙂

dadulik
15. okt 2009

leni, presne ako pises s timkou, u nas sa tiez reve skoro za vsetko 😠 ja sa snazim neustupovat, a to niekedy v obchode su len pohlady, ale ja kaslem na druhych, svoje dieta musim vychovavat a zivit iba ja, no nie ? 😅
ja som si pol hodku zdriemla na sedacke, ale sa citim divne, cele telo ma boli, zeby len ta chripka teraz dorazila ? ATB som vyuzivala a ktovie naco 😠

zuzla2
15. okt 2009

a myslite si,ze ja vsetko dovolim???ved to by mi potom po hlave skakala 😠
dnes bol dovod toho vystrajania aj to,ze som jej nexcela ist kupit vodu...si mysli,ze si cokolvek zaziada a ja jej kupim..no isto...

dadulik
15. okt 2009

ale ved my ta chapeme zuzi 😀

dadulik
15. okt 2009

baby, az mi zle doslo : https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...
😠 😠 😠 😠 😠

jaduska
15. okt 2009

tak odteraz budem dávať deťom iba doma zavarené..........

zuzi - skús si zohnať niekde knihu 12 kľúčov k dôslednej výchove, fakt odporúčam....je super napísaná, síce v češtine, ale ľahko sa číta a normálne som zírala, keď som to čítala..... 😉

denisse
15. okt 2009

tak som doteraz robila veci do prace ... cely cas co nel spala a potom este kukala bambulku, aby som mohla dokoncit 😝 ale mam pre dnesok pokoj, pojdem este cvicit a vecer budem zase sit ... 😀

denisse
15. okt 2009

to je inak sila s tym sklom ... nela sice vyzivy neje, ale je to des 😠

lenca13
15. okt 2009

Tak to je sila ale u nas sa tiez vyzivy nejedia ked tak mame domace od susedy 😕

lenca13
15. okt 2009

Dad ja tiez ignorujem pohlady ludi ked Timea pisti 😅 presne ako pises je to nase dieta len u Radky som nebola na taketo pistanie zvyknuta

lusinda2000
15. okt 2009

čaute kočky🙂

čo sa týka tej výživy až mi zle prišlo....to je niečo hrozné...akože môže sa stať,ale si myslím,že pri takej výrobe by mali byť ľudia a pozerať,či sa niečo nerozbilo a kam to ide...hrozné...malej už nekupujem síce výživu,ale tá predstava....no des!!!

čo sa týka výchovy,tak je podľa mňa jasné,že matka pozná najlepšie svoje dieťa a vie čo mu môže dať a čo nie...naša je tiež opišťaná,ale niekedy poslúchne,keď poviem,že niečo stačí...tak stačí....
a pohľady druhých ma samozrejme tiež nezaujímajú,nakoľko kto vie,aký boli oni vo výchove☹

janka sa asi naplno venuje návšteve,že jani???
zvieratká na farme sa jej nemôžu dočkať🙂

dad-asi chrípka☹☹☹
musíš to "vypotiť"🙂

lenca13
15. okt 2009

Lusi aj si kupila malej topanky?

sticker
autor
15. okt 2009

Hlásim sa do služby 🙂 Ale keďže máte ordináciu, tak tu asi budem sama 😀

dadulik
15. okt 2009

ahoj jani, ja som este tu 🙂
aka bola navsteva? dlho si vetrala ? 😀 😀 😀

sticker
autor
15. okt 2009

Dad dnes nebolo treba 😀

sticker
autor
15. okt 2009

Veď by sme pomrzli 😀 😉
Ale dobre bolo. A rýchlo to ubehlo. Prišli okolo 11:15 a odišli o pol siedmej. Jul nespala vôbec, takže zalomila hneď po Bambuľke. Inak to som vám chcela včera napísať.... o siedmej býva Večerníček Bambuľka 🙂 Všetky časti budú, tak sa teším pretože tú trojku stále nemáme ☹ Len kým sa k nej dopracujeme 😀 😝
A baby dostali krásne hračky, tak ich pôjdem skontrolovať a pohrať sa 😅 😝 😀

dadulik
15. okt 2009

no super jani 😉

lusinda2000
15. okt 2009

jani,ako dopadla návšteva? všetko v poriadku? malá ti spinkala cez obed,alebo sa plne venovala návšteve🙂

leni,čižmy sme kúpili...naša malá bude dvojička s julkou🙂
boli sme teda v jednote..myslela som,že nekúpime,lebo mi dala z veľkosti na výber len tie isté ako má julka alebo ešte jedny bledo ružové-iný typ,ale tie sa mi nepáčili...
hore v jednote nemali žiadne pekné,všetky boli také jednoduché,ako voľakedy☹
tak sme sa teda s mm rozhodli,že nepôjdeme kvôli tomu do PN keď majú jej veľkosť,že tak čo už,tak bude mať rovnaké ako má jankina maličká...
keby bolo dobré počasie,išli by sme do PN,ale inak nie...mňa to tak trošku už súrilo,lebo mm zajtra robí dlhšie,v sobotu ide do práce, v nedeľu je zatvorené a nemôžem sa spoliehať na toto počasie...
snáď sa jani nehneváš,že budú dvojičky?mali 25,tak sme ich zobrali...
a musím povedať,že boli teda najkrajšie,ostatné boli také divné,také čo sme nosili my za mládí🙂
a to nie som náročná...len sa mi fakt niektoré také nepáčia,ale ide samozrejme aj o iné veci ako o vzhľad...

