Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

jaduska
29. jún 2009

no tak nemáte kalendárny mesiac - ale od 30.5. do 30.6. 🙂

inak toto je podarené:
http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1125340

lenca13
29. jún 2009

To teda je 😉

lenca13
29. jún 2009

Tak uz idem ozaj spat 😉

jaduska
29. jún 2009

juuu a ešte som sa vás chcela opýtať - ste spomínali tú šatku z DM, aj my sme dostali, ale ja ju Bobe dávam okolo krku, lebo okolo hlávky jej to veľmi nezaviažem a to má Barborka oveľa menšiu hlavu ako mala Sandra....vám sa to dá dať "normálne"? (odpovede asi až ráno.... 😵 )

lenca13
29. jún 2009

Dani ked ju dam Timke okolo hlavky tak sa jej to smyka ☹

jaduska
29. jún 2009

no tiež keď už niečo posielali, tak mohli lepšie vybrať....čo už....ale na krk je super 😵

idem aj ja do hajam, dúfam, že Oli potiahne do šiestej rána a Boba tiež nebude často smädná....zatiaľ spia všetky tri v pohode, ani sa mi nechce ísť k Bobe ľahnúť....

jaduska
30. jún 2009

jeee, konečne aspoň raz som tu prvá....Oli nakoniec potiahla do piatej a už sa mi nechcelo spať, tak robím faktúru kámošovi....
Sandra má dnes rozlúčku so škôlkou, riaditeľka ich bude dekorovať, tak idem natáčať, ešte niekde musím zohnať kvietky, lebo včera som zabudla kúpiť 😖 😀

jaduska
30. jún 2009

tak už aj Boba je hore, tak sa idem venovať....

Julík - držte saaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

sticker
autor
30. jún 2009

Teda Dani 🙂 Blahoželám malinkej ako pekne potiahla 🙂 😉
No a kvietky aby si zohnala....včera sa jedna baba pýtala predavača, či bude mať dnes ráno kvety a ona súcitne pokrútil hlavou, že nie 😝 .
Ja som vstala iba preto, aby som sa stihla nachystať do škôlky, všetci ešte spia....

dadulik
30. jún 2009

ahojte, takze najprv, vcera vecer som este julke pisala sms, ta kolegyna isla vtedy na odbery v stredu a vysledky boli az v pondelok poobede !!!! ☹ ☹ ☹ takze chuda, neviem, ako dnes pochodia ☹
tu zoo chceme pochodit v sobotu pre ten isty dovod ako deni, a myslim ze ked tam vyrazime okolo 9.00-10.00, tak do 14.00 max. 15.00 (vratane najedenia sa, a vyspatia malej v kociku) tak budeme uz spolu v areali penzionu 😉 a do vecera sa decka vyhraju a my vykecame este az-az 😀 az si na nervy polezieme 😀 😀 😀 😀
ja by som skor uprednostila tu nedelu nejake posedenie pri kavicke, cajiku niekde na terase s babami, co pojdu v sobotu do zoo, cize deni a zuzi 😉 a potom by sme vyrazili na cas spanku malych domov 🙂
dani, tu satku nasa laura neoblecie, ale teda okolo krku ma to nenapadlo uviazat 😀

dadulik
30. jún 2009

alebo ma napadlo, ked tak jaro chce ist silou mocou aj na zamok, ze ten by sme zrealizovali tu nedelu doobeda este, nejaku skratenu prehliadku 😀

zuzla2
30. jún 2009

ahojte baby....
jul s dominikou drzte sa!!!!!!!!!!!!!!

no baby a s tymi bojnicami..ja neviem..nic neplanujem,ze co kedy ako...my asi ked mi bude este v piatok dobre, tak pojdeme do zoo a zamku...vsak nebudeme predsa cely den sediet na penzione..jedine,zeby lialo,co dufam nebude....no a v nedelu tiez ako deni najneskor uz vyrazame na obed prec..po ceste sa chceme este niekde zastavit....inac Deni neviem ci si vedela,ale akurat tento vikend je v Levoci odpust...takze bude to v tom case ake mi budeme tadial prexadzat asi tazsie prexadzat,kedze vsetci pojdu domov...tak my pojdeme domov asi dolnou trasou..oco mi vravel,ze cez Rimavsku Sobotu ci ako to sa ide...musim vsetko popozerat....
pls este mi hodte link,kde ste hadzali co vsetko treba brat...nex si utvorim jeden subor a tam vsetko popisem....a stale zabudam,ze ako to bude na izbach....bude xladnicka ci ako?????

btw. Jani vcera som tu na obed bola...ale asi som uz neviditelna 😔 😀

zuzla2
30. jún 2009

boze...dalsi pad lietadla airbus do indickeho oceana 😢 😢 😢

sticker
autor
30. jún 2009

Jejda Zuzi, prepáč 😕 😅 😀 Neboj nie si neviditeľná, to ja som slepá 😀

sticker
autor
30. jún 2009

Zuzi tak som preklikala túto tému a trklo mi, že zoznam je ešte v starej 😝 Tak tu je:
!!! manzela!!!
flasu pre manzela - slivka,marhulovica,rum,borovicka - kazdemu co chuti
oblecenie a topanky (kazda zvazi kolko coho )
plienky
vlhcene obrusky
uterak
mydlo, al. sprchovy sampon
zubna kefka a pasta
babysiter (kto ma a potrebuje ho)
flase na mlieko, caj
caj, mlieko
opalovaci krem
lieky (na teplotu, do nosa, sprej na odreniny, leukoplasty, fenistil gel...)
kocik (kto vyuziva)
slnecne okuliare (kto potrebuje)
hračku napr. odrážadlo, lopta.....
a čo plavky a plienky do vody...

