Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

dadulik
10. dec 2009

och baby, zas sme vsetci chori ☹ laura ma uz druhy tyzden riadny sopel, nic ine, ale aj tak dycha tazko, aj v noci, aj cez den, a len utierame a odsavame 😒
jani, vsimla som si na FB, ty sa poznas s miskou irsovou ???? 😅 odkial? je to moja byv. spoluziacka zo SS 😀

sticker
autor
10. dec 2009

Dad ona si ma "našla" cez Teba 😀 Keď si hodnotila moju fotku, tak sa jej to páčilo a napísala mi, ako to robím a tak 🙂 Poslala som jej nejaké návody a skúsi aj ona 🙂

dadulik
10. dec 2009

jaaaaaaaaaaaj, sak to mi neslo do hlavy, ze odkial by ste sa poznali 😕

denisse
10. dec 2009

tak nela je doma ... okrem teploty jej nic nie je, vraj TO (ani presne neviem co .. ci chripka alebo nieco ine) ma u deti taky priebeh, ze 4 dni teplota a koniec .. takze len podla potreby znizovat teplotu ... roman hovoril, ze tam bol skoro za blbca, ze tams nou isiel aj ked jej nic nie je ... ale tak su chripky, ja som tehotna, tak radsej zbytocne ako to podcenit ...

lenca13
10. dec 2009

tak sme doma,dostali sme ant. ma zapalenu trubicu 😖 dufam ze nam zaberu
hned som pobehala aj trochu obchody,a dokupila este jeziska 🙂
ale vidim,ze su tu vsetci chory,vsetkym zelam skore uzdravenie 😉

sticker
autor
10. dec 2009

Tak kalendár je hotový, neskutočná úľava 😝 . Dala som ho aj do albumu, potom ho zase zmažem. Ešte niekde vyvolať a je to. Idem sa chystať k tej kaderníčke, Jaju beriem zo sebou, nech sa prevetrá a Jul bude s tatinom 🙂
Leni, nech vám rýchlo zaberú a do Vianoc bude Timka fit 🙂

dadulik
10. dec 2009

joj deni, ze za debila 🙄 kokso, to je neskutocne, ak nahodou clovek nieco podceni a nieco sa s prepacenim vyserie, tak zodpovednost je na nas rodicoch 😠 😠 tak zelam skore uzdravenie aj nelke aj timke 😉
jaro tu montuje naspat po dvoch rokoch domace kino 🙄 som zvedava, ako moc si ho mala bude vsimat 😒 som mu vravela, ze je este skoro na to, predsa len su to dost vysoke repraky, a bude ju to lakat 🤐
uz spi, ja som si vyumyvala dvierka na kuchynskej linke a konecne po dvoch tyzdnoch !!! nam je treba zmyt plavacku v obyvacke a jedalni, len cakam, kedy to domontuje, vidim to na vecer 😖

dadulik
10. dec 2009

za blbca 😅

dadulik
10. dec 2009

jani, kalendar je nadherny 😵
aj ja by som chcela, no nemala by som na to nervy ani cas sa s tym prplat 😅
urcite budu babiny a dedkovci velmi radi 🙂

lenca13
10. dec 2009

Dad pekna fotka 😉
Jani kalendar je pekny 🙂
Nase su uz aj vytlacene,len pre ne treba ist,len nie je akosi cas 😕
Ja mam navarene,pozehlene,poobede ideme svokrovi pre klobasy 😀 😀 😀

sticker
autor
10. dec 2009

Ahojte. Tak sme doma, za strihanie som dala 8 juráčov aj s tringeltom 🙂 . Mám to super krátke a strapaté ako som nosila celý život a som moc spokojná 😎 😉
MM s Jul nám šli naproti, tak sme sa prešli, obchod a šup do teplúčka domov 🙂
Bola som sa aj v meste pýtať na ten kalendár - za 12 juráčov do troch dní. tak to nechám spraviť tam - nemusím to nikam posielať a čakať nato, príp. si po to ísť.
A že od zajtra má snežiť? 😕 Tým, že som nestíhala telku, nemám žiadne info, len kaderníčka mi vravela. Bo mi má doniesť nejaké kombinézi na ukážku, ale zabudla. tak v utorok mi ich prinesie. Dovtedy snáď nejako vydržíme, lebo nemám absolútne pre Jul nič. Janka mooožno oblečie čo má ešte z minulého roku.

