Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

lenca13
25. nov 2009

zuzi ty si tam uz bola 😕

zuzla2
25. nov 2009

jo....ak dobre ratam,tak pred 6-7rokmi 😒

lenca13
25. nov 2009

v dobrom zavidim 🙂

zuzla2
25. nov 2009

no to sa mi vtedy splnil sen 😵 😵 dalsi je Australia 😀 😀
ale teraz ma mm nasral...uz dosiel domov a mi vravi,ze prva cena bola pobyt v Prahe+ vianocny vecierok tam z ich firmy...a on ako vzdy bol prvy az v poslednom kole prehral a skoncil druhy 😠 😠 😠 😠 to mi vzdy s tym xodi domov..tak neviem na aky fras tam xodi,ked ani hrat nevie 😀 😀 😀 😀 😀

zuzla2
25. nov 2009

inac to je pobyt spolu aj s partnerkou 😔 sme mohli ist pred Vianocami len tak do Prahy 😠 😀

julca80
25. nov 2009

Jani, dnes pohodka v praci. 😉
Ten poharik co som zobrala malej do skolky, tak ucitelky zobrali bez problemov, chvalabohu.
Inac Domca je na tom stale rovnako s dychanim pocas spanku a veru aj som sa zabudla spytat v skolke co a ako to je s malou pocas spanku, hned zajtra sa na to spytam.
Kurnik, ale ten jej nos ma uz stve, bo ho ma stale upchany, resp. stale huhna. Cez den ho nema zapchaty vobec, ale v noci ako dycha, tak to je sila. Aj teraz ju pocujem cez vysielacku. 😖 ☹

sticker
autor
25. nov 2009

Mne Jul kašle,dala som jej aj Fenistil, tak uvidím, aká bude noc. Aj som sa snažila aby bola cez deň v kľude....no som bola jediná, ktorá sa snažila 😝 😀

lenca13
25. nov 2009

Zuzi no to je smola 😠 😠 😠
Nasa Radka sniva o Parizi 😀 😀 😀 jarino uz aj pozeral kolko to stoji 😀 😀 😀

lenca13
25. nov 2009

Ten posledny pribeh je z nasho okolia 😕

sticker
autor
25. nov 2009

Leni odkiaľ sú? Som to nepozerala celé...

lenca13
25. nov 2009

Jani ja ich z videnia poznam,kedysi byvali v meste a teraz byvaju v Cachticiach ale budu sa stahovat do Castkoviec su tam postavene nove bytovky

sticker
autor
25. nov 2009

Ale zlatý bol ten chlapček 🙂

lenca13
25. nov 2009

Jani ked dali toho jeho otca hned som vedela ze mi je znamy,inak maly bol podareny 😉

sticker
autor
26. nov 2009

Dobré ránko 🙂 Teda moc dobré nie - neskutočne ma bolí hlava 🙄 . Ale to je z nevyspatia. Celú noc som mala hnusné bolesti - platnička. Nijako sa mi nedalo spať. Nad ránom som normálne premýšľala, že radšej vstanem, ale chcela som trochu tú bolesť hlavy vyspať... Tak na raňajky som mala jednu ružovú 😒
Inak premýšľam, či zbehnúť s Jul k MUDr. Asi tak tesne pred obedom skúsim. Aj tak mi nespáva, tak ak bude slniečko sa prejdeme. V noci dosť kašľala, ale je to suchý. Nič nevykašle. Dávam jej ten Sinupret, či sa niečo nespustí, ale zatiaľ nič. Tak nech ju radšej pozrie, nechcem aby jej to sadlo na priedušky.

lenca13
26. nov 2009

Dobre ranko 😉 ja uz mam pozehlene,pracka perie a idem varit brokolicovu polievku,zapekanu brokolicu a kapustne fliacky
Jani akurat som chcela pisat ako sa ma Julka 😕 ,inak Radka tiez stale trochu kasle a v skole ze ich dost chyba,aj dokina mi hovorila ze ten kasek moze trvat aj dva tyzdne 😖

sticker
autor
26. nov 2009

Leni naozaj neviem, či má význam ísť k MUDr. keď je toľko chorých detí.... Napr. teraz nekašle. To skôr, keď leží... Toto rozhodovanie nemám rada. Lebo mi vždy keď ideme k dokine tak do týždňa ochorieme normálne 😒

zuzla2
26. nov 2009

ahojte..
ja tiez daka nevyspata,ale to u mna neni nic nove 😀
Jani ja by som skusila dat stoptussin..ten je na suchy kasel 😎

sticker
autor
26. nov 2009

Vidíš Zuzi....idem pozrieť či máme 🙂

lenca13
26. nov 2009

inak ja som vecer nemohla zaspat 😀 😀 😀
Jani ved pockaj do zajtra
inak Radka to v triede mali skoro vsetci vysoke teploty a hrozny kasel 😖