sticker
autor
30. jún 2009

Zuzi podľa mňa chladnička bude v tej kuchynke.....
A ako to bude s čajom? V kuchynke uvaríme do šálky a potom šup do fľaše? Netuším, či brať sáčky čaju 😅

zuzla2
30. jún 2009

dikessssssssss.... 😉
ja by som tam doplnila aj rychlovarnu konvicu..teda my ju chceme brat 😎

sticker
autor
30. jún 2009

Baby a na izbách bude aspoň jeden uterák nie? Myslím na ruky napr.

sticker
autor
30. jún 2009

Zuzi ja počítam, že tá tam bude 😕

zuzla2
30. jún 2009

no tak ja predpokladam,ze uteraky budu...vsak vsade kde sa ide na dovcu,tak su uteraky....len asi ich nebudu menit kazdy den.... 😀

jaduska
30. jún 2009

zuzi - ja keď som chodievala autom k sestre do Novej Bane, tak sme stále chodili spodkom - Košice-Rimavská Sobota-Lučenec. Kolega - šofér vravel, že je to síce trošku dlhšie, ale rýchlejšie a lepšie cesty - Soroška vraj z tých všetkých horských prechodov je najlepšia, nie je taká úzka.... Ale zas môj dedo, tiež profi vodič on tvrdil, že lepšia cesta vrchom - no ale zas ten jazdieval pred 20-timi rokmi, takže asi tak....

zuzla2
30. jún 2009

hej vraj je spodom dlhsie...resp. vrchom cez Martin a Prievidzu 250 a dole cez Roznavu 316km...to mi napisal mm a vraj jednodznacne vrchom...tak reku ok..ty si sofer,ale nie,ze potom budes nadavat,ked pojdeme krokom okolo Levoce..
ja som,ze ked pojdeme spat,tak spodom a,ze by sme zasli aj na Krasnu Horku...no uvidim ako sa doma dohodneme 😀

sticker
autor
30. jún 2009

Ut, tak sme konečne doma....ale je tam horko 😝 . Museli sme ísť k prababe. Marhuľa sa jej zlomila od koreňa a bolo tam aj pár dobrých marhúľ - dve plné igelitky 😝 . Takže teraz ich idem umyť, pozriem aké mám poháre a ak nič, tak nechám na maminku. Ale aspoň bude mať umyté marhuľky 🙂
Periem uteráky a chcem buginu ešte vydrhnúť 🙄

dadulik
30. jún 2009

my sme boli cele doobedie u susedy na dvore, vyvesila som dve pracky, vyprazam karfiol a tecie zo mna ako zo slona co je tu tak teplo 😝
mnam jani, dala by som si marhulky 😅
no aj ja by som mala vycistit kocik, lenze mne sa tak nechce, je straasne spinavy 🙄 asi sa na to vykaslem 😀 lebo to je vidno iba na strieske a tu ma mala stale stiahnutu 😎

jaduska
30. jún 2009

zuzi a budete veľmi nabalený????

zuzla2
30. jún 2009

tak sa pridavam aj ja by som mala umyt kocik...pred xvilou som ho zazrela na balkone, je cely prikryty,lebov piatok som ho isla rychle ratovat,ked sa tu hnala ta burka so silnym vetrom...
ale kaslem nato...mala ho i tak pospini,ked bude stale vstavat a vystupovat...a normalne som uz rozmyslala,ze ho vydrhnem a ponuknem na predaj..len neviem co by mi nato mm povedal... 😎

jadus no to este netusim....totizto ja uz som si odvykla a zabudla nato,ze berieme kociar..ked xodime k nasim,tak bez kociara,cize sa v poho do kufra vojdeme..akurat ked nieco nakupime,tak ideme tak,ze este aj predne sedadlo je plne 😎 no a tym,ze pojdeme teraz aj s kocikom,tak mam pocit,ze nabaleny budeme...este ked xciem vziat aj odrazadlo.... 😖 no fakt netusim...mudra budem az vo stvrtok,ked to budeme nakladat...

jaduska
30. jún 2009

no ja len preto, že už kadejako kalkulujem, strašne chcem ísť na to stretko, ale zas s malinkou nechcem byť u ségry tak dlho, ako tam chce byť mamka s väčšími, lebo čo ja tam s ňou....veď viete, najlepšie je nám doma....no a tak som myslela, či sa nepichneme k niekomu do auta z Bojníc naspäť....ale to sú len také úvahy, furt neviem, čo s tým mojím mužom drahým, či bude alebo nebude mať dovču....šlaken trafen

dadulik
30. jún 2009

chapem ta dani a zaroven obdivujem, ze aj s tromi malymi detmi nad tym co i len uvazujes 😅
strasne som zvedava na julku,ako dopadli ☹

zuzla2
30. jún 2009

jadus mile rada....ale aj keby sme nemali nic vpredu na sedadle...tak do zadu tazko by si vosla aj ty so sedackou ☹ kebyze mame vacsie auto tak neni problem...aj ked zas na druhej strane by som sa bala..predsa len mame "cudzich" ludi v aute a este kebyze sa nedajboze nieco stane...to vies ja som taka sprosta,co aj nad takymi somarinami rozmysla 😖
ale pridavam sa k dadulik..ja ta obdivujem,ze auto nemae a ty uvazujes s detmi niekam ist..to ako fakt....pretoze my kebyze nemame,tak viem isto,ze nikam nejdeme...nasa ma problem niekde dlhsie obsediet 😒
to toto co ona dokaze v aute vyvadzat..a to aj v buse ked ideme za mm...zo zaciatku pekne sedela..teraz uz po 2minutach vstava atd 😠

zuzla2
30. jún 2009

a tiez som zvedava aj na julcu,ze ako dopadli...