Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

lenca13
29. nov 2009

Dadulik vies ako to vyzera ked sa spolu traja bratia opijua idu spolu este do krcmy 😀 😀 😀 😝

dadulik
29. nov 2009

😝 😝 😝 😝 😝 no ti museli vyzerat 😀 😀 😀 😀 😀

lenca13
29. nov 2009

to teda aj vyzerali,ale ani jednemu nebolo zle a najmladsi s nimi radsej nepije nestihal by im,ale pili az ked bolo vsetko spravene 😉

sasa80
30. nov 2009

Dobre ranko, ja som mala vcera sestru tu a sme sa zakecali az do osmej a potom uz sla superstar a este som spratavala a rozmyslala som ci si mam ist zbalit kufor do nemocky, malemu na noc sa pohorsilo a vecer som usinala s tym ze musim spat na jednop ucho a oko, ze ci nedostane zae triasku ☹ ☹ ☹ ☹ , dnes ideme doktorke co dalej, ci ideme zase do nemocky alebo nieco mu dame 😒 ach baby som zase na dne, kedy to skonci a skonci niekedy toto u nas, som myslela ze sa nam dari, ze ideme uz za tyzden na tu operaciu a ze mu to pomoze a toto peklo skonci a teraz toto ☹ ☹ ☹

lenca13
30. nov 2009

Dobre ranko 😉
Sasi snad budete do buduceho tyzdna ok,aby ste mohli abslovovat operaciu 😕 a viem co prezivas aj ked viem ze ste na tom horsie ☹

dadulik
30. nov 2009

ahojte, sasi, to mi je luto s malym ☹
ja robim "zelnaky" neviem ci to poznate 😀 potom klasicky von s malou, lebo je uz unudena 😠 a poobede ku kamoske na navstevu 🙂

lenca13
30. nov 2009

Dadulik to teda nepoznam 😀
Ja idem do Lidla na nakup 😉 sice fuka ale je teplo

sasa80
30. nov 2009

No baby ved dam vediet ako sme dopadli ☹ , len vazne ma to uz nebvi ☹ stale dookola a to som ratala ze sme po antibiotikach presne 20dni ☹

My mame prist na 11tu, budu uz aj vysledky krvi z piatka ci tam nieco nie 😖 😖 tak som zvedava co dalej 🙄

dadulik
30. nov 2009

leni, to sa robi z klasickeho kysnuteho cesta, ako buchty, a plni sa to dusenou kapustou (podusena na karamel, pridana skorica a stipka korenia, skratka na sladko 😉 )

denisse
30. nov 2009

ahojte ...
tak sa nam tu pobyt krati, uz v piatok ideme domov ...
vcera rano mi blo tak strasne zle, ze som myslela, ze mi rozstreli creva ... vobec neviem, co to bolo, ale dost ma to vydesilo .. kebyze nie som tehotna, tak si poviem "crevna chripka", ale takto som sa bala .. ale doobeda to preslo a odvtedy mi je zase "len" nevolno ... 😝

sasi, tak silno drzim palce, nech to co najlepsie a hlavne co najrychlejsie dopadne ... 😔

dad, zase nova fotecka .. peknaaaa 😉

dadulik
30. nov 2009

diki deni 🙂
teda zac. tehu si uzivas naplno ☹

lenca13
30. nov 2009

Ahojte,my sme boli trochu na nakup,je tam prijemne lenten blby vietor 😖
Dadulik inak to poznam babka to robievala mi to volame kapustniky 😀
Deni no nezavidim tie nevolnosti,nech to co najskor prejde,aj pri nelke ti byvalo tak zle 😕

lenca13
30. nov 2009

Prave nam doviezli postel 🙂

dadulik
30. nov 2009

huraaa leni, postel je doma 😀 tesim sa na foto 😉
jo a jasne, ze sa to vola kapustniky, ja som to po zahoracky prekrutila 😀 😀 😀 😀

sasa80
30. nov 2009

Ahojte, takze uz sme doma, takze krv z piatka ma v poriadku, ale to ze sa mu zo dna na den pohorsilo, teda v piatok bol OK a uz v sobotu poobede zle, tak vyzera maly desne to mi aj sama povedala a vidi to tak, ze to co ma na pusinke bude herpes, takze v ziadnom pripade ho nebudu operovat, jedine ze by sa stal zazrak a do buduceho pondeloka by bolo OK, no a ten nas kasel, uz mu ozaj nemaju co dat 😖 takze navrhuje, ak vydrzime takto do stredy, teda bud sa zlepsi alebo nezlepsi a teda ked budeme stale takto na tom mame sa pobalit a ist v stredu do nemocky, ale ze moze sa stat ze tam budeme letiet uz dnes vecer alebo zajtra .......... proste cele naprd, je mi z toho na nic ☹ 😔 😔