sticker
autor
26. nov 2009

Zuzi tak som našla a dala. Volám na Jul, nech ide za mnou, že dáme kvapky a už som počula "cup-cup"....bodaj by nemala kašeľ, keď si stále vyzlieka ponožky 😠 . Netuším prečo to robí, ale ja nič doma nerobím, iba jej dávam ponožky a niekedy aj papuče, ale to nemá význam.
Leni aj preto nechcem ísť k dokine, plná čakáreň teplotujúcich detí.... 😖

lenca13
26. nov 2009

Jani tak jej daj pancuchy 😉

zuzla2
26. nov 2009

suhlasim s Lencou...pancuchy daj...lebo moja toto iste robila...ale zas papuce ani za svet 😠

sticker
autor
26. nov 2009

Hej,aj to robievam 😀 😀 Inak tie pančušky od tvojej maminy sú jej normálne malé ☹ A to boli 92-98. No ale 104 sa mi zdali veľké.... Tak som ich oprala a dám niekamu ďalej...

sasa80
26. nov 2009

Dobre ranko,

tak tuto noc som spala ako babo, co som bola nevyspata, no a vcera sme sa aj my boli prejst 😀 tak snad nic nebudeme mat 😒. Ja dnes mam posledny liek antibiotikum, konecne 😀 lebo dvoje za sebou mat 😝 , zaludok mam v prdeli, takze predvianocna dieta za sebou 😅., ale teraz si asi aj kupim nieco na zaludok, po liekoch lebo som sa dostala na 47kg 😅 takze akoby som prisla z anorexickeho klubu 🙄

Julik, inac viem si predstavit ten kasel co mate 😖 , fuj nenavidim ho a hlavne v noci, proste des, nehovoriac o tom ze ked to bude dlhsie trvat tak zacne byt unavena a kvazi zla, proste ani - ani......... Dufam, ze vas to coskoro prejde, u nas kasel zatim nic, fakt zaberaju tie nove lieky , klop klop, aj ked je z nich akoby z blazninca prisiel, ale asi fakt lepsie ako ten kasel.

Mala zatim OK, vcera sme s malou davali dokopy vianocne co mame a co nemame teda co sa nam nehodi do noveho domu 😀 tak dnes mam zoznam a musim vybehnut kupit 😀 😀 😀 , joj tesim, rada kupujem take somariny. 😝

sticker
autor
26. nov 2009

Saši preboha!!!! To koľko vážiš?! Vládzeš sa držať na nohách? 😕 😅 😀

sasa80
26. nov 2009

Jani stoptussin, je na suchy a zmiesany kasel, ale takto, ak pocujes ze ma nieco v nose a nejde von, tak sinupret je super na to, ale cez den ked pobehuje by som jej dala solmucol / mucosolvan junior nech to vykasle a na noc pred spanim stoptussin, ucinok ma do 20 minut a ked ju to v noci chyti z nova tak este raz stoptussin nech sa vyspi, lebo ked jej das cez den tak nebude sice kaslat ale vsetko jej zlezie na priedusky, proste nevykasle 😝

hm?

sasa80
26. nov 2009

Jani vladzem 😅, ale tieto lieky bleeeeeeee samotne z nich som rozhadzana a vcera po prechadzke som dostala konecne apetit a vies ako mi bolo 😝 😝

sticker
autor
26. nov 2009

Saši práveže ja soplíky vôbec nepočujem.... To bolo len jediné, čo ma napadlo - že má nejaké zadné a tie jej stekajú.... Napr. včera ju aj cez deň občas "dusilo"...pokašľala a bolo. Ten stoptusin píšu 3 krát denne. Tak neviem...vynechám na obed a radšej dám večer, príp. v noci?
Napr. kalciák je tiež na vykašlanie, nie?

sasa80
26. nov 2009

Viem pisu len 3 krat denne, ale to preto aby si ludia neuzivali ako chcu, ale moze aj viac krat, teda mozes potom dodrzat rano, obed, vecer a jedine ked ju to v noci chyti, neboj nic sa nestane 😀 mam podla lekarov odskusane na mojich detoch 😀 😀

Calsium sirup, je vlastne ked si zachripnuta na hlasivky 🙂 uricte nie na vykaslanie, a na kosti a tak, ale ten sa moze len raz denne, najlepsie asi na obed.

Inac potom su este jedny kvapky, lekari ich neradi davaju pleumolysin, na suchy kasel, ten som davala detom vzdy vecer 3kvapky a za tri dni im nic nebolo, ale nechcu ich moc predpisovat lebo su navykove ci co, ale ked sa daju na tri dni nevidim vtom nic zle, teda som sa vzdy jedovala preco nam ich skor nedali, najprv dva tt kasel a zrazu po troch dnoch nic.

sticker
autor
26. nov 2009

No verím Ti. Ja som brala tiež svinstvo a bolo mi z nich zle. TEraz som dobrala a ešte stále mi býva na vracanie 🙄