Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

lenca13
10. nov 2009

Idete teda von 😕 aj my pojdeme 🙂

sticker
autor
10. nov 2009

Edo sa naraňajkuje a pôjdeme. Inak mi prišla 30% zľava do Taka. Ale až 18teho 😒 . My sme chceli už tento týždeň ísť do PN pozrieť.

lenca13
10. nov 2009

Ahojte tak my sme boli vonku je tam prijemne len co sme za sebou zatvorili dvere zacala riadna leja 😖
Timea mi tvrdi ze ju boli nozicka chodi doma stvornozky 😖 ,ale ved cele mesto isla peso a vobec nekrivala tak neviem ci jej mam verit 😕 no uvidim co bude ked sa vyspi

dadulik
10. nov 2009

tak u nas leje teraz 😒
ja som uz upratala cele podkrovie a uvarila hrachovu kasu 😉
pojdem ulozit malu, len dufam, ze dnes aj zaspi 😖
leni, laura sa casto stazuje, ze ju boli nozicka, ono je to teraz asi obdobie, ked rastu, a vtedy ich mozu aj klbiky boliet 🤐

lenca13
10. nov 2009

Timeu som uz ulozila ale este nespi 😖
Dad ja som tiez mavala take problemy,a mama so mnou chodila po vselijakych vysetreniach a nakoniec ako pises ty to bolo z toho ako som rastla 😉

dadulik
10. nov 2009

tak dieta spi, huraaaaa 😀

lenca13
10. nov 2009

To je radosti 😀

zuzla2
10. nov 2009

ahojte...
dlhsie som tu nebola,ale mam blbsie obdobie,tak nemam xut ani pisat 😔
dnes sme boli v mc,tak mi to dobre padlo...inac u nas uz od nedele prsi 😠 vcera poobede na xvilu prestalo,ale inac stale....
ani neviem na co reagovat,lebo som vsetko pozabudala 😀
jaj julik budes urcite krasna nevesta..osobne som este nevidela ziadnu nevestu,ktora by sa mi nelubila 😉 a s tou dietou opatrne ako napisala jadus...radsej uprav stravu...ja som tak dietovala a potom sa mi to vratilo 🤐 pribrala som raz tolko, co som sxudla..ale to je uz o inom....
jo a Jani tvoju obvodnu nema co zaujimat kde xces ty ist...je slobodna volba lekara... 😉

este som nieco xcela,ale ani za pana si nespomeniem...tak az nahodou ano,tak napisem 🙂

dadulik
10. nov 2009

posuvam 😀 😀 😀

jaduska
10. nov 2009

aj u nás furt leje....

ešte k tomu netopierovi.....som si ja blbá potom na nete prečítala článok, že v Košiciach v jednom byte našli 600 netopierov, tak teraz len všade chodím a kukám, či ešte voľajakého nenájdem.... My jadro nemáme umakartové, ale hore stále čosi robia a vŕtajú, tak mohol odtiaľ spadnúť k nám, lebo inak fakt si to nevieme vysvetliť.... V tejto výške totiž netopiere nelietajú, tak by u nás pristáť nemal... To skôr na vyšších poschodiach s tým majú problém.... Ono je teraz ta príroda pobláznená, lebo je teplo (relatívne) a netopiere by už mali byť zazimované....

A k lekárom....hmmm... je síce slobodná voľba, ale môj otec, keď chcel dať nohu operovať v Prešove, tak ho odmietli, že nie sme ich obvod....takže asi taká sloboda u nás 😠

sticker
autor
10. nov 2009

Ahojte 🙂 Tak konečne sedím a podávam hlásenie 🙂

sticker
autor
10. nov 2009

My sme šli doobeda k prababine a maminku sme vozili po doktoroch, bola dať lieky pre prababinu predpísať - u troch MUDr. No a do toho teda riadne lialo. A keďže nám nešla voda, babina zahlásila - nejdeme sa niekde najesť, kde je aj voda? 😀 Tak nás pozvala na obed 🙂 Tak sme si dala, Julka tým, že sa celé doobedie vozila v aute vyzerala, že každú chvíľu zaspí. Prišli sme domov o jednej a potvorka ožila. Takže ďalší deň bez spánku 😒
Potom atletika, deti dať do pucu a šla som k susede s mojou kartou sa dohodnúť čo a ako. Ak by sa jej dalo, tak zajtra, napozajtra by mi zavolala a ja by som v momente tam letela. Čo je fajn...chce mi dať aj rtg kĺbu spraviť a možno aj to ctčko. Ale keď mi povedala, čo pýtajú za infúzie na týždeň ☹ 😔 . Tak jeden týždeň si môžem s odretými ušami dovoliť, ale viac.... 😔 33€ možno pre niekoho nie je veľa.... Ale dnes Edo kúpil zimné pneumatiky, aj ich dal namontovať, chcela som niečo na Vianoce kúpiť malým... Za tých 33 juráčov by som im vedela kúpiť ☹ Tak mi je z toho smutno 😔