no jani....mala si moc práce na farme?

ja idem ordinovať,ale neviem dokedy,asi iba prvú časť,lebo malá nespala,tak pôjde spinkať...teraz by mi asi nezaspala,minimálne za hodku☹a to si môžem kuk jednu časť seriálu🙂

lenca13
15. okt 2009

Jani a koho si to mala vlastne na navsteve 😕

lusinda2000
15. okt 2009

leni....no predsa nejakých chlapov....snáď 😀 😀 😀

denisse
15. okt 2009

tak ja sa hlasim "pocvicena" doma .... fajne bolo, boli sme len tri, z toh tie dve prvykrat v zivote na aerobicu 😀 uplne ich chapem a som si spomenula ako som sa ja tam motala, ked som prvykrat bola ... a nicomu som nerozumela ...

idem dat nel spat ... dufam, ze tam s nou nebudem lezat hodinu ...

jani .. kto to vlastne u vas bol? nejaki znami zdaleka? ci rodina? aj si nieco dobreho chystala?

sticker
autor
15. okt 2009

Luci neboj,nebudú dvojičky veď my máme 23 😀 😀 Ale jasné že rozumiem ako si to myslela a absolútne mi to nevadí 🙂 😉 Veď sú krásne 🙂

sticker
autor
15. okt 2009

Joooj Luci, ja si chlapov do bytu nepustím 😀 Vŕŕŕŕ 😀
Jednu kočku tu z koníka, píšeme si už vyše roka a tak sadla na autobus a prišla 🙂 No klobúk dolu, pretože u nich už tiež sneží v kuse a musela aj prestupovať. Ale teraz pre ňu prišiel manžel 🙂
Ja som vás točítavala doteraz 😝 A tá výživa mi vyrazila dych 😕 😠 Mne to Janka jedáva sama!!!! Ani si nechcem predstavovať, čo sa jej mohlo stať 😔 A to nie sú najlacnejšie výživy. Teda ani najdrahšie, ale také "lepšia kvalita" 😠

lusinda2000
15. okt 2009

ja len že máme rovnaké a keď ti mám napísať pravdu,tak by som ich zobrala aj keby som nevidela,že vy máte také,lebo ozaj boli najkrajšie🙂
sú také baby,že sa pre takéto veci dokážu hnevať,ja sa nedokážem,tak sa radšej spýtam...ak áno,tak ich hodím do koša🙂 srandujem...na to sú moc pekné🙂

julke boli dobré 23? ja som najprv pýtala 24,ale nemali,mali 25,tak reku skúsim a uvidím a oni jej boli tieto 25 dobré,takže 24 by boli malé.

dadulik
15. okt 2009

fakt jani, babu z konika ? 😕 😅
a prezradis v ktorej teme ste sa spoznali ? 😀

dadulik
15. okt 2009

ja si viem celkom realne predstavit stretko s babami tu z MK z temy MJ 😎 urcite aj ty jani, vsak 😀

sticker
autor
15. okt 2009

Zajtra idem s Jajou na logopédiu a teda pokrok žiadny ☹ Je mi to veľmi ľúto, ale som asi zlá učiteľka 😔 Tak snáď mi aj ukáže ako to najlepšie s ňou doma precvičovať. A potom by som chcela zbehnúť aj s Jajou pozrieť nejaké čižmy. Štve ma, že Edko bude zase po nočnej. Mohli sme zbehnúť do PN. Táto kamarátka čo tu bola kúpila malej v Garfielde čižmy za 500 korún a taká pekné - Jaja ich hneď chcela 😀

lusinda2000
15. okt 2009

dad,ale to by ste sa na jednej strane s tými kočkami zasmiali a na druhej asi poplakali za MJ 😢 😢 😢
ja si ani nejak neuvedomujem,že zomrel,lebo ja som si vypočula jeho pesničky tak letmo..mal dobré skoro všetky,poznám len pár od neho.

mňa šokla správa minule v telke,že z Boyzone zomrel ten mladý spevák... 😢 😢 😢

sticker
autor
15. okt 2009

Luci 23 jej boli ešte s rezervou. 24 máme aj doma a to mala také "lode" 😀
Dad my sme sa spoznali ešte veľmi dávno v téme o chudnutí 😀 😀 😀 A keby si nás videla, ako sme tlačili 😀 Aj keď nerozumiem, čo ona chcela chudnúť 😕 😅 .
A nič špeciálne som nerobila. Lebo to tak potom dopadne, človek chystá, chce aby bolo všetko "uauuuu" a dopadne to na ...... Tak som len také bagetky v trúbe spravila, kopec tyčiniek, chipsy a smotanovú tortu 🙂 V ponuke bol aj klasický obed, keďže prišli na obed, no už vidíš deti, že budú jesť obed, keď na stole bol výber samých "zdravých" jedál 😀 😀