Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

dadulik
6. dec 2009

😕 😕 😕 dobre ranko, tak zatvaram aj otvaram den 😎

lenca13
6. dec 2009

Ahojte 😉 posuvam 😀 😀 😀
Dnes som si dobre pospala do 8,45 🙂 kedze som u nasich tak si to mozem dovolit 😀 😀 😀 😝
Timea si prehadzuje sladkosti z balicka do balicka,to ma este doma Mikulasa a u kmotrovcov ale s tymi sa stretneme az cez tyzden kedze su obidve krsniatka chore 😖
Dad tak prijemnu oslavu, som zvedava ako bude Laurika reagovat na Mikulasa 😕

lenca13
6. dec 2009

krasnu Mikulassku nedelu 😵 😵 😵

denisse
6. dec 2009

caute ... tak ja som dnes premohla svoju tehu lenivost a nevolnost a dala som vyprat jednu pracku, urobila cesto na pernicky a este na jedny orechove kolieska, uvarila obed a uz dokoncila jednu z dvoch veci, ktore mam do prace ... 😝
nela odmieta spat, ja musim este dokoncit tu druhu vec do roboty a musim znova vylozit celu potravinovu skrinu, lebo sa tu zase objavuju tie male chrobaky, co vyzeraju ako rasca .. ma z nich porazi, sa ich neviem zbavit 😠 😠 😠

sticker
autor
6. dec 2009

Ahojte 🙂 Vidím, že si všetky užívame Mikulášsky deň 😵 Ja som si teraz sadla, mm šiel s Jajou niečo do roboty zobrať a Jul spí, jupí 🙂
Ráno bol budíček 6:19. Jaja šla na wcko a jasné, že už nevydržala a nakukla k čižmám. No to bolo radosti 🙂 Už som im aj nalepila samolepky čo dostali - Jaje na stenu princeznú so zámkom, drakom a žabkami a Julke na dvere zvieratká 🙂 Rozbaľovali sem do siedmej, mm zjedol niečo z balíčka a ešte si ľahol 😝 😀
Potom sme šli k našim, tak u každého obyvateľa bytu na okne mali každá znovu balíček... No sladkostí a sladkostí. Ale aj farbičky a plyšákov dostali a ovocie 🙂 Ale teraz nemám chuť absolútne na nič sladké 😝 .
Inak Deni, tie chrobáčiky my máme iba v lete. Ale toto sme tuším nemali. Nezávidím ti 😖 A ja ani tehu nie som a som lenivá 😀

sticker
autor
6. dec 2009

A musím pochváliť Jul - mm ju dal spať bez plienky, lebo ho presviedčala, že sa nepociká a naozaj sa nepocikala 😵 Ja to pripisujem náhode, ale normálne som bola v šoku keď som ju brala z postieľky, lebo ja som nevedela, že nemá plienku 🙂 Už aspoň viem, aký je to príjemný a hrdý pocit 😅

dadulik
6. dec 2009

ahojte, ja som totalne znicena, oslava, potom mala odmietla zase spat, potom to divadielko s mikulasom, mala vsetko na celu salu komentovala, jedina nahlas 😀 a jak sa zjavil cert, tak spustila 😀 tak som ju zobrala na ruky, a isli sme si pre sladkost k mikulasovi, tvrdila, ze mu zaspieva skakal pes, ale ani necekla 😀
jo, a sladkosti mame obrovsku krabicu 😕 😕 😝 uz to nechuti ani malej ani mne 😖
a tym, ze nespala cez den, je uz tiez k.o., ale zdrzujem to aspon do siedmej, aby rano nebuntosila 😨
jaro isiel do prace, tak sa tesim na SS, konecne klud v baraku, nikto mi do toho frflat nebude 😀

lenca13
6. dec 2009

Ahojte tak ja som stihla poobede so segrou aj nakupy v Pn 😉
Baby tiez maju plnu spajzu sladkosti 😕 no ale ved dostali to co lubia 😉
Dad tak mala mohla byt podarena 🙂
My popijame s Jarinom vajecny konak 😀 tiez sa chystame pozerat SS

denisse
6. dec 2009

tak ja som pocas nelinho a romanovho spania porobila co to do prace, potom som upiekla orechove kolieska a vypratali sme potravinovu skrinu ... 😝
roman nelu kupe a dufam, ze skoro zaspi, rano ide do jasli a ja na gyndu ...

denisse
6. dec 2009

a rozhodla som sa, ze na ten piatok upeciem tie dvojfarebne keksy podla dad a este toto:

http://www.katherine.sk/post/slahackove-piskoty...

dadulik
6. dec 2009

mnam deni, vyzera to super, skoda, ze mam uz tolko toho sucheho napeceneho ☹
a hned sa aj ozvi, ked dorazis zajtra od lekara 🙂 sa tesim, ako ti uz tt budu v pase svietit 😀
leni, ty vies drazdit s tym vajcakom, ja doma nemam absolutne ziadny chlast 😠

lenca13
6. dec 2009

Dad dobehni mame ho dost 😀
Deni a Nelka aj spava vo svojej izbicke 😕
Deni mne to pride podobne ako vanilkove rozky,akurat tam nejdu lieskovce

denisse
6. dec 2009

leni a do vanilkovych rozkov nejde slahackova smotana, nie? v kazdom pripade skusim a dam vediet ... 😉

lusinda2000
6. dec 2009

čaute kočky🙂

tak ja vás len na skok pozdravím,posuniem nás a idem spinkať aj ja...

zajtra si vás dočítam,hádam to stihnem počas celého dňa🙂

dobrú nôcku🙂

jaduska
6. dec 2009

ahojte ženušky moje, ja klasika len vás pozdraviť chcem, dúfam, že sa máte všetky dobré a deťúrence sú zdravé... my celkom OK, maličkú už nechávam doma, keď idem do školy a normálne sú tie deti pri mamke poslušnejšie, aj lepšie spia, ako keď som doma ja - hold je asi lepšia autorita 😀 😀 😀 😀

deniska - prosím ťa, nestíham čítať spätne, či si už bola u dr. na potvrdenie tehu, napíš mi IP, alebo na FB, že čo nové....páááááááá

lenca13
7. dec 2009

Dobre ranko 😉 jadus co nemozes spavat 😕 ,a s tymi detmi mas pravdu ked nemaju pri sebe rodicov su poslusnejsie 😀 😀 😀
Pocasie o nicom,navarene mame,treba ist do obchodu len sa mi nechce 😖
Pojdem do pivnice najst ozdoby do okna 😉 ked sa neda ist von

sticker
autor
7. dec 2009

Ahojte 🙂 Ja som včera zaspala pri telke a o druhej som sa zobudila nato, že mm vypol lampičku 😝 . Tak rýchlo sprcha a spať. Ale tak sa mi dobre spalo v obyvke 🙂
To počasie je naozaj úžasné. Aj fúka, aj prší otras. keby aspoň trochu snežilo, to by sa lepšie bralo 🙂
Deni tiež sa teším ako ti budú týždne pribúdať. Všetky to budeme s tebou prežívať 😵 Nelik išla do jasliečiek dnes?

dadulik
7. dec 2009

ahojte, podobne, pocasie na draka 😖 rozmyslam, ci sa naobliekat a navliect do prstiplasta a ist s malou von 😲
ved sme na poriadnej prechadzke neboli uz 3 dni 😒
navarene mam tiez od vcera, jaro spi po nocnej, uz som stihla naplnit medove platy k vianociam, piekla by som aj dalej, len mi zase chybaju suroviny 😀
a jani, tie moje medovnicky uz zmakli, tak mozno aj tvoje 😉 mala mi z nich kazdy den odjeda 😀

sticker
autor
7. dec 2009

DAd ja nemám odvahu sa pozrieť do krabice, či sú mäkké 😀

dadulik
7. dec 2009

😀 😀 😀 sa bojis, ze by si ju vyprazdnila ??? 😀 😀 😀

dadulik
7. dec 2009

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...
baby, z tejto veci som debil 😝
co mozem urobit momentalne ja, kedze o pat mesiacov mi konci RD a z prace chcem dat potom vypoved, bude sa ma tykat ta podpora ??? ako mam docielit, aby som dostavala 1100€ mesacne ? 😲 ja tymto paragrafom vobec nerozumiem ☹

zuzla2
7. dec 2009

ahojte...
u nas dnes dake cudne pocasie,ale zatial neprsi...
v sobotu sme boli na Mikulasa v MC...mala sice neplakala,ale usta krivila jedna radost...zato,ked uz dostala balicek, ani ho z ruky nexcela pustit 😎 u nas doma potom xodil v noci,takze si darceky az nasla vcera rano...a je to nieco uzasne, pozorovat tie male rozziarene ocka 😵 😵 😵 vcera sme este isli na Mikulasa do Maxu..no tam sme sa dlho nezdrzali, lebo ludi neurekom a ani sa dyxat nedalo...dnes bude este v meste a aj rozsvietenie stromceka...no uvidim, ci pojdeme...asi uz skor nie... 😔

zuzla2
7. dec 2009

dadu no ak som spravne poxopila z toho co p. Mihal pise...tak by si si mala zacat platit to poistenie v nezamestnanosti...len neviem z akeho vymeriavacieho zakladu....asi to bude rozdiel z tvojej hrubej mzdy,ktoru si mala a z max. VZ, ktory teraz cini 2170eur...potom tych 5mesiacov by si poberala tu max. podporu 😉
len asi by bolo lepsie,keby ste sa dohodli na vypovedi ako keby si ju mala davat ty sama...

dadulik
7. dec 2009

😲 😲 😲 no tak to by mi vychadzalo, aby som si platila viac ako 40 tis mesacne 😲 😲 😲 ten rozdiel...
to je zahul 🙄 ved to je nelogicke, si tolko prachov platit, a potom dostavat "len" 1100€, ved to sa moc neoplati, a kde by som asi tak zobrala 40 litrov mesacne 😲 😖

lenca13
7. dec 2009

Dad tiez neviem ako dostavat tych 1100€ 😲
Podla toho co tam pisu ak nepojdeme do prace tak by sme mohli dostavat podporu ale este to nie je schvalene 😖

dadulik
7. dec 2009

ano leni, len ta podpora je este menej ako rodicovsky 😒 ale vsak vdaka bohu aj za to, ja som bola pripravena na to, ze ked si nenajdem robotu, tak budem doma zadarmo ☹ 🙄

zuzla2
7. dec 2009

no pokial si to platit nebudet,tak budete dostavat podporu 5mesiacov z minimalnej mzdy.....a sxvalene to uz je...bude to platit myslim od 1.2.2010 😉

lenca13
7. dec 2009

No ved to aspon dajake eurace su dobre,aj ked vidim ze uz nam tie prachy trochu chybaju ☹

zuzla2
7. dec 2009

dadu a kde si prisla na to,ze by si mala platit mesacne tych 40tisic???? 😕 😕 😕 😕 to by si platila 2percenta z toho rozdielu,co nie je vobec vela 😉

dadulik
7. dec 2009

jaaaaaaaaaaaj zuzi, ved to si mi zabudla hore napisat 😀 😀 😀 😀 kokos 😀 😀 😀