dadulik
10. nov 2009

jani, to akoze je nadstandart tie infuzie, ci co ??? 😲 😲 😲 😠 😠 😠 ja by som uz najradsej pouzila velmi nepekne slova na tuto republiku 😠 😠 😠 😠 kuva, za co clovek plati cele roky odvody z platu, dane a pod. ked si aj tak vsetko musi hradit SAM ! 😠 😠 😠
no ja kuknem ordinaciu a pojdem hajat, dnes je neskutocne spave pocasie 🙄

sticker
autor
10. nov 2009

No práve sa mi tu Edo rozčuľuje nad tým.... že načo platíme poisťovni. A že keby som v nemocnici tak za infúzie neplatím tak prečo mám platiť u ortopéda. A že zavolá na našu poisťovňu, aká liečba je na túto chorobu zadarmo.... Ach jaj... Uvidím, čo mi tam povedia 😒
Ale Dad pekne si to napísala (pekne si si uľavila 😝 )

dadulik
10. nov 2009

no ja si jani neulavim dostatocne nikdy na taketo veci 😠
ved to mas ako s tymi mojimi injekciami, kebyze im tam lezim 3 tyzdne v tej hnusnej starej nemocnici plesnivej, neplatim nic, ale trpi domacnost, rodina...a takto to mam ako prepych za 22€ 😠 neseru ma tie eurace ale princip 😠 😠 😠

denisse
10. nov 2009

ahojte zienky .. cely den som bola v praci, potom po nelu v jasliach (inak som veeelmi rada, lebo uz vobec neplace ... ani rano, ked ju tam davame, ani ked po nu pridem) a uz su u nas segrovci ... takze mame veselo ... nela s ninou su ako "bordelove komando" 😀

tak vas zdravim a zaroven posuvam a dobru noc ... 😉

denisse
10. nov 2009

hej a este som chcela k tomu plateniu za injekcie a infuzky .. to teda vobec nechapem, ved to je princip na hlavu postaveny, ze az sa mi zda, ze to snad ani nemoze byt pravda ...

lenca13
11. nov 2009

Dobre ranko 🙂 tak u nas pocasie o nicom 😖
Deni tak mate doma veselo,pozdravuj segru a uzite si ti 😀

a k tym poplatkom u lekaroch sa radsej nevyjadrujem,buduci tyzden ide Jarino s Radkou zubarke to budu ine prachy,ale aspon dufam ze bude mat pekne zuby a to je niekolkorocna zalezitost tiez by som si vedela tie peniaze predstavit aj nekde inde 😕

Martinovi vsetko naj k meninam...

jaduska
11. nov 2009

bré ránko.....

u nás furt leje, už mi to ide na nerf....síce aj tak nemôžem ísť von, ale....

k tým infúziam - janyho babka tiež chodila na infúzie, čo jej lekár predpísal a za každú jednu doplácala....fakt na hlavu. To ako a tou mojou osmičkou, keď pôjdem do nemocnice, tak mi ju vyberú zadarmo, keď si to chcem dať urobiť u môjho zubára na ambulancii, tak si to musím zaplatiť.... 😖

a my máme dnes výročie sobáša, som zvedavá, či si "niekto" spomenie 😀 😀 😀 teda ja si akože na oslavy nepotrpím, ani narodky už neoslavujem, ale môj drahý je nenormálne ofučaný, keď zabudneme na nejaký jeho sviatok.... 😵