lenca13
30. nov 2009

Dadulik no dufam ze ju Jarino do vecera posklada 😀 😀 😀 a verim ze bude chciet Timea sama spat,aj ked ona bude tvrdy oriesok dufam ze to zvladneme 😀

sasa80
30. nov 2009

No a ked nic, tak v stredu nech si nas tam nechaju a nech mu oni urobia nove predoperacne vysetrenia, mne dala dnes do rukyy tie z piatka a nech oni uvazia ako co bude 😖

lenca13
30. nov 2009

Sasi to mi je luto,snad sa stane zazrak a maly bude do pondelka v poriadku,aby si nemusela kazdu noc trpnut co sa stane ☹

sasa80
30. nov 2009

No ved to Leni, tak som sa tesila, ze sa drzime a do operacie vydzime a vidis bum bac a konec 😢 😢

Fakt uz neviem co mam viac robit a to ma serka, ze robim maximum a aj tak je to na hovno a s prepacenim, som dnes uz totalka na dne, ale taky cigani, holy to beha v minuse, raz do roka sa kupe niekde v jazere a nic im nie je, aaaach, normalne neviem ci plakat, ci zurit, co vlastne,som normalne na explodovanie. 😔

lenca13
30. nov 2009

Sasi verim ti,a s tymi ciganmi mas pravdu

dadulik
30. nov 2009

sasi, mrzi ma to ☹ ked sa sere, tak sa sere, a o tych ciganoch radsej pomlcim, lebo by som sa strasne rozculila 😠 😠 😠
a leni, neboj, timka bude z postele urcite nadsena, aj laura bola tvrdy oriesok na samostatne spanie v druhej izbe, a vidis, od prveho dna tam spava sama 😉

sasa80
30. nov 2009

No bola som za vybujacit na legu, sme si postavili domcek a cele mesto a teraz som si dala dve milky cokolady, tak cakam kedy ma chyti kyselina 😝 😝

aku postel si objednala, nejako som nepostrehla, kde a co, inac baby ja chodim na stranku http://www.truva.sk/index.html a nakupujem akoze 😀 😅 , ze co by ma stala jedna izba aj s doplnkami 😅

Zatim postielky maju a ked pojde mala do skoly tak to leto by som jej chcela zariadit tu izbu, nech ma aj pisaci stolik a tak 😒 , no a ked zase maly pojde tak jemu tak isto.

lenca13
30. nov 2009

Sasi no pekna stranka 😀 ja som sa tiez chodila len inspirovat
takuto postel http://www.fimamobel.sk/?a=familygallery&family... zatial len postel,casom jej tam chceme dokupit policky na hracky,a ostatne az ked pojde do skoly 🙂
Radke sme tiez kupovali nabytok az ked isla do skoly 😉
Timea otravuje mm nech uz idu skladat postel 😀 😀 😀

dadulik
30. nov 2009

tak nas posuniem 😉
ja sa idem vyvalit pred SS 😝

dadulik
30. nov 2009

ja len ze som max spokojna s vysledkom SS 😎
a zelam vsetkym dobru noc 😉 😔

lenca13
30. nov 2009

Aj ja som spokojna s vysledkom 😎
Timea spi vo svojej izbe,uvidim co bude v noci aj ked to nebolo lahke 😉

julca80
30. nov 2009

cafte kocky 😉
Podavam hlasenie, a to, ze od dnes sme na atb. malej sa ta nadcha, resp. uz aj kaslisko vobec nezlepsil. Pocas vikendu sa jej to zhorsilo tak, ze jej to sadlo az na hlasivky a kasle ako maly korhel.
Dnes sa na nu bola pozriet dr. a hovorila, ze je totalne zahlienena. Takze mame aj atb. kvapky do nosa Pamycon aj atb. sirup, plus Trifed a este jedny kvapky do nosa. 😒
Tzn. ze cely tyzden je skolka vylucena, tak budeme sa pri Domce striedat ako sa len da.

sasi, rychlo som si precitala posledne prispevky a je mi moc luto, ze malemu sa to zase pohorsilo. ☹ Boze, nech uz su tie nase deturence fit, lebo je to fakt na nervy. Drzte sa!

lenca13
30. nov 2009

Julik tak sa rychlo vyliecte,neboj ant,zaberu 😉

julca80
30. nov 2009

Leni, a vy ste zdravi? 😕

lenca13
30. nov 2009

Julik radsej nic nepisem,ale zatial sa drzime 😉
Radka boli skoro cela trieda chora vysoke horucky,a hrozny kasel tak len dufam ze do tych vianoc vydrzi,ona boli doma tyzden