dadulik
10. dec 2009

my sme boli s kocikom na vychadzke spolu s krsniatkom 😝 ale sme prisli vymrznute na kost 😲 mala je aj zachripnuta z toho, a to bola riadne zababusena 😒 darmo, mrznut zacina, a ano jani, od zajtra uz hlasia snezenie, tak nakoniec by sme mohli mat vianoce na snehu 🙂 a hod foto noveho ucesu, pls 😅

dadulik
10. dec 2009

a repraky su namontovane, laura sa len povypytovala co to je, zatial ich ignoruje, dufam, ze jej to zostane 😀
a tatino nam prasil uz aj do roboty ☹ chudak trepat sa v takej tme a zime 80 km sam autom 😢

sticker
autor
10. dec 2009

Dad hodím fotku na fB na chvíľu. Iba mobilom som sa cvakla.
Deti sú už uložené, Julka bola riadne unavená, ale aj ja som strašne unavená. Normálne neviem udržať oči otvorené. Neviem, či je to únava z posledných dní, alebo niečo na mňa lezie. Pôjdem sa umyť a zaľahnem pred telku. Keď príde mm z roboty sa presuniem do spálne.

sticker
autor
10. dec 2009

Dad je tam tá fotka, nedala som to zverejniť. Je v albume o jeseni - posledná 🙂 Ale nie je kvalitná 😝

lenca13
10. dec 2009

Tak uz sme doma,so svagrom som si dala cerstvu slivovicu 😉 ,ked sme isli domov tak sme stretli susedu,ze co to nesieme tak sme jej dala klobasu 😀 😀 😀
Baby su uz okupane,len chodia spavat az okolo pol deviatej

dadulik
10. dec 2009

jeej jani, aky odvazny uces 😀 ja po takomto odjakziva tuzim, ale z mojich kuceravych vlasov... ☹ a tak si ma navnadila, ze som zvazovala, ci nepojdem zajtra ku kadernicke, ale nakoniec som si isla zmyt vlasy, zobrala noznicky, a ostrihala som si aspon konceky 😀 uz som to mala vypelichane, a tu u nas nie su dobre kadernicky, takze tak ako by ma hociktora ostrihala, tak som si to za 3 minuty urobila sama 🙂 ono na tych mojich vlasoch aspon nie su vidiet schodky 😀
idem ordinovat 😎

sticker
autor
10. dec 2009

Dad to Ty si odvážna - ostrihať sa sama 😀 Si ako Šmajda 😝 😀 😀

dadulik
10. dec 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 neboj, neni to prvykrat a urcite ani posledny 😀 😀 😀
ale zas taky vybuch ako smajda rozhodne to moje strihanie nesposobilo 😀 😀 😀
leni, vy mate nejaky super vztah k tej susede 😀 ze klobasu vyfasovala 😀 to ja by som sa od susedov mohla nacakat 😝 🙄

sticker
autor
10. dec 2009

Dad si vezmi, keby Lenka býva v 12 poschodovom a stretne každého suseda.... 😝 😀

dadulik
10. dec 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lenca13
10. dec 2009

To by mi vela z toho neostalo 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 inak okolo vianoc budeme mat novych susedov,ta naj suseda odchadza ☹

dadulik
10. dec 2009

fakt leni 😢 😢 😢
a neboj, vy sa najdete 😉

lenca13
10. dec 2009

Dad ved uvidim,aky budu,ostava tu byvat ich syn s priatelkou 😉

sticker
autor
11. dec 2009

Dobré ráno 🙂 Idem nás vytiahnuť z hlbín stránky 😀
Pripájame sa k chorým - Jul má nádchu. V noci stále plakala, čo sa jej zle dýchalo. Týždeň bola bez nádchy, ani nie. A to bola iba v škôlke medzi deťmi, medzi kýchajúcimi deťmi, to je pravda 😒 ☹ . Musí hneď všetko chytiť? 😖 . Tak nasadím Sinupret, mar a uvidíme či to prejde.

denisse
11. dec 2009

dobre rano ... nele je lepsie, sice sa jej upchava nos, ale teplotu ma uz mensiu .. este som jej ani nemerala teraz rano, ale citim, ze nie je taka horuc ako vcera ...

baby, tak moje "ranne" nevolnosti sa objavuju poobede okolo piatej a trvaju tak do deviatej .. to som absolutne nepouzitelna ...

dnes uvarim len vyvar a urobime si hotovu pizzu z mrazaku ... a co budem varit cez vikend, to vobec netusim ...

lenca13
11. dec 2009

Dobre ranko 😉 my sme sa vyspali,sice Timea prisla okolo 5.00 za nami,ale kaslala az nad ranom
Teraz si zobrala plastelinu a hra sa 🙂
Navarene mam,pojdem trochu poupratovat 😉
Jani aj idete na nakupy?
Nech sa Jul cim skor uzdravi,daj jej ked pojde spat fenistil

lusinda2000
11. dec 2009

čaute kočky🙂

konečne môžem napísať aj sem,akosi nemám stále moc času sedieť pri pc a dočítať si vás a hlavne napísať...🙂
musím sa polepšiť🙂

čo sa týka marodikov,želám skoré uzdravenie všetkým,hlavne aby boli všetky deťúrence do vianoc fit🙂

my sme zatiaľ zdravučký,snáď nám to vydrží🙂

budúci týždeň ideme nakupovať vianočné,tak sa teším,to zas bude....všade milion ľudí a panika....
ale keď to treba,tak to treba...veď musím nakúpiť aj potraviny na pečenie🙂
a v utorok ideme k zubárke,tak to spojíme s nákupom🙂 ešte musím zavolať v pondelok detskej lekárke,lebo máme ísť na preočkovanie,tak by sme to vybavili hneď ten utorok,aby sme tam darmo nemerali cestu druhý krát🙂

jani-účes a kalendárik sú super🙂
myslím,že tebe idú aj krátke vlasy,no ale i dlhšie🙂

ja sa doma sama nestrihám,pretože mám rovné vlasy skoro po pás a to by nedopadlo dobre🙂
ale povedala som už viackrát mm nech mi končeky pekne zastrihne,ale on povedal že nie🙂netrúfa si,lebo potom by som sa musela ísť dať ostríhať kaderníčke🙂

deni-tak to musíš teda vydržať s tými nevoľnosťami,čo sa dá robiť☹, hlavne sa šetri a oddychuj🙂

sticker
autor
11. dec 2009

Leni chceli by sme ísť, aj keď počasie ma odrádza. Typujem preplnené cesty - po výplate, piatok.... No ale musíme. Teraz doobeda ide ešte mm za maminkou do roboty zobrať nejaké mäso, tak to bude ešte robota. A až mi je blbé nechať maminke malé 😒 . Navyše, keď Jul má nádchu. A na noc jej dám ten fenistil. Pochybujem, že na obed pôjde spať. Aj keď som premýšľala, že ju dám a nech príde maminka k nám. No jej je lepšie pekne doma.
Deni no nezávidím, naozaj 😝 A varenie ti nerobí problémy? Rôzne pachy....až mám zimomriavky, keď si predstavím, ako mne všetko vadilo 😀

denisse
11. dec 2009

Jani, cez den sa to nejak da ... ale co neurobim do tej stvrtej piatej, tak uz neurobim ... to mi je zle aj z rozmyslania ... 😝