dadulik
11. nov 2009

dobre uprsne ranko 😅 tu leje od vcera jak blaznive, normalne mame zahradu pod vodou 😠 som zvedava ako nastartujem skodovicu, lebo ked je takto mokro, tak sa velmi zle startuje 😠 😠 😠
a moje dieta ma dnes zase nechalo spat celu noc 😎 uz len, aby jej to vydrzalo 😅
jaro je v robote, tak za chvilu pojdem malu hodit k nasim, a pojdem na injekciu, na osmu, este dvanast 😝
a deni, musi byt u vas velmi veselo teraz 😀 ja by som kaslala na bordel a uzivala si segru, moja ma uz dospele deti, a to neni uz take 😒 a tiez sa stretavame malo, hoci byvame cca 30 km od seba ☹ povinnosti nedovoluju, ale od januara bude nezamestnana, tak snad sa castejsie navstivime 😨
pripajam sa tiez ku gratulacii Martinovi vsetko najlepsie, a dani vam taktiez k vyrociu, to som zvedava, ci si Jany spomenie 😕 😀

jaduska
11. nov 2009

daduš - ja som ani nenaštartovala, musel Sandru viesť kámoš do školy 😠 😠 😠 😠

Jooo a od rána rozmýšľam, ktorá z vás ma Martina manžela a konečne mi zasvietilo 😝 😝 😝 😝 😝 , takže tiež prajeme všetko len to naaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj....

lenca13
11. nov 2009

Jadus tak nech vam to s Janym vydrzi co najdlhsie 😉
Nam sem tam tiez nenastartovalo auto a Jarino sa nasral, kupil novu baterku odvtedy je to uz ok 🙂

Ryzovy nakyp je uz v trube,Timea si vytiahla lego tak staviame uz ma spravenu aj vystavku 😀

dadulik
11. nov 2009

no ja som auto bez problemov nakopla, lenze ked som odchadzala od nasich, asi po 3 hodinach statia na dazdi, tak som nemohla ani za boha nastartovat 😠 😠 😠 uz som myslela, ze ma otec bude musiet dobijat, alebo roztlacat 😝 ale sme uz doma, mala bojkotuje zase spanok 😖 a to som chcela ist dolu kupelnu pozmyvat 🙄

jaduska
11. nov 2009

asi budeme musieť aj my novú bateru kúpiť, veď to mi urobilo už tretí krát odkedy auto máme...tá, ktorá je tam, nevyzerá bohvieako. Ani nálepky už na nej nie sú....

Moje deti zaspali obe - najprv Oli, potom ja (tak na jedno oko) a nakoniec nejakým zázrakom aj Liliáááána

zuzla2
11. nov 2009

ahojte...
gratulantovi odovzdam, aj ked si to nezasluzi 😝
jadus vam taktiez vsetko naj k vyrociu....

ja som sa doobeda s malou vybrala na troxa vacsi nakup...no mala som dost...tlacit tazky koc s nakupom a malou a k tomu este aj prsalo...mala este aj trucovat zacala...ale ved to neni nic nove 😎 zaspala len predxvilou...ja musim dat upiect este xlieb...

nam tiez auto strajkovalo, co sa tyka startovania,ale zahada je uz vyriesena...mm musel kupit nove zhavice...neva,ze tie predxadzajuce mali zaruku 3roky a nam nevydrzali ani dva 😀 😀 😀

lenca13
11. nov 2009

Zuzi a preco si nezasluzi 😕
Timea tiez uz spi 😉

dadulik
11. nov 2009

baby, tak na tu nasu staru kocabku by nepomohla ani nova baterka a zhavice vobec (kedze ich nema) 😀
je to skratka srot, ktory ked zmokne, tak odmieta akukolvek debatu 😠 🙄 😀

zuzla2
11. nov 2009

dadu tak u vas jedine sviecky:D:D:D:D

dadulik
11. nov 2009

😀 😀 😀 😀 😀 ja by som skor povedala, vrakovisko 😀 😀 😀 😀 😀 😀
no dieta zaspalo, tak som aspon wecko s umyvadlom vycistila a postavila som malej varit zeleninovu polievku, lebo u nasich nechcela jest 😒

zuzla2
11. nov 2009

dadu 😀 😀 😀 😀 😀
tak vidis ..mali ste ju dat zosrotovat a kupit nove 😀 😀 😀 😀
u nas je bezne,ze mala nexce nic jest...ja to uz dokonca ani neriesim..nutit ju zas neviem ako nebudem,lebo jej nexcem sposobit nakoniec nexut k jedlu...ani neviem,ze ci uz dosiahla 11kil